• Informacje na temat:

  kilka nagród

Artykuły na temat: kilka nagród
 • Nominacje do nagród Emmy 2015

  Ogłoszono nominacje do telewizyjnych Oscarów, czyli nagród Emmy 2015.

 • Fryderyki 2015 (nominacje): Pięć szans Artura Rojka

  Poznaliśmy nominacje do nagród polskiego przemysłu muzycznego Fryderyki. Najwięcej szans na statuetki mają Artur Rojek oraz duet Fisz Emade Tworzywo.

 • Ogłoszono nominacje do nagród Emmy 2014!

  W tym roku oprócz seriali starych serialowych "wyjadaczy", na liście nominowanych znalazło się kilka interesujących nowości, jak "Fargo" czy "Detektyw". Ceremonia wręczenia statuetek Emmy odbędzie się 25 sierpnia i będzie relacjonowana przez NBC. Galę poprowadzi aktor Seth Meyers, znany m.in. ze "Świata według Minndy" czy "Biura". Oto lista nominowanych w kategoriach serialowych: Najlepszy...

 • "Obce ciało" Zanussiego z 12 nominacjami do Węży

  Akademia Węży ogłosiła nominacje do 4. edycji swoich nagród przyznawanych corocznie złym polskim filmom oraz ich twórcom. Nominacje zdominowało "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego.

 • Telekamery 2016: Agnieszka Chylińska wygłosiła zaskakujące przemówienie!

  Agnieszka Chylińska (39 l.) znów triumfowała na rozdaniu nagród "Tele Tygodnia"! Nagrodę odebrała w swoim stylu...

 • Sylwia Boroń zaprasza na galę Węży

  Zagrała w najgorszym filmie 2013 roku "Ostra randka 3D", sama nominowana była aż do trzech Węży. Sylwia Boroń udowadnia, że posiada dystans do własnej osoby i w specjalnym klipie zapowiada tegoroczną edycję nagród honorujących najgorsze filmowe produkcje sezonu.

 • Żona Stuhra dumna z męża! "Wszyscy w TVP przekazywali mi pozdrowienia"

  Katarzyna Błażejewska (29 l.) nie może się nachwalić męża po jego występie na gali Europejskich Nagród Filmowych...

 • "Ida" z Europejską Nagrodą Filmową! To nie przypadek!

  To jeden z największych sukcesów w historii polskiego kina na arenie międzynarodowej. "Ida" Pawła Pawlikowskiego, podczas 27. gali Europejskich Nagród Filmowych w Rydze, zdobyła nagrody w kategoriach: najlepszy film europejski, najlepsza reżyseria oraz najlepszy scenariusz i zdjęcia. Obraz uhonorowała również publiczność.

 • Sylwia Nowak zaszalała z kreacją. Ale prześwity!

  Sylwia Nowak (30 l.) to prawdziwa weteranka jeśli chodzi o pozowanie na ściankach. Bywa, że pojawia się na imprezach celebryckich nawet kilka razy w tygodniu! Ostatnio przyszła na rozdanie nagród jednego z pism. Na tę okazję wybrała dość odważną kreację z prześwitami, która mocno eksponowała jej biust. Naszym zdaniem spokojnie mogłaby założyć ją ponownie na bal karnawałowy!

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

Zdjęcia na temat: kilka nagród
Wideo na temat: kilka nagród
 • "Naturalna" Eva Minge na imprezie!

  Kilka dni temu odbyła się 5. edycja wręczenia prestiżowych nagród "Luksusowa Marka Roku". Na uroczystą galę przybyły nie tylko znakomitości świata biznesu, ale także celebryci. Największa uwagę fotoreporterów bez wątpienia przykuła Eva Minge, która nie mogła się od nich opędzić. Jak wypadła? Oceńcie sami. (Agencja TVN/x-news)

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1802.

  Zuzia alarmuje Karolinę i Feliksa, kiedy Nika wraca z wieczornej sesji zdjęciowej w porwanej sukience i zachowuje się agresywnie. Opiekunowie próbują sami porozmawiać z dziewczyną i nie zamierzają wzywać lekarza. Zabierają też przerażonej Zuzi telefon i każą jej pilnować koleżankę. Kilka godzin później dochodzi do tragedii. Klara i Hubert idą na galę rozdania prestiżowych nagród literackich. Na

 • Alexander Skarsgard

  Przy okazji ceremoni rozdania nagród Emmy, Tanika Ray zapytała aktora "Czystej krwi" o kilka szczegółów dotyczących serialu.

Dyskusje na temat: kilka nagród