• Informacje na temat:

  kiedy bedzie drugi sezon przyjaciółek

Artykuły na temat: kiedy bedzie drugi sezon przyjaciółek
 • "Przyjaciółki": Kiedy premiera nowego sezonu?

  Katarzyna Zielińska). Jaką rolę odegra? Czwarty sezon "Przyjaciółek" będzie liczył 13 odcinków.   Premiera nowej serii - 11 września (czwartek) o godzinie 21:00.  (...)Pojawią się także nowe postaci, które zatrzęsą światem "Przyjaciółek". Obok czterech głównych aktorek - Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer...

 • "Bliskość": Nowy serial HBO od 12 stycznia

  W poniedziałek, 12 stycznia 2015 - dzień po premierze amerykańskiej - rusza nowa produkcja HBO "Bliskość" (Togetherness). Tego samego dnia premiery będą miały także: czwarty sezon serialu "Dziewczyny" oraz drugi sezon serialu "Spojrzenia". Wszystkie produkcje będą również od 12 stycznia dostępne w serwisie HBO GO.

 • ​"Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz robi sobie przerwę od aktorstwa!

  Agnieszka Sienkiewicz, czyli Dorota z "Przyjaciółek", kilka dni temu po raz drugi została mamą i zapowiedziała, że zamierza zrobić sobie długą przerwę od aktorstwa i skupić się na dzieciach. Czy to oznacza, że nie zobaczymy jej w nowym sezonie uwielbianego przez widzów serialu Polsatu?

 • Małgorzata Socha: Kobietom jest trudniej

  Małgorzata Socha, gwiazda "Przyjaciółek" i "Na Wspólnej", opowiada, z jakimi problemami będą musiały zmagać się jej bohaterki. Mówi również o tym, dlaczego w życiu ważna jest kobieca solidarność i za co ceni płeć piękną.

 • "Przyjaciółki": Kryzys, dylemat i nowy plan

  Już po wakacjach dowiemy się, że na szczęście Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) nie przypłacił życiem konfrontacji z Wiktorem (Paweł Deląg), którą widzieliśmy w finale sezonu. Jednak kontuzja oraz pobyt w szpitalu uświadomią mu, że nigdy nie wiadomo, kiedy może odejść z tego świata. Dojdzie do wniosku, że czas wziąć się za odłożone na półkę marzenia i je spełniać. Początkowo Anka (Magdalena...

 • Wielkie finały sezonów

  Zapowiada się emocjonujący finał kolejnego sezonu "O mnie się nie martw" Także druga odsłona serialu "Krew z krwi" zmierza do trzymającego w napięciu finału. Żegnamy się również z serialem "Chirurdzy". Co nas czeka w finałach tych produkcji?

 • Drugi sezon "Przyjaciółek" już na wiosnę!

  Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, stacja postanowiła nakręcić drugi sezon serialu, gdyż jest zadowolona z wyników oglądalność pierwszej serii "Przyjaciółek". - Widzowie polubili nasz serial(...) koniec ubiegłego tygodnia. Na razie nie wiadomo, kiedy ruszą prace na planie drugiej serii, prawdopodobnie nastąpi to na przełomie roku.

 • Najlepsze serialowe pary sezonu 2015/2016

  Najlepsze serialowe pary sezonu 2015/2016. Jakie są wasze typy?

 • "Druga szansa": Kożuchowska godna oklasków

  ...przekonanie podpitego gwiazdora, że jego małżeństwo da się jeszcze uratować. Wydaje się, że wszystko się jej udaje. Do czasu... Kiedy znajduje się w naprawdę trudnym momencie, okazuje się, że tak(...) na przemian bawi, irytuje i czaruje, Magdalena Berus intryguje jako zadziorna i zbuntowana  nastoletnia gwiazdka... Do lawiny pochwał należy też dołączyć dialogi. Ten kiedy Monika spotka w gmachu...

 • "Absentia": Kim są bohaterowie serialu?

  Drugi sezon "Absentii" wystartuje 3 kwietnia. W nowych odcinkach pojawi się sporo nowych postaci, w tym biologiczna matka Emily (Stana Katic). Kim są starzy i nowi bohaterowie serialu?