• Informacje na temat:

  kiedy będzie koncert juli

Artykuły na temat: kiedy będzie koncert juli
 • ​Te piosenki skradły serca fanów seriali!

  ...szczycie listy ulubionych przez widzów utworów. Odpalcie play i przygotujcie chusteczki. Jula - "Milion słów" "Za każdym razem" czy najnowszy hit Juli - "Milion słów" - to dwa najczęściej(...) stąpa po ziemi, wie, czego chce, zna swoją wartość. Zostawiłam w tej w piosence część siebie. Być może i jest to taka moja cicha nadzieja na to, że będzie ona dobrym bodźcem dla kogoś, kto właśnie szuka...

 • "Nie mogę tego rozgryźć"

  Filigranowa dziewczyna z Łomży była przerażona, kiedy pierwszy raz miała wystąpić na dużym koncercie. Dziś 21-letnia Jula z tremą jest za pan brat, jej klipy notują miliony odtworzeń, półka ugina się pod nagrodami, a na Facebooku ma ćwierć miliona fanów.

 • Sprowokować miłosną tragedię

  Zosia Nowakowska po raz kolejny została zaangażowana do projektów Piotra Rubika. Chodzi o album "RubikOne" (premiera 22 maja), na którym śpiewa jedną z piosenek oraz "cantobiografię" Jana Pawła II - "Santo Subito".

 • Opole 2012: Nowy rozdział?

  49. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej startuje w piątek (1 czerwca) oczywiście w Opolu. Władzom TVP zależało, by odświeżyć formułę wielokrotnie w ostatnich latach krytykowanej imprezy. Czy to się uda?