• Informacje na temat:

  kiedy urodziła skrzynecka

Artykuły na temat: kiedy urodziła skrzynecka
 • Skrzynecka przeżywa plotki o rozstaniu Gąsowskiego i Głogowskiej!

  Katarzyna Skrzynecka (46 l.) czuje się poniekąd odpowiedzialna. O co dokładnie chodzi?

 • Dojrzałe mamy

  Dziecko po czterdziestce? Dziś nikogo to nie szokuje. Późne macierzyństwo staje się wręcz modne. Wystarczy spojrzeć na gwiazdy show-biznesu. Kolejne, spełnione już zawodowo kobiety zachodzą w ciążę. I nie da się ukryć, że ten stan im służy!

 • Kasia Skrzynecka: Odkąd urodziłam córkę, odpuściłam sport

  Kasia Skrzynecka (46 l.) przyznaje, że po urodzeniu córki Aliczki sport poszedł w odstawkę.

 • Opole: Na początek "Debiuty"

  43. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu zainaugurowany zostanie w czwartek, 1 czerwca, tradycyjnym konkursem "Debiuty". Nowi, zazwyczaj mało znani szerszej publiczności wykonawcy (a są wśród nich m.in. Superpuder i Revolucja), tradycyjnie rywalizują o nagrodę im. Anny Jantar. Koncert, w którym uczestnicy zaprezentują własne utwory, odbędzie na Placu Kopernika w Opolu, ale nie będzie on transmitowany na żywo przez TVP. Relację naszych specjalnych wysłanników do Opola znajdziecie...

 • Katarzyna Skrzynecka: Były mąż cieszy się, że ułożyła sobie życie

  Katarzyna Skrzynecka (47 l.) nie chce się wypowiadać na temat małżeństwa ze Zbigniewem Urbańskim (49 l.). On za to chętnie zabrał głos, gdy dziennikarze zapytali go o byłą żonę...

 • Marcin Hakiel: Nie będziemy się z Kasią pchać do telewizji

  Marcin Hakiel cieszy się z powrotu "Tańca z Gwiazdami" na antenę telewizji. Znany tancerz ma nadzieję, że program ponownie zachęci Polaków do tej formy aktywności. Hakiel przyznaje też, że choć definitywnie zakończył swoją przygodę z programem, nadal korzysta z popularności, jaką dzięki niemu zdobył.

 • Katarzyna Skrzynecka: Godzina i byłoby za późno!

  Katarzyna Skrzynecka (45 l.) niczego tak bardzo nie pragnęła, jak zostać matką. Doczekała się tego dopiero z trzecim ukochanym, mając 41 lat.

 • "Nagrałem dobrą płytę"

  28-letni Ferid Lakhdar ma mieszane korzenie algierskie, francuskie i polskie. Na stałe nad Wisłę przyjechał w wieku 7 lat. Ma za sobą występy w musicalu "Fame", a także z zespołami Hi Street i Ocean Front. Za tą drugą formacją stał Marek Kościkiewicz, znany z De Mono. Pod koniec listopada 2004 roku ukazała się debiutancka solowa płyta Ferida, zatytułowana "Realnie". Z tej okazji parę pytań muzykowi zadał Paweł Amarowicz.

 • Katarzyna Skrzynecka: Mąż okazał mi wielkie serce

  ...i zapewnić komfort życia. Być może w tamtym momencie, kiedy Marcin był w tak trudnej sytuacji, wiele innych kobiet by się od niego odwróciło. Zresztą, nie tylko kobiet, po prostu ludzi. W takich chwilach(...). Dopóki są siły, będziemy pracować, aby zabezpieczyć na starość siebie i nasze dzieci. Wiem, że zaoszczędzone pieniądze woli pani wydać na wakacje, a nie na supersuknię. Kiedy idę na premierę...

 • Szczęśliwa, jak nigdy wcześniej

  To najgorętsze nazwisko drugiej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Joanna Liszowska jest utalentowana, spontaniczna i udowadnia, że nie trzeba nosić rozmiaru XS, by oczarować widzów.