• Informacje na temat:

  kiedyś byli parą

Artykuły na temat: kiedyś byli parą
 • "Barwy szczęścia": Kiedyś byli parą, dziś grają kochanków!

  Wkrótce Franek i Celina wylądują w łóżku! Dla wcielających się w nich Mateusza Banasiuka i Oriny Krajewskiej udział we wspólnych scenach miłosnych jest wielkim wyzwaniem... Kiedyś byli przecież parą i planowali ślub!

 • Milcząca Meg White. Czy jeszcze kiedyś zagra?

  10 grudnia 40 lat kończy znana z duetu The White Stripes Meg White. Choć technicznie "surowa", na stałe zapisała się w historii rocka. Jest wymieniana w jednym szeregu z najwybitniejszymi i najbardziej ikonicznymi perkusistami. Co dziś dzieje się z zamkniętą w sobie Meg White?

 • Marta Żmuda Trzebiatowska i Marcin Mroziński byli kiedyś parą!

  Marta Żmuda Trzebiatowska (31 l.) podczas studiów zakochała się do szaleństwa w Marcinie Mrozińskim (30 l.)!

 • "Taniec z gwiazdami" [7. odcinek]: Pożegnaliśmy dwie pary

  To był wieczór inny niż wszystkie. Po siódmym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu zakończyły aż dwie pary. W piątek, 17 października, po raz ostatni w telewizyjnym show wystąpili Marcin Miller i Nina Tyrka oraz Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska.

 • Natasza Urbańska zmieniła męża! Kiedyś był zupełnie inny!

  ...będzie zachwycony, a impreza może trwać do białego rana! - zdradza osoba zaprzyjaźniona z aktorką. Janusz Józefowicz kiedyś nie przepadał za takimi spotkaniami. Najważniejsze były kolejne projekty(...) nie było im łatwo dojść do porozumienia. Były łzy, ciche dni...  "Janusz bardzo się zmienił, po prostu złagodniał. Już nie pędzi tak do przodu, tylko na spokojnie podchodzi do wielu spraw. Kiedyś...

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

 • Myślisz, że wiesz wszystko o gwiazdach i celebrytach? Proponujemy Ci zabawę, dzięki której sprawdzisz swoją wiedzę o show-biznesie. Gotowy?

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

 • Niewielu pamięta, że Marcin Dorociński i Małgorzata Kożuchowska byli kiedyś parą. Poznali się w szkole teatralnej. Marcin był pierwszym poważnym partnerem...

 • Mają przepis na szczęśliwe życie

  Praca w show-biznesie nie sprzyja stałym związkom, jednak również wśród gwiazd zdarzają się trwałe małżeństwa. Mimo upływu lat pary kochają się, szanują i wzajemnie wspierają.

Zdjęcia na temat: kiedyś byli parą
Wideo na temat: kiedyś byli parą
Dyskusje na temat: kiedyś byli parą