• Informacje na temat:

  kilka klasyków

Artykuły na temat: kilka klasyków
 • "James Cameron: Historia science fiction": Od klasyki gatunku do "Westworld"

  ...opinie są bardzo interesujące. Kolejnym plusem serii jest różnorodne podejście do tematu. W każdym z odcinków poznajemy kilka faktów dotyczących filmów, seriali, pracy na planie, ale większość(...) przegląd filmów science fiction. Tak się nie stało - dużo miejsca w "James Cameron: Historia science fiction" poświęcono także serialom telewizyjnym. I tak obok klasyków gatunku jak "Zakazana planeta...

 • Acid Drinkers w Stalowej Woli: Titus, bądź Titusem!

  W piątek (28 listopada) wieczorem odbierał róże w programie "SuperSTARcie", dzień później przyjechał z Acid Drinkers na koncert do Stalowej Woli. W klubie Labirynt zabrzmiało mnóstwo klasyków z zabójczego debiutu obchodzącej 25-lecie istnienia grupy.

 • Spoglądając w gwiazdy

  Eksploracja kosmosu znów jest na topie. Społeczną wyobraźnię rozpaliły niedawne zapowiedzi rozpoczęcia przygotowań do załogowej misji na Marsa. Przypominamy wam kilka klasycznych produkcji dziejących się w kosmosie i na koniec zapraszamy do wspólnej zabawy.

 • Etiuda&Anima już za kilka dni w Krakowie

  "Pokażemy Ci wszystko. Odważne dokumenty, urzekające animacje, przejmujące fabuły. Filmy dobre, bo krótkie" - zapowiadają organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda&Anima, który odbędzie się w Krakowie w dniach 21-27 listopada 2014. W ciągu 7 dni widzowie obejrzą 351 filmów.

 • "M jak miłość": Andrzej flirtuje z Joasią!

  Gdy Tomek wyjeżdża do USA, Budzyński zgadza się zaopiekować przez kilka tygodni małym Wojtkiem. Razem z chłopcem przychodzi też Joanna. A prawnik... zaczyna z dziewczyną flirtować! Co na to jego żona?

 • 10 teledysków idealnych na Halloween

  Nie wiesz, czego posłuchać w Halloween? Mamy dla ciebie kilka propozycji.

 • "Zbrodnia": Magdalena Zawadzka - Heroina Polskiego Kina

  Aż trudno uwierzyć, że za kilka dni Magdalena Zawadzka, czyli Elżbieta Lubczyńska z serialu "Zbrodnia", kończy 70. lat. Jak sama przyznaje urodziny to jednak tylko dodatek do premiery książki jej autorstwa "Taka jestem i już!", która ukaże się dokładnie 29. października. Aktorka głośno nie mówi o swoich latach zapisanych w peselu, za to skrzętnie liczy te, spędzone na scenie i na ekranie, a mija...

 • "Metropolis" w Krakowie: Tego nie można przegapić!

  "Metropolis" z 1927 roku, w reżyserii Fritza Langa, to arcydzieło zaliczane do klasyki kina niemego. Już w czwartek, 19 marca, w Centrum Kongresowym ICE Kraków będzie można obejrzeć tę niezwykłą produkcję z muzyką skomponowaną przez Abla Korzeniowskiego i wykonywaną na żywo!

 • Kontynuacja popularnego serialu

  Stacja TNT przez kilka lat sprawdzała możliwość kontynuacji "Dallas". Jej szefowie długo nie mogli znaleźć odpowiedniego scenariusza. Wybawieniem okazał się tekst pilota serialu napisany przez Cynthia Cidre, autorkę m.in. scenariusza filmu "Królowie Mambo". Po wyemitowaniu przez TNT w tym roku pilota serialu okazało się, że został on także entuzjastycznie przyjęty przez widzów. Wiadomo już, że...

 • 10 utworów, które znasz, ale nie wiesz, jak się nazywają

  Usłyszałeś przypadkiem piosenkę w radiu, ale nie dosłyszałeś tytułu? Melodia chodzi za tobą kilka dni, ale nie możesz wpisać ją w wyszukiwarkę, bo nie masz pojęcia, jak się nazywa? Dobrze trafiłeś - oto 10 kompozycji, które każdy miał okazję poznać, ale jakimś cudem nie wie, jakie są ich tytuły.

Zdjęcia na temat: kilka klasyków