• Informacje na temat:

  kiedy kolejna seria rancza

Artykuły na temat: kiedy kolejna seria rancza
 • "Ranczo": Nowy sezon przyniesie ogromne emocje

  Kolejne dramaty, intrygi, miłosne rozterki i... mnóstwo śmiechu. W nowej serii "Rancza", która wystartuje za kilka tygodni, jak zwykle nie zabraknie ogromnych emocji!

 • Marta Chodorowska: Z dzieckiem w pracy i w podróży

  W lipcu Marta Chodorowska została mamą. Niedługo potem wróciła na plan "Rancza", gdzie towarzyszył jej synek. Aktorka, jako zapalona podróżniczka, zamierza pokazać swojemu dziecku, jak piękny jest świat.

 • "Ranczo": Za kulisami nowego sezonu

  Miłośników „Rancza”, chcących obserwować ulubionych aktorów przy pracy, nie odstrasza odległość ani upał. Gdy na rynku w Jeruzalu powstają sceny do dziewiątej serii, wokół jest pełno widzów.

 • Odpustowe "Ranczo"

  Jeruzal po raz kolejny gościł najznakomitszych aktorów serial u "Ranczo", dzięki którym wieś pod Mińskiem Mazowieckim znana jest w całej Polsce. Oni również polubili tan zakątek, dlatego z chęcią zjechali na sobotni odpust św. Wojciecha.

 • Co czeka widzów w 8. serii "Rancza"?

  Scenami na dwóch ławeczkach przed wilkowyjskim sklepem "U Krysi", rozpoczęły się 21 maja w Jeruzalu zdjęcia do 8. sezonu "Rancza". Nowe problemy, atrakcyjne i bardzo śmieszne wątki, a także - spektakularne powroty znanych bohaterów - to, między innymi, zobaczą widzowie w nowym sezonie ukochanego serialu.

 • Kiedy nowa seria "Rancza"?

  TVP1 nie nada w Sylwestra muzycznego programu artystycznego. W ostatni wieczór roku kanał pokaże pilot czwartej serii "Rancza".

 • "Ranczo": Marta Chodorowska z dzieckiem na planie

  W lipcu Marta Chodorowska została mamą. Niedługo potem wróciła na plan „Rancza”, gdzie towarzyszył jej synek. Aktorka, jako zapalona podróżniczka, zamierza pokazać swojemu dziecku, jak piękny jest świat.

 • Powraca wraz z "Ranczem"

  Jacek Kawalec choć gra m.in. w teatrze, to dla wielu ciągle jest jedynie panem z telewizyjnej "Randki w ciemno". Ostatnio w zmianie wizerunku znacznie pomaga mu rola w serialu "Ranczo".

 • Katarzyna i Cezary Żakowie: utrata pracy odbije się na ich małżeństwie?

  Niezwykle popularny serial dał Cezaremu Żakowi (54 l.) oraz jego żonie Katarzynie (52 l.) sławę i stabilność finansową. Ale wkrótce oboje stracą pracę. Czy rozstanie z „Ranczem” nie odbije się negatywnie na ich małżeństwie?

 • "Ranczo": Kulisy nowego sezonu

  Miłośników "Rancza", chcących obserwować ulubionych aktorów przy pracy, nie odstrasza odległość ani upał. Gdy na rynku w Jeruzalu powstają sceny do dziewiątej serii, wokół jest pełno widzów.

Wideo na temat: kiedy kolejna seria rancza
 • Seria Niezgodna: Zbuntowana

  Beatrice Prior konfrontuje się z wewnętrznymi demonami i kontynuuje walkę przeciwko sojuszowi, który może spowodować rozpad społeczeństwa.

 • Seria Niezgodna: Zbuntowana

  Beatrice Prior konfrontuje się z wewnętrznymi demonami i kontynuuje walkę przeciwko sojuszowi, który może spowodować rozpad społeczeństwa.

 • Kolejny rok

  Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest psychologiem, on - geologiem. Wiosną spędzają czas na swojej działce. Tam odwiedza ich Mary, samotna koleżanka z pracy Gerri. Upija się i zaczyna opłakiwać swoje nieszczęśliwe miłosne życie. Trzydziestoletni syn Gerri i Tomiego - Joe, mimo że wszyscy jego przyjaciele zakładają rodziny, wciąż nie znalazł swojej drugiej połowy. Latem do Londynu przyjeżdża Ken, by spędzić weekend z Gerri i Tomem. Ken jest przyjacielem Toma z czasów ich wspólnego...

Dyskusje na temat: kiedy kolejna seria rancza
 • Re: "Ranczo": Pożegnanie z Wilkowyjami

  Serial rzeczywiście jest niesamowity. Ogląda się go z zainteresowaniem, z przyjemnością tak, że nawet nie wiadomo, kiedy ten czas rancza prze3leciał. Po drugiej serii bałam się ( z doświadczenia znanych nam gniotów), że kolejna seria będzie "na siłę". Że będzie to kolejny gniot i niewypał. Okazało się, że kolejna seria była interesująca, następna również. Tak więc, rękawy zakasać i do roboty