• Informacje na temat:

  kilka pokoleń

Artykuły na temat: kilka pokoleń
 • Emilia Krakowska musi się oszczędzać... Ma problemy ze zdrowiem!

  ...79-letnia Emilia Krakowska, czyli niezapomniana Jagna z serialu "Chłopi", ma problemy ze zdrowiem. Uwielbiana przez kilka pokoleń widzów aktorka niedawno zasłabła podczas próby w teatrze i trafiła do szpitala! Na szczęście jej stan szybko się poprawił i mogła wrócić do pracy... Lekarze poradzili jej jednak, by zaczęła się oszczędzać.

 • Wojciech Mann: Naprawdę ma kłopoty ze zdrowiem?

  "Dramat Wojciecha Manna! Ma bardzo poważne problemy zdrowotne". "W końcu skończy na wózku inwalidzkim". Takie informacje dotarły kilka dni temu do mediów. Liczni fani jednej z największych legend polskiego dziennikarstwa muzycznego na poważnie zatrwożyli się o jego zdrowie.

 • "Przyjaciele": Matt LeBlanc: "Nie chcecie powrotu serialu"

  We wrześniu minie 25 lat od emisji pierwszego odcinka "Przyjaciół". Choć serial do dziś cieszy się ogromną popularnością wśród kolejnych pokoleń, Matt LeBlanc, czyli serialowy Joey, przyznaje, że fani raczej nie chcieliby oglądać jego kontynuacji.

 • Zdjęcia plenerowe do "Pań Dulskich"

  Do refleksji nad kondycją mieszczaństwa ma skłaniać film Filipa Bajona "Panie Dulskie", inspirowany dramatem Gabrieli Zapolskiej. Plenerowe zdjęcia do obrazu powstają właśnie w Lublinie, gdzie rozgrywa się jego akcja.

 • "Złotopolscy": Mija 19 lat od dnia emisji 1. odcinka niezapomnianego serialu

  ...19 lat temu – 23 czerwca 1997 roku – prawie 10 milionów Polaków zasiadło przed telewizorami, bo obejrzeć pierwszy z trzech odcinków pilotażowych nowego serialu i zdecydować, czy powinien zagościć w ramówce Dwójki na dłużej . Opowieść o dwóch gałęziach rodu skłóconych ze sobą od pokoleń Złotopolskich bardzo się spodobała i doczekała 1121 odcinków.

 • Maciej Maleńczuk: Przepraszam. Kocham swój kraj

  "Wyrwane z kontekstu" wypowiedzi Macieja Maleńczuka wywołały spore kontrowersje. Artysta odniósł się do zamieszania w oficjalnym oświadczeniu.

 • Najdłuższe seriale świata

  Serialowym tasiemcem nazywamy w Polsce "Klan", jednak daleko mu jeszcze do najdłuższej produkcji, jaka dotychczas była emitowana w Stanach Zjednoczonych. Rekordzista nadawany był nieprzerwanie przez... 57 lat i wychowało się na nim kilka pokoleń. Sprawdźcie, które opery mydlane mogą pretendować do miana najdłuższego serialu świata!

 • Stanisław Mikulski: W mundurze było mu do twarzy

  "Dobrze sprawdzał się w filmach, które dotyczyły wojny (...) w mundurze było mu do twarzy" - o zmarłym dzisiaj Stanisławie Mikulskim mówi krytyk Andrzej Bukowiecki.

 • Słynne polskie melodie serialowe, część II

  Subiektywne zestawianie najlepszych serialowych melodii w całości poświęcamy tym razem kompozytorowi, którego muzyka ukształtowała kilka pokoleń odbiorców. Wkład Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza w polską muzykę i kinematografię jest ogromny.

 • Filip Bajon kręci "Panie Dulskie"

  Krystyna Janda, Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska i Mateusz Kościukiewicz są w obsadzie "Pań Dulskich" w reż. Filipa Bajona. Zdjęcia do filmu, opowiadającego o "formie duchowej mieszczaństwa", z akcją rozgrywającą się m.in. w latach 90., trwają w Warszawie.

Zdjęcia na temat: kilka pokoleń
Dyskusje na temat: kilka pokoleń