• Informacje na temat:

  kilka kostek

Artykuły na temat: kilka kostek
 • ​"Na dobre i na złe": Alkoholowa biba na OIOM-ie?

  Kostek (Damian Kret) - sympatyczny imprezowicz pogrążony w śpiączce po przedawkowaniu alkoholu - w końcu odzyska przytomność. Kumple od kieliszka, którzy go odwiedzą, postanowią urządzić na OIOM-ie suto zakrapianą imprezę na jego cześć...

 • Ruszył 17. Przegląd Filmowy "Kina na Granicy"

  Ponad sto filmów, dwa cykle tematyczne, kilka retrospektyw, przegląd czeskich, polskich i słowackich nowości, a także kinowe niespodzianki z Węgier i Ukrainy. W Cieszynie i Czeskim Cieszynie rozpoczął się we wtorek 17. Przegląd Filmowy "Kino na Granicy".

 • Barwy szczęścia

  Do Polski na kilka dni przyjeżdża Kostek. Dowiaduje się, że Zuza znów przyjaźni się z Ksenią, a Edyta rozważa powrót do kochanka. Próbuje przemówić im...

 • "Niespokojny duch" (wywiad z Kostkiem Joriadisem z Human)

  Wydana pierwotnie w 1993 roku płyta "Earth" grupy Human znalazła swoje miejsce w historii polskiego rocka. Tak - mieszając m.in. hard rock, klimaty funkowe i soul - wówczas u nas nie grał nikt. Raptem po roku zespół dowodzony przez wokalistę Kostka Joriadisa zawiesił działalność, a teraz wraca z niebytu.

 • ​"Klan": Alkoholiczka zwyzywa Grażynkę od złodziejki!

  Ksiądz Kostek (Sławomir Doliniec) i jego siostra Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) za wszelką cenę postanowią wysłać swoją (Agata Piotrowska-Mastalerz) pijącą biologiczną matkę na odwyk. Z tego powodu dojdzie do karczemnej awantury między nimi. Poznaj szczegóły!

 • "Muzyka światowa często jest przesamplowana"

  Pamiętam, że gdy na rynku ukazał się mixtape Górala realizowany wspólnie z Kostkiem - "Jointy, konserwy, muzyka bez przerwy", Kamelito napisał w recenzji, iż takich płyt powinno być więcej... Po roku oczekiwań Studio 5 Element znowu daje o sobie znać. "Manewry" to kolejna produkcja Donguralesko spod szyldu "mixtape", tym razem jednak realizowana z Matheo. Sprawdźcie, co mówi o niej sam autor w rozmowie z Megi z "Magazynu Hip Hop".

 • Barwy szczęścia

  ...o uwagę Seweryna. Gajewski zdaje sobie sprawę, ze ich znajomość wykracza poza ramy relacji uczeń - nauczyciel. Wyznaje Magdzie, że boi się odepchnąć od siebie Wiesię. Kilka lat temu odrzucona kochanka...

 • Jazzowe Spotkania Filmowe

  Filmy w reżyserii m.in. Janusza Morgensterna i Jerzego Stefana Stawińskiego oraz koncerty Mariusza Bogdanowicza, Filipa Wojciechowskiego czy Milo Kurtisa są w programie VIII Jazzowych Spotkań Filmowych, które odbędą się w warszawskim kinie Kadr.

 • Krzysztof Ibisz prowadził "Taniec z gwiazdami" o kulach! Co się stało prezenterowi?

  Kilka dni temu prezenter miał drobny wypadek, którego skutki nie okazały się wcale równie nieznaczące.  Gdy jechał na rolkach, cudem udało mu się ominąć dziecko, które nagle wybiegło wprost pod jego kółka.  "Na szczęście udało mi się w ostatniej chwili uniknąć kolizji z dzieckiem, które niespodziewanie pojawiło się na ścieżce, kiedy akurat mknął na rolkach" - wyjaśnił Ibisz w "Super Expressie...

 • Na początku lipca popularna wokalistka Kasia Kowalska (35 l.) po raz drugi zostanie mamą.

Wideo na temat: kilka kostek
 • Byzantium

  Dwie kobiety Clara (Gemma Arterton) i Eleanor (Saoirse Ronan), ścigane przez tajemniczego prześladowcę, znajdują schronienie w podupadłym kurorcie nad oceanem. Kiedy na jaw wychodzi ich skrzętnie skrywana tajemnica, staje się to początkiem serii dramatycznych wydarzeń, których geneza sięga kilka wieków wstecz.

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.