• Informacje na temat:

  kiedy będzie kolejny sezon przyjaciółek

Artykuły na temat: kiedy będzie kolejny sezon przyjaciółek
 • "Przyjaciółki": Finał sezonu zaszokuje widzów!

  Dwa ostatnie odcinki 11. sezonu "Przyjaciółek" zjeżą włos na głowie niejednemu widzowi...

 • Jesienią szósty sezon "Przyjaciółek"

  To już oficjalne. Jesienią na antenę Polsatu wrócą "Przyjaciółki".

 • "Przyjaciółki": Podglądamy pracę na planie 4. sezonu

  Zdjęcia zza kulis serialu "Przyjaciółki", które na swoich facebookowych fan page'ach zamieszczają aktorki, zdradziły kilka szczegółów nowego sezonu!

 • Baby boom na planie "Przyjaciółek"

  Wieść o tym, że Joanna Liszowska, czyli Patrycja Kochan z "Przyjaciółek", spodziewa się dziecka, wywołała ogromne zamieszanie na planie serialu. Aktorka jest bowiem trzecią z czterech głównych gwiazd "Przyjaciółek", która poinformowała producentów, że w najbliższych miesiącach zostanie mamą!

 • "Przyjaciółki": Dziesiąty sezon już jesienią

  Według danych Nielsen Audience Measurement dziewiąty sezon"Przyjaciółek" śledziło średnio 1,79 mln widzów. Decyzja telewizji Polsat powinna spotkać się z zadowoleniem ze strony fanów - finałowy(...) przygotowały jednak widzów na finałowe minuty 9. sezonu, kiedy na ślubie pojawił się Wiktor (Paweł Deląg). Jego obecność zdenerwowała Ankę, która szybko wyprosiła byłego pracodawcę z przyjęcia. Niestety...

 • Komediowe seriale premierowo

  W lutym komediowy kanał telewizyjny Comedy Central Polska przygotował garść nowych seriali dla swoich widzów. Wśród propozycji stacji będą m.in.: dziewiąty sezon "Hożych doktorów" i premierowe "Przyjaciółki".

 • "Przyjaciółki": Wiosną siódmy sezon serialu!

  ...czas i wspierają się w dowolnej, życiowej sytuacji. Zakończony wczoraj szósty sezon „Przyjaciółek” oglądało średnio co tydzień ponad 2 mln widzów. Świadczy to niezmiennie o tym, że "Przyjaciółki" są nadal uwielbianym serialem Polek - aż 3/4widzów to kobiety! Już wkrótce ruszają zdjęcia do kolejnego sezonu.

 • Trzeci sezon "Galerii" w styczniu w TVP 1

  3 stycznia 2014 na antenę Jedynki wraca serial "Galeria". W nowym, trzecim sezonie widzowie mogą liczyć na niespodziewane zwroty akcji i nowych bohaterów.

 • "Przyjaciółki": Powstanie 13. seria!

  Kolejny sezon pojawi się w wiosennej ramówce telewizji Polsat.

 • Nadciąga kolejna "Fala zbrodni"

  "Fala zbrodni" znów nadciąga! Przed nami odcinki piątego sezonu tego serial u kryminalnego - jeszcze bardziej okrutne, niż dotychczasowe.

Wideo na temat: kiedy będzie kolejny sezon przyjaciółek
 • Kolejny rok

  Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest psychologiem, on - geologiem. Wiosną spędzają czas na swojej działce. Tam odwiedza ich Mary, samotna koleżanka z pracy Gerri. Upija się i zaczyna opłakiwać swoje nieszczęśliwe miłosne życie. Trzydziestoletni syn Gerri i Tomiego - Joe, mimo że wszyscy jego przyjaciele zakładają rodziny, wciąż nie znalazł swojej drugiej połowy. Latem do Londynu przyjeżdża Ken, by spędzić weekend z Gerri i Tomem. Ken jest przyjacielem Toma z czasów ich wspólnego...

 • Dziewczyny, Sezon 1

  Życie dzisiejszych dwudziestoparolatek nie należy do najłatwiejszych. Problemy finansowe i związki z niewłaściwymi mężczyznami. Tak wygląda ich codzienność. O nich właśnie opowiada serial "Dziewczyny", najnowsza produkcja telewizji HBO, uhonorowana nagrodą Emmy. Hannah Horvath (Lena Dunham) ma 24 lata, mieszka w Nowym Jorku i nie traci nadziei, że kiedyś zostanie słynną pisarką. Dwa lata temu skończyła college, ale wciąż nie udaje jej się znaleźć stałej pracy,. Kiedy więc rodzice decydują się...

 • Figurantka, Sezon 1

  "Figurantka" to najnowszy serial komediowy telewizji HBO. Stworzona przez nominowanego do Oscara Armando Iannucciego produkcja to celna, a przede wszystkim zabawna satyra na współczesną politykę. Selina Meyer (Julia Louis-Dreyfus) jest rozwiedzioną samotną matką, byłym senatorem i kandydatką na stanowisko prezydenta, a obecnie wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Selina chce zmieniać świat na lepsze, ale - paradoksalnie - bycie jedną z najważniejszych osób w państwie czyni tę misję...