• Informacje na temat:

  kiedyś byli razem

Artykuły na temat: kiedyś byli razem
 • "Barwy szczęścia": Kiedyś byli parą, dziś grają kochanków!

  Wkrótce Franek i Celina wylądują w łóżku! Dla wcielających się w nich Mateusza Banasiuka i Oriny Krajewskiej udział we wspólnych scenach miłosnych jest wielkim wyzwaniem... Kiedyś byli przecież parą i planowali ślub!

 • Milcząca Meg White. Czy jeszcze kiedyś zagra?

  10 grudnia 40 lat kończy znana z duetu The White Stripes Meg White. Choć technicznie "surowa", na stałe zapisała się w historii rocka. Jest wymieniana w jednym szeregu z najwybitniejszymi i najbardziej ikonicznymi perkusistami. Co dziś dzieje się z zamkniętą w sobie Meg White?

 • Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski byli kiedyś zaręczeni. Oto historia ich miłości

  ...rozmawiało. Zaczęło iskrzyć. Choć początkowo Joanna Brodzik widziała w Bartłomieju Świderskim tylko fajnego kolegę.  Sytuacja się zmieniła, kiedy wyjechali razem do Krakowa. Mieli nocować w mieszkaniu(...) rozstrzygnął za nas! - śmiał się Bartek.  Kraków znał bardzo dobrze. Gdy za pierwszym razem nie dostał się na studia aktorskie, mieszkał tutaj, chodził na kursy do prywatnego studium i pracował jako...

 • David Guetta: Kiedyś ludzie nie traktowali DJ-ów poważnie

  Jest najpopularniejszym didżejem świata. Zarabia ponad 30 milionów dolarów rocznie. Tylko u nas - jedyny wywiad z Davidem Guettą! O nowym albumie, rywalizacji z Calvinem Harrisem i dowcipach, które zupełnie go nie śmieszą.

 • Niewielu pamięta, że Marcin Dorociński i Małgorzata Kożuchowska byli kiedyś parą. Poznali się w szkole teatralnej. Marcin był pierwszym poważnym partnerem...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kim będzie tym razem Kasia Cerekwicka?

  Katarzyna Cerekwicka nie jest co prawda finalistką programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", ale pojawi się na scenie. W kogo wcieli się w ostatnim odcinku show? Finał już w sobotę, 9 maja, w Polsacie.

 • Natasza Urbańska zmieniła męża! Kiedyś był zupełnie inny!

  Natasza Urbańska (41 l.) jest żoną Janusza Józefowicza (59 l.) od 2008 roku i na początku nikt nie wróżył im długiego związku. Mimo złych wróżb para nadal jest razem i co ciekawe, to dzięki Nataszy reżyser zmienił się nie do poznania.

 • Maciej Orłoś: Tu jest konkret

  W "Teleexpressie" jest właściwie od zawsze - to znaczy od 24 lat. I chyba dlatego tak trudno wyobrazić sobie ten magazyn bez charakterystycznego głosu, okularów i poczucia humoru Macieja Orłosia. Czy jednak jako dziecko marzył o zawodzie dziennikarza? Skończył przecież studia aktorskie i do dzisiaj grywa w filmach.

 • Małgorzata Ostrowska kiedyś była buntowniczką! Dopiero dziś jest szczęśliwa!

  Rockowy pazur, filigranowa figura i mocny, drapieżny głos – wszystko jak kiedyś. Małgorzata Ostrowska (60 l.) od zawsze była barwnym ptakiem, choć w ostatnich latach w jej życiu w końcu zapanował spokój. W szczerej rozmowie z tygodnikiem „Świat i ludzie” wyjawia, czy znalazła receptę na związek idealny, dlaczego zrezygnowała na jakiś czas z chow-biznesu i dlaczego jej mama nie miała z nią łatwego...

 • Kayah i Goran Bregović znowu razem: "To była zawsze świetna zabawa"

  16 lat po niezapomnianym występie na warszawskim Służewcu duet Kayah i Goran Bregović powróci podczas Life Festival Oświęcim 2015.

Zdjęcia na temat: kiedyś byli razem
Wideo na temat: kiedyś byli razem
 • "M jak miłość": Janka kolejny raz oszukała

  . - A Janka nie miała o tym pojęcia, ale dała się w to wszystko wplątać – podsumowuje. - Myślałem, że już sobie to wszystko wyjaśniliśmy – mruczy pod nosem zły Marcin. - Byłeś kiedyś zakochany bez

 • "Rojst": Andrzej Seweryn: "Prawdziwa tajemnica jest znana tylko jemu"

  Witold Wanycz (Andrzej Seweryn) to doświadczony, nieco zgorzkniały dziennikarz Kuriera Wieczornego, który najlepsze lata ma już za sobą. W swoim życiu widział już wiele okropieństw i niewiele jest w stanie go zdziwić. Dobrze wie na czym świat stoi i w jakim mieście żyje, dlatego nie ma już w nim tej żarliwości, co kiedyś. Zresztą lada moment ma przejść na emeryturę i zamierza wyjechać do RFN, do

 • Agnieszka Hyży w ciąży z Grzegorzem? "Może rodzina będzie większa"

  udzieliła razem z mężem Grzegorzem, w którym oboje zaprzeczyli pojawiającym się plotkom. Agnieszka twierdzi, że żadne z nich nie rozbiło poprzedniej rodziny, ani nikt nikomu nikogo nie odebrał. Uważa, że media, podając takie informacje, robią krzywdę ich dzieciom, które kiedyś mogą o tym przeczytać. (Videoportal/x-news)

Dyskusje na temat: kiedyś byli razem