• Informacje na temat:

  kiedys i teraz kevin

Artykuły na temat: kiedys i teraz kevin
 • Macaulay Culkin z filmu "Kevin sam w domu" tak teraz wygląda! Zmiana jest ogromna

  Macaulay Culkin (36 l.) zasłynął rolą w filmie „Kevin sam w domu”. Później osiągnął jeszcze kilka aktorskich sukcesów, po czym… całkiem zniknął z ekranu. Wrócił po długiej przerwie, ale to już nie było to, co kiedyś – nie było o nim głośno za sprawą aktorskich kreacji, a przez jego najnowsze zdjęcia, które obiegły media. Wyglądał na nich niezdrowo. Teraz pojawiły się nowe fotografie Culkina. Jak...

 • "Kevin sam w domu": 10 rzeczy, o których nie wiedzieliście...

  Ciepły, rodzinny i... kompletnie zwariowany. Film Chrisa Columbusa "Kevin sam w domu" od 24 lat jest daniem obowiązkowym na naszym wigilijnym stole. Myślicie, że wiecie o nim wszystko? Sprawdźcie!

 • Backstreet Boys w Polsce: Kiedyś bożyszcza nastolatek. A teraz?

  ...doszło do reaktywacji zespołu. Nie udało się jednak zebrać wszystkich członków. Do zespołu nie wrócił Kevin. Zespół koncertował i nagrywał w 4-osobowym składzie. W 2012 Richardson wrócił do zespołu(...) się facetem, o którego samobójstwie przeczytacie w gazetach" - wyznał w jednym z wywiadów Nick. Kilka miesięcy temu Carter oświadczył się swojej ukochanej, Lauren Kitt. Teraz snują plany...

 • Zostawiła "Kevina" samego w domu!

  Macaulay Culkin - odtwórca głównej roli w hicie "Kevin sam w domu" - rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką, aktorką Milą Kunis.

 • Kevin Jonas: Ślub już niedługo

  Nick Jonas z zespołu The Jonas Brothers zdradził, że jego brat Kevin ma zamiar wziąć ślub ze swoją partnerką Danielle Deleasa jeszcze tej zimy.

 • Przyjaźń "byłych" Britney Spears

  Kiedyś byli partnerami Britney Spears, teraz się przyjaźnią. Mowa o Justinie Timberlake'u i Kevinie Federline.

 • Słynny Kevin rozstał się z dziewczyną

  Odtwórca głównej roli w hicie "Kevin sam w domu" - Macaulay Culkin - rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką, aktorką Milą Kunis .

 • "Mam talent": Farmer idzie jak burza!

  Kevin Skinner, znany szerzej jako śpiewający łapacz kurczaków, dzięki głosom publiczności przeszedł do kolejnego etapu amerykańskiej edycji "Mam talent".

 • "Mad Men": Możliwy spin-off?

  Nie tylko fanom serii trudno się rozstać z "Mad Men". Aktor Kevin Rahm snuje plany na temat możliwej kontynuacji serialowych wątków w Los Angeles.

 • "Nie żałuję odejścia z Dream Theater"

  Kevin Moore fanom muzyki najbardziej znany jest ze swej współpracy z zespołem Dream Theater. Po jego opuszczeniu rozpoczął pracę nad swym nowym projektem o tajemniczej nazwie Chroma Key. Do sklepów trafił właśnie drugi album tej formacji zatytułowany „You Go Now”. Z tej okazji o tym jak powstał ten projekt, o współpracy z Fates Warning i odejściu z Dream Theater z Kevinem rozmawiał Konrad Sikora.