• Informacje na temat:

  kiedyś kochała ich cała polska

Artykuły na temat: kiedyś kochała ich cała polska
 • Aneta Kręglicka: jemu oddała całe serce! To miłość jak z filmu!

  Polonia. Pod koniec roku pakowała walizki do pierwszego wyjazdu za granicę. Ruszyła na ogólnoświatowy konkurs piękności, który tego roku z Londynu przeniesiono do Hongkongu. Tam zachwycała dziennikarzy(...), który reżyserował i do którego napisał scenariusz, podobał się krytykom i publiczności. "Jesteśmy indywidualnościami, więc nikt nikomu nie ulega ani nie uwiesza się na drugim" - uchyliła kiedyś rąbka...

 • Ekipa "Violetty": Kochamy polskich fanów!

  W łódzkiej hali Atlas Arena wystąpili po raz pierwszy w Polsce. W ramach trasy "Violetta Live" 2015 gwiazdy bijącego rekordy popularności serialu zagrali dwa koncerty - odbyły się one 29 marca przy trybunach wypełnionych do ostatniego miejsca.

 • W PRL-u królowała na ekranach. Jej śmierć zaskoczyła wszystkich

  ...​Miała zaledwie sześć lat, gdy zdecydowała, że zostanie aktorką. Zadebiutowała 9 lat później. Szybko zaczęła się piąć na szczyt i została jedną z największych gwiazd lat 80. Kochała ją cała Polska, ale nie miała szczęścia w miłości. Nieszczęśliwe uczucie zakończyło jej karierę. Zmarła w zapomnieniu, a na temat jej śmierci powstało wiele teorii.

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • Andrzej Żuławski miał trzy żony, ale tak naprawdę kochał inną kobietę

  ...na papuciach i uchwyciłem się jej warkocza. I zemdlałem - opowiadał.  Ich uczucie, dziecinne, platoniczne, przetrwało siedem lat.  Ale gdy on wyjechał z rodzicami do Francji, odległość je osłabiła(...) "Trzecią część nocy", bardzo prędko urodził nam się Xawery, a rok później nakręciliśmy drugi film "Diabeł" - opowiadał.  Po jego premierze musiał jednak opuścić Polskę i to był początek końca ich...

 • Olga Lipińska: Wraca jej kultowy kabaret

  Olga Lipińska to kobieta-legenda, dzięki której telewizja w latach PRL-u dawała nam sporo radości i spontanicznego śmiechu. Jej kabaret do dziś nie ma sobie równych, a postaci takich, jak Turecki, Basieńka czy Czesio ze świecą szukać.

 • Tak bardzo się kochali...

  ...... codzienność. Przypomnijcie sobie związki, o których kiedyś mówiła cała Polska.(...)Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski wierzyli, że nic i nikt nie jest w stanie ich rozdzielić. Agnieszka Dygant i Marcin Władyniak byli pewni, że spędzą ze sobą całe życie. Małgorzata Kożuchowska...

 • Jacek Koman: Polski serial zamiast filmu z DiCaprio

  Zanim na dobre zadomowił się w polskich produkcjach grał m.in. z Nicole Kidman i Ewanem McGregorem. Jacek Koman opowiada o życiu między Melbourne a Warszawą.

 • "Przyjaciółki": Planowali ślub... Nigdy nie powiedzieli, dlaczego się rozstali!

  Cała Polska wie, z kim spotykał się Mikołaj Kraczyk, zanim zdecydował się poślubić Sylwię Juszczak. O jego rozstaniu z Anetą Zając i burzliwym związku z Agnieszką Włodaczyk było naprawdę głośno... Nie wszyscy jednak pamiętają, że pierwszą ukochaną aktora była Karolina Nowakowska. To ona miała zostać jego żoną!

 • Jack White: Wpatrywanie się w płonące ognisko (wywiad)

  - Moja babcia pochodzi z Lubziny pod Krakowem - ujawnił w rozmowie z RMF FM amerykański rockman Jack White, który chętnie opowiedział o tym interesującym wątku swojej rodzinnej historii. - Na pewno chciałbym zagrać całą trasę koncertową po Polsce, następnym razem kiedy będziemy wyruszać w drogę. To by było coś - zagrać tutaj nie jeden, dwa a np. 10 koncertów - dodaje autor przeboju "Seven Nation Army".

Wideo na temat: kiedyś kochała ich cała polska
 • Szczęściarz

  "Szczęściarz" to adaptacja powieści Nicholasa Sparksa, jednego z najpoczytniejszych i najchętniej ekranizowanych współczesnych pisarzy amerykańskich. Na podstawie jego książek powstały już tak głośne filmy jak "Pamiętnik", "Noce w Rodanthe" czy "Szkoła uczuć". "Szczęściarz" to ciepła opowieść o tym, że prawdziwą miłość można znaleźć nawet w najbardziej niecodziennych okolicznościach. Sierżant Logan Thibault (Zac Efron) jest urodzonym szczęściarzem. Trzy razy odbył służbę w Iraku i choć...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Dziś jestem blondynką

  Sophie (grana przez niezwykle dojrzałą aktorsko Lisę Tomaschewsky) jedzie ze swoją najlepsza przyjaciółką Annabel (Karoline Teska) świętować Sylwestra w Antwerpii. Z optymizmem spogląda na nadchodzący rok, w którym ma rozpocząć wymarzone studia i usamodzielnić się w nowym hamburskim mieszkaniu. Niestety w zabawie coraz bardziej przeszkadza jej duszący kaszel, stąd po powrocie do rodzinnego Hamburga decyduje się na wizytę w szpitalu. Po dokładnych badaniach okazuje się, że jego przyczyną jest...