• Informacje na temat:

  kiedy nowy sezon przyjaciolki

Artykuły na temat: kiedy nowy sezon przyjaciolki
 • "Przyjaciółki": Nowy sezon i jubileusz!

  ...się od tylu lat. Od jakiegoś czasu punkt zwrotny w życiu "Przyjaciółek" ustawiamy również na początku serii. Chcemy, by w dalszej części sezonu widzowie mogli śledzić następstwa tych rewolucyjnych(...) do roli ojca, czyli opieka nad siostrzeńcami i prowadzenie domu, nie idą mu tak łatwo jak transakcje bankowe - wtajemnicza nas producent. Kiedy ukochany Ingi będzie walczył w Polsce z problemami dnia...

 • Jesienią szósty sezon "Przyjaciółek"

  To już oficjalne. Jesienią na antenę Polsatu wrócą "Przyjaciółki".

 • Przyjaciółki

  ...nowy, szalenie atrakcyjny mężczyzna _ Robert (Krzysztof Wieszczek). Uwodzicielski mężczyzna szybko zacznie ją adorować. Co wyniknie z tej znajomości? To zaledwie przedsmak najnowszego sezonu przebojowego(...). Któż by nie marzył o takich przyjaciółkach? Inga, Patrycja, Zuza i Anka zawsze, o każdej porze, znajdą dla siebie czas i wspierają się w dowolnej, życiowej sytuacji. Kiedy tylko jedna z nich traci...

 • Ma przyjaciółki na całym świecie

  Martynie Wojciechowskiej nie chodzi o liczbę kilometrów zaliczonych w podróżach. Jej marzeniem jest dotarcie do niezwykłych kobiet pod każdą szerokością geograficzną. Obecnie już w szóstym sezonie zwiedzamy z nią "kraniec świata".

 • "Przyjaciółki": Finał sezonu zaszokuje widzów!

  Dwa ostatnie odcinki 11. sezonu "Przyjaciółek" zjeżą włos na głowie niejednemu widzowi...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Wolę być w cieniu

  Po dłuższej przerwie Marta Żmuda Trzebiatowska wraca do telewizji. Zagra w nowym sezonie serialu "Przyjaciółki". I trochę namiesza.

 • "Przyjaciółki": Kryzys, dylemat i nowy plan

  Przed nami dziesiąta już odsłona popularnego serialu. Od kilku tygodni trwa praca na planie. Jesienią losy warszawskich koleżanek dostarczą widzom nowych emocji!

 • "Bliskość": Nowy serial HBO od 12 stycznia

  W poniedziałek, 12 stycznia 2015 - dzień po premierze amerykańskiej - rusza nowa produkcja HBO "Bliskość" (Togetherness). Tego samego dnia premiery będą miały także: czwarty sezon serialu "Dziewczyny" oraz drugi sezon serialu "Spojrzenia". Wszystkie produkcje będą również od 12 stycznia dostępne w serwisie HBO GO.

 • "Przyjaciółki": Stare i nowe miłości

  ...jednak nie wiadomo, co czeka bohaterki za zakrętem. Na krawędzi życia i śmierci W finale poprzedniego sezonu Anka (Magdalena Stużyńska--Brauer) przeżyła dramatyczne chwile z powodu nieszczęśliwego(...) przeszłość. Nie znaczy to jednak, że w jej sercu będzie królował jeden mężczyzna. Kiedy związek z Markiem (Radosław Pazura) zacznie się na nowo układać, na horyzoncie ponownie pojawi się Jasiek (Marek...

 • Nathalie Emmanuel o nowej odsłonie "Gry o tron"

  Rusza piąty sezon "Gry o tron", której każdy odcinek ogląda legalnie w sieci i w telewizji prawie 20 milionów widzów! Brytyjska aktorka Nathalie Emmanuel, wcielająca się w Missandei, opowiada o pracy na planie produkcji i o tym, kogo by się pozbyła z serialu.