• Informacje na temat:

  kiepskie występy

Artykuły na temat: kiepskie występy
 • "Świat według Kiepskich": Krzysztof Dracz - polski de Funes?

  ...się na ekranie. Rzadko zdarza się, że ktoś zapamiętuje mnie z jakiegoś teatralnego przedsięwzięcia, ale nie narzekam z tego powodu. Mam świadomość, że seriale dają większą popularność, niż występy na...

 • Krzysztof Dracz: Polski Louis de Funes

  - Jako dziecko recytowałem wiersze, ale dopiero, kiedy moja nauczycielka stwierdziła, że mógłbym być aktorem, pomyślałem o scenicznych występach - przyznaje Krzysztof Dracz.

 • "Alternatywy 4": ​Zofia Czerwińska nie ma o sobie jako aktorce najlepszego zdania...

  Zofia Czerwińska, czyli niezapomniana Balcerkowa z "Alternatywy 4" i pani Zosieńka z "Czterdziestolatka", nie znosi oglądać siebie na ekranie. - Rzadko jest dobrze - recenzuje swoje występy przed kamerą.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • "Na Wspólnej": Szykuje się ślub?

  Kinga (Ilona Wrońska) uzna, że jej miłość do Michała (Robert Kudelski) jest silniejsza od złości na niego o jego egoizm i występy muzyczne w "Mam talent". Wraz z synkiem Ignasiem (Bartek Kaszuba) wróci do domu. Poznaj szczegóły!

 • "Step Up: All In" : Powrót na szczyt

  Po gorącej rewolucji ("Step Up 4 Revolution") przyszedł czas na szarą rzeczywistość. Bohaterowie poprzedniej części tanecznej serii "Step Up" byli bardzo blisko sławy, kariery i wielkich pieniędzy. Bańka mydlana prysła w mgnieniu oka.

 • Żmijewski, Kożuchowska i Jungowska znikną z ekranów?

  Być może już niedługo Ministerstwo Kultury poważnie ograniczy występy aktorów teatralnych w telewizji. Czy to oznacza, że najlepszych polskich aktorów będziemy mogli zobaczyć jedynie na deskach teatrów?

 • Bliżej piekła niż nieba

  Niespełna 4 tysiące widzów oklaskiwało w środę, 20 czerwca, w katowickim "Spodku" występ grupy Heaven And Hell, czyli legendarnego Black Sabbath w składzie z Ronnie Jamesem Dio jako wokalistą.

 • "Współczesna rodzina": Z rodziną mu do twarzy

  Nie ma wątpliwości, że rolą Ala Bundy’ego Ed O’Neill wpisał się w historię telewizji i pamięć pokoleń widzów. Ale także wpadł do serialowej szuflady, z której latami próbował się wydostać. - Nie jest łatwo. Wszyscy widzą we mnie sprzedawcę butów z kwaśną miną - wyznał w 2000 r. Wówczas jego kalendarz zawodowy zawierał jedynie gościnne występy oraz kiepskie filmy klasy B. Powody do radości...

 • Show-biznes bez cenzury. Fragment książki!

  Dlaczego nie warto inwestować w girlsbandy, jak bardzo nienawidzili się członkowie Led Zeppelin i jak ustawiany jest brytyjski "X Factor". Tylko u nas obszerne fragmenty książki "Pop Babylon" Imogen Edwards-Jones!

Zdjęcia na temat: kiepskie występy
Wideo na temat: kiepskie występy
 • Głupi i głupszy bardziej

  Najbardziej nierozgarnięty duet od czasów Flipa i Flapa ponownie w akcji. Choć minęło już trochę czasu od ich ostatniej przygody, nadal stanowią parę półgłówków pakujących się we wszystkie możliwe tarapaty. 20 lat temu Lloyd i Harry przemierzyli Stany Zjednoczone, by odnaleźć tajemniczą piękną nieznajomą, która pozostawiła w ich rękach walizkę pełną dolarów. Teraz ponownie wyruszają w podróż. Tym razem ich celem jest odnalezienie nieślubnej córki Harry'ego, od której mogliby pozyskać dla...

 • Woda dla słoni

  Ekranizacja powieści "Woda dla słoni" to piękna historia zakazanej miłości rozgrywająca się w magicznym miejscu pełnym przygód i niebezpieczeństwa. Jacob, weterynarz o trudnej przeszłości, zakochuje się w Marlenie - gwieździe cyrku minionej epoki. Poznają uroki cyrkowego życia i obdarzają uczuciem nie tylko siebie, ale i wyjątkowego słonia. Marlena jest żoną charyzmatycznego, ale i niebezpiecznego Augusta, ale Jacob pomaga jej uciec od życia z mężem. Powieść Sary Gruen ukazała się w 2006 roku...

 • Proste sprawy

  Nad życiem Sergieja Masłowa wisi jakieś fatum. W szpitalu, w którym pracuje, kiepsko mu płacą, nastoletnia córka uciekła z domu z podejrzanym typem, żona spodziewa się drugiego dziecka i chce je urodzić, mimo że rodzina ledwo się mieści w ciasnym mieszkanku w zrujnowanej kamienicy. Uciążliwi sąsiedzi codziennie uprzykrzają Masłowowi życie, a za jazdę po pijanemu stracił prawo jazdy. Szukając dodatkowego źródła dochodu Siergiej trafia do podstarzałego aktora, któremu ma podawać środki...

Dyskusje na temat: kiepskie występy
 • Re: Zżarła ją trema!

  Nie to nie to. Ktoś chcę ją zniszczyć albo mówi się o niej co by przykryć wpadki i kiepskie występy innych celebrytów.