• Informacje na temat:

  kiedyś byli wielkimi gwiazdami

Artykuły na temat: kiedyś byli wielkimi gwiazdami
 • Napisała książkę o... hollywoodzkich gwiazdach

  .... ulubiona gwiazda serialowej Naomi z "Luck'a" Joan Crawford oraz Bette Davis, Lana Turner, Vivien Leigh i Elizabeth Taylor. - Były wielkimi aktorkami i niezwykłymi kobietami, a życie każdej z nich(...) starych amerykańskich filmów z udziałem swoich idolek. Kulisom powstawania kilku superprodukcji hollywoodzkich sprzed kilkudziesięciu lat Weronika poświęciła jeden z działów swojej książki... - Kiedyś...

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • "Klan": Wschodząca gwiazda - Agnieszka Kaczorowska

  Mistrzostwa Świata oraz Mistrzostwo Europy w tańcach latynoamerykańskich, dwukrotnie sięgnęła też po najwyższe trofeum podczas Mistrzostw Polski Youth. Teraz ma zostać trenerką sław w "Tańcu z gwiazdami"!   Na polu aktorskim na razie nie może pochwalić się wielkimi osiągnięciami. "Klan" jest jedynym serialem, w którym zagrała. Nie przeszkodziło to jednak w marzeniach o karierze aktorskiej. Niestety...

 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymała nagrodę Akademii w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny"! Największym triumfatorem oscarowej gali okazał się "Birdman", który zdobył cztery statuetki.

 • "Barwy szczęścia": Konrad Skolimowski robi karierę w branży... disco polo!

  Konrad Skolimowski, czyli Patryk z "Barw szczęścia", ma dopiero 22 lata, a może się już pochwalić rolami w kilkunastu serialach. Jego największą pasją nie jest jednak aktorstwo, ale... śpiewanie. Pod pseudonimem Skolim nagrywa piosenki disco polo, które natychmiast po premierze stają się wielkimi przebojami.

 • "Dawca pamięci": Nic nie jest takim, jakie się wydaje

  "Dawca pamięci" to ekranizacja światowego bestsellera Lois Lowry, jednej z najczęściej nagradzanych amerykańskich powieści młodzieżowych ostatnich dekad. W wizjonerskiej opowieści o świecie, w którym ludzie zapomnieli, czym są miłość, pamięć i... kolory wystąpiły ikony Hollywood - Jeff Bridges i Meryl Streep.

 • Aktorstwo jest jak... narkotyk

  ...sympatią widzów i popularnością, o jakiej nawet nie śmiała kiedyś marzyć - wciąż nie może się pochwalić zbyt wieloma naprawdę wielkimi rolami. Żartuje, że jako aktorka nie powiedziała jeszcze...

 • Alicja Resich-Modlińska "po drugiej stronie lustra"

  Alicja Resich-Modlińska po latach pracy w mediach postanowiła opisać swoje początki, doświadczenia i spostrzeżenia. Na rynku wydawniczym pojawiła się więc jej książka "Opowieści radiowe i telewizyjne. Alicja po drugiej stronie lustra".

 • Beata Kozidrak nie może żyć bez byłego męża!

  Wygląda na to, że Beata Kozidrak (57 l.) i jej były mąż, Andrzej Pietras znowu mają się ku sobie! Kiedyś byli nierozłączni, czy jest szansa, żeby znów się pokochali?

 • "Potrząsam tyłkiem cały czas"

  muzyki tanecznej. Większość jego singli, jak na przykład "Rockafeller Skunk", "Right Here, Right Now","'Praise You", "Demons (feat. Macy Gray)" czy "Slash Dot Dash", stała się wielkimi przebojami na całym(...) "Why Try Harder - Greatest Hits" opowiedział o pracy nad teledyskami, znajomościami z licznymi gwiazdami, braku ubezpieczenia na życie, występach na plażach i pracach nad musicalem. Przed wami Fatboy