• Informacje na temat:

  kiedy nowy batman

Artykuły na temat: kiedy nowy batman
 • Gdyby Watson był kobietą

  ...w scenariuszu - wiedzieć, że dialogi są świetne. To miłe uczucie. Miło udawać kogoś inteligentnego.   Czy myślicie, że osadzenie akcji w Nowym Jorku coś zmienia? Lucy Liu: - Tak. To ciekawa zmiana. Widzowie chyba ją akceptują. Znają Nowy Jork - jest w nim energia, żywotność, oryginalność. Ponadto Holmesa gra Jonny, czyli prawdziwy Brytyjczyk w Nowym Jorku. Jonny Lee Miller: - Holmes nie jest tu...

 • Pożegnanie z Batmanem

  Już 27 lipca do polskich kin wejdzie film "Mroczny Rycerz powstaje" - najnowsza, a zarazem ostatnia część przygód człowieka-nietoperza. "Trzeba odejść, gdy jest się na samym szczycie" - powiedział Christian Bale, trzykrotny odtwórca roli Batmana.

 • Najlepszy współczesny serial?

  ...się serialu "Simpsonowie", narodził się w świecie telewizji nowy gatunek, a właściwie zjawisko telewizyjne. Ani to bajka (bo nie dla dzieci), ani sitcom (bo w zasadzie jednak trochę bajka), na pewno(...) się trendom i gustom widza, wysłużona produkcja stopniowo straciła swoją barwność (choć emitowana jest po dziś dzień). Miejsce lidera przejął "South Park", prezentując światu nowy styl komedii - ostry...

 • Batman czarnym charakterem!

  Jak już informowaliśmy, trwają prace nad realizacją piątej części przygód człowieka-nietoperza "Batman. Year One". Film wyreżyseruje Darren Aronofsky ("Pi", "Requiem for a Dream"). Mimo wielu kłopotów produkcyjnych reżyser jest dobrej myśli i ma nadzieję, że szybko uda się skończyć prace nad scenariuszem i przystąpić do realizacji zdjęć.

 • Petersen, Batman i Superman

  Wolfgang Petersen ( "Na linii ognia" , "Gniew oceanu" ) poinformował, iż podpisał umowę na reżyserię długo oczekiwanego projektu, filmu "Batman vs. Superman". Kilka miesięcy temu realizacja obrazu stanęła pod znakiem zapytania, kiedy twórca zainteresował się inną wysokobudżetową produkcją, nową wersją "Wojny trojańskiej", opartej na epickim dziele Homera "Iliada".

 • Kiedy założy strój Batmana?

  Laureat dwóch Oscarów - ku oburzeniu fanów kultowego komiksu - wcieli się w Batmana! Czy poradzi sobie w roli superbohatera?

 • Tajemnicze zakończenie nowego "Batmana"

  Gary Oldman zapewnia, że nikt nie ujawni, jak skończy się najnowsza część przygód Batmana. Powód jest prosty: poza reżyserem zakończenie zna jedynie kilka osób.

 • Kino kocha Batmana

  Kino XXI wieku oszalało na punkcie komiksu. Ale czy z rysunkowej historii w ogóle da się zrobić dobry film? - zastanawia się w "Gazecie Wyborczej" Konrad Godlewski. Komiks i film są rówieśnikami. "Oblany ogrodnik" (1895), jeden z pierwszych filmów braci Lumiere jest "ekranizacją" sześciokadrowej historyjki rysunkowej.

 • "Mroczny Rycerz powstaje": Okupuj Gotham

  Nadszedł wreszcie czas na finał reżyserowanej przez Christophera Nolana trylogii. Tym razem Batman (Christian Bale) stoczy bitwę o Gotham z Banem (Tom Hardy).

 • Przeciwnik Batmana w filmie Woo

  Japoński aktor Ken Watanabe, najbardziej znany z ról w filmach "Ostatni samuraj" i "Batman - Początek" , będzie gwiazda nowej produkcji Johna Woo ( "Mission: Impossible 2" ). Bohaterów obrazu "The Battle of Red Cliff" zagrają także: Chow Yun-Fat ( "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ), Andy Lau ( "Dom latających sztyletów" ) i Tony Leung Chiu Wai ( "2046" ).