• Informacje na temat:

  kiedy będzie koncert marcina millera

Artykuły na temat: kiedy będzie koncert marcina millera
 • Psychopata nachodził żonę Millera

  ...i różowy plecak. Umawialiśmy się na wspólne wagary, a kiedy już zostaliśmy parą, zamierałem ją nad Jezioro Ełckie, na wakacje. Stary maluch , worek ziemniaków i wino, które kolega podkradał z piwnicy swojego ojca. To były czasy..." - wspomina. Jeszcze niedawno żona nie była dla niego tak ważna. Gdy disco-polo święciło w Polsce triumfy, Marcinowi nierzadko zdarzało się po koncertach przyjmować...

 • Serialowy przewodnik

  ..." odc.20 Po wypadku Melinda przez kilka dni przebywa w szpitalu pogrążona w śpiączce. Kiedy odzyskuje przytomność, uświadamia sobie, że straciła kontakt ze światem duchów. Tymczasem pewna dziewczyna(...) przybywa właściciel chorego owczarka. Znany rockman okazuje się szkolnym kolegą Romka. Wieczorne wspomnienia przy ognisku, połączone z małym koncertem, dodają Jankowi pewności siebie. "Ja to mam...

 • Ile zarabia gwiazda disco polo

  Lider zespołu Boys Marcin Miller zapracowany jest, jak mało kto. Jego zespół bije rekordy popularności, a dzięki koncertom zarabia fortunę.

 • Marcin Miller z grupy Boys zamiast egzotycznych podróży woli wypoczynek nad polskimi jeziorami.

 • "To jest bezpośredni przekaz"

  w muzycznym pojedynku z zespołem Mikrowafle. Stawką będzie udział w letnim festiwalu "Top Trendy" w Sopocie. Z Sistars rozmawiała Maria Siniarska.

 • "Zaglądamy w głąb siebie"

  Anna Maria Jopek, po wydaniu w czerwcu 2005 roku anglojęzycznej płyty "Secret", już w październiku tego samego roku obdarowała fanów kolejnym pełnowymiarowym wydawnictwem. Płyta zatytułowana "Niebo" w opinii wokalistki jest albumem "o miłości szczęśliwej i podstawowych pytaniach". O najbardziej osobistym albumie w dotychczasowej karierze i wyśmienitych muzykach uczestniczących w nagraniu "Nieba", opowiadają Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński, współautorzy płyty.

 • Po latach posuchy disco polo wraca do łask. Nawet Shazza, która zniknęła cztery lata temu, pisze o sobie książkę i nagrywa nową płytę.

 • Wielka gala telewizji Polsat!

  Wyobrażacie sobie święta bez Kevina? Pamiętacie, kto wyemitował pierwszy sitcom? 5 grudnia minęło dokładnie dwadzieścia lat od narodzin telewizji Polsat - pierwszej komercyjnej stacji telewizyjnej w Polsce. We wtorek, 18 grudnia, o godz. 20.00 w Teatrze Wielkim w Warszawie rozpocznie się koncert jubileuszowy z tej okazji. Widzowie stacji będą mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu. Transmisja na

 • Radek Liszewski (Weekend): Żona mi dogadzała

  Lider zespołu Weekend i autor przeboju "Ona tańczy dla mnie", Radek Liszewski to nowy juror w muzycznym talent show "Disco Star". Dzisiaj jest rozchwytywaną gwiazdą. Kiedyś, by kupić sobie wymarzoną perkusję, musiał pracować przy... wycinaniu lasu.