• Informacje na temat:

  kiedy kolejna edycja the voice

Artykuły na temat: kiedy kolejna edycja the voice
 • Leszek Wronka chce zrobić z Haliny Mlynkovej gwiazdę! Wkręca ją do "The Voice of Poland"!

  .... Po zwycięstwie w Opolu piosenkarka dostaje mnóstwo propozycji koncertów. - Całe wakacje ma zajęte - wyjawia osoba z otoczenia gwiazdy. - A niewykluczone, że jesienią dołączy do jury show "The Voice of(...) jednak jedno spotkanie, by zakochał się w niej na zabój. - Wszystko się zmieniło, kiedy po raz pierwszy spojrzeliśmy sobie w oczy. Halina weszła na próbę "Bitwy Na Głosy". Wtedy już wiedziałem, że to...

 • "The Voice of Poland": "Stevie Wonder odzyskałby wzrok!"

  Za nami drugi odcinek na żywo "The Voice Of Poland". Ćwierćfinał był dla jurorów kolejnym momentem, w którym musieli dokonać trudnych wyborów.

 • Edyta Górniak znika z TVP?! Przez poglądy

  Edyta Górniak (43 l.) miała apetyt na kolejną edycję "The Voice of Poland". Jej udział w show stanął jednak pod znakiem zapytania...

 • "The Voice of Poland": Poznaliśmy finalistów programu!

  Nowe zasady, kluczowe rozstrzygnięcia oraz wielkie emocje. To wszystko mogli zobaczyć widzowie półfinałowego odcinka "The Voice of Poland".

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Sawczuk jako zbuntowana małolata

  Przeniosła się do Warszawy, gdy miała piętnaście lat, bo dostała główną rolę w spektaklu. Zajęła II miejsce w IV edycji "The Voice of Poland", pracuje nad materiałem na solową płytę, ale nie rezygnuje z aktorstwa. W nowym sezonie "Barw szczęścia" zagrała Julitę, która ucieknie z domu, ponieważ mama nie akceptuje jej chłopaka. Napiętą sytuację załagodzi Stefan Górka.

 • "The Voice of Poland": To już pewne, Magdalena Mielcarz też odchodzi

  Muzyczny show TVP2 czeka prawdziwa rewolucja. Kolejne odejście z programu zostało potwierdzone - w kolejnej edycji nie zobaczymy Magdaleny Mielcarz w roli prowadzącej.

 • Tomasz Kammel wyznał prawdę. Chodzi o jego znajomość z Maciejem Musiałem

  Tomasz Kammel (46 l.) i Maciej Musiał (22 l.) wspólnie prowadzą program „The Voice of Poland”. Widzowie pokochali ten duet. Zastanawiają się jednak, czy panowie tak naprawdę ze sobą nie rywalizują. A może dobrze dogadują się także prywatnie i spotykają się poza planem? W rozmowie z „Życiem na gorąco” dziennikarz odniósł się do tego i potwierdził, że owszem – znajdują dla siebie czas nie tylko...

 • L.U.C.: Byłoby pięknie, gdyby Polacy sobie uświadomili, że jesteśmy wartościowym narodem (wywiad)

  Pod koniec roku ukazała się kolejna płyta rapera i producenta L.U.C. "Refleksje o miłości apdejtowanej selfie", na której rozlicza się on ze swoją przeszłością. W wywiadzie dla Interii L.U.C. opowiedział o swojej najnowszej produkcji, ciężkich chwilach po rozstaniu z żoną oraz o tym, dlaczego nie został jurorem "The Voice of Poland".

 • Basia Kurdej-Szatan: Najpierw utrata pracy, a teraz choroba. Aktorka potrzebuje wsparcia

  Kilka dni temu aktorkę spotkała przykrość: TVP nie przedłużyła jej umowy i nie zobaczymy jej w roli prowadzącej kolejne edycje programów "The Voice of Poland" i  "The Voice Kids". Nie wiadomo, co(...), kiedy będzie miała siostrzyczkę lub braciszka - relacjonuje w rozmowie z "Rewią" przyjaciółka aktorki. Sama gwiazda zaś otwarcie deklarowała jeszcze kilka miesięcy temu, że "najwyższy czas pomyśleć...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.