• Informacje na temat:

  kilka kopniaków

Artykuły na temat: kilka kopniaków
 • Przeprasza gwiazdora za kopniaka w twarz

  Wygląda na to, że Donnetii Rabb, jednej z fanek gwiazdora R&B, Ushera , może ujść na sucho głośny występek. Przed kilkoma dniami podczas koncertu kopnęła swego idola w twarz. Kobieta oficjalnie przeprosiła piosenkarza za ten nieszczęśliwy wypadek.

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

 • Grażyna Barszczewska: Była za delikatna na aktorkę. Stała się wielką gwiazdą

  Na egzamin do warszawskiej PWST przyszła z warkoczami do pasa, bez makijażu i stylizacji na grzeczną uczennicę. Nie zagrzała tam miejsca na długo. Gdy kilka miesięcy późnej relegowano ją z uczelni, nikt nie przypuszczał, że za kilka lat zostanie wielką gwiazdą. Grażyna Barszczewska do dzisiaj wzbudza podziw swoim ogromnym talentem oraz nieprzemijającą urodą.

 • "Kopniak do Walhalli"

  "Gods Of War", pierwsza od pięciu lat, a zarazem dziesiąta duża płyta w karierze nowojorskich heavymetalowców dotarła do fanów pod koniec lutego 2007 roku, uderzając dostojeństwem muzyki symfonicznej. To bodaj najpotężniejsze brzmieniowo dokonanie w ponad 25-letniej historii samozwańczych Królów Metalu, albo - jak wyjaśnia Bartoszowi Donarskiemu gitarzysta Karl Logan - emocjonalny kopniak, który wprowadzi cię prosto do Walhalli.

 • Katarzyna Żak skomentowała plotki o kryzysie małżeńskim, Teraz już wszystko jasne!

  Już kilka razy głośno było o jej rozwodzie, na szczęście za każdym razem okazywało się, że to zwykła plotka. Temat rozstania znów powrócił. Czy w ostatnich doniesieniach jest choć ziarno prawdy? Katarzyna Żak (52 l.) zdradziła „Na Żywo”, czy jej związek rzeczywiście wisi na włosku, jak radzi sobie z plotkami i dlaczego można ją czasem spotkać z przystojnymi mężczyznami.

 • Dostała "kopniaka w zęby"

  Annie Lennox nie najlepiej ocenia sposób, w jaki pożegnała się z nią wytwórnia płytowa...

 • ​Hana kontra damski bokser!

  Do Leśnej Góry trafia kobieta w zaawansowanej ciąży - pobita przez męża. Chora ma kilka złamanych żeber, a życie dziecka jest zagrożone... Tymczasem w trakcie badań, w szpitalu zjawia się "damski bokser".

 • "Kopniak w samo serce"

  Pod koniec lat 90. Moon był jednym z najgłośniejszych "projektów na boku" polskiej sceny metalowej. Blackmetalowy twór kierowany przez Cezara (wokal / gitara) cieszył się wówczas podobną popularnością, jak jego macierzysta formacja Christ Agony. Dziś jego lider powraca z trzecią, a zarazem pierwszą od 11 lat płytą Moon o diabelskim tytule "Lucifer's Horns".

 • Harry Styles upokorzył swojego dobrego kolegę! Poszło o dziewczynę!

  ..., Jack Robinson ukradł mi dziewczynę!" - grzmiał ze sceny. "Jeśli pod koniec koncertu nadal tu będzie, czujcie się upoważnieni i sprzedajcie mu kilka małych kopniaków" - żartował.  Piosenkarz na...

 • "Krótki kopniak w ryj"

  Esqarial rozpoczął działalność w 1991 roku. Pierwsza taśma demo zatytułowana "Refuse" ukazała się rok później. Po dwóch latach i kilku zmianach składu...

Wideo na temat: kilka kopniaków
 • Byzantium

  Dwie kobiety Clara (Gemma Arterton) i Eleanor (Saoirse Ronan), ścigane przez tajemniczego prześladowcę, znajdują schronienie w podupadłym kurorcie nad oceanem. Kiedy na jaw wychodzi ich skrzętnie skrywana tajemnica, staje się to początkiem serii dramatycznych wydarzeń, których geneza sięga kilka wieków wstecz.

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.