• Informacje na temat:

  kilka prób

Artykuły na temat: kilka prób
 • Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski: Kolejna próba dla ich związku

  Kilka miesięcy temu podczas pierwszych wspólnych wakacji na Wyspach Kanaryjskich Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski (47 l.) ustalili, że zwolnią tempo, by mieć dla siebie więcej czasu. Każde z nich realizuje własne projekty podróżnicze, a Martyna narzeka na brak czasu dla córki, nie mówiąc już o sobie. Dziś wszystko jest po staremu. Martyna Wojciechowska przez lata przyzwyczajona do...

 • Wypadek na próbie "Tańca z gwiazdami"! Jan Kliment z podbitym okiem

  Dzień przed kolejnym odcinkiem "Tańca z gwiazdami" Jan Kliment zaprezentował na Facebooku zdjęcie z podbity okiem. Winna jest nie Anna Wyszkoni, tylko... choreografka.

 • Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk: Ich związek czeka trudna próba?

  Aktor ustatkował się u boku Magdaleny Boczarskiej. W 2017 roku zostali rodzicami. Para dała synkowi na imię Henryk. Aktorka w związek z Mateuszem Banasiukiem angażowała się jednak z obawami.  - Miałam problem, że on jest młodszy - przyznała.  Teraz Magda ma powody do niepokoju. Banasiuk, który kilka lat temu spotykał się z Oriną Krajewską (32 l.), córką Małgorzaty Braunek, dziś pracuje z nią na...

 • Zdzisław Maklakiewicz oczami córki

  "Maklak. Oczami córki" - to próba spisania wspomnień o Zdzisławie Maklakiewiczu, legendzie polskiego kina i życia towarzyskiego Warszawy lat 60. i 70., dokonana przez jego córkę - Martę. Książka właśnie trafiła do księgarń.

 • "Na Wspólnej": Próba samobójcza w szkole Danki!

  Danka jest w szoku, gdy dowiaduje się, że jej uczniowie oglądali podczas lekcji filmy pornograficzne. Dyrektorka wzywa do siebie chłopców i żąda wyjaśnień. Ich rozmowę przerywa paniczny krzyk sekretarki - w łazience znaleziono nieprzytomną dziewczynę. To Blanka - dziewczyna, która kilka dni temu pobiła się z koleżanką. Chciała popełnić samobójstwo!

 • "Sędzia" : Z ojca na syna

  Wyniosły "kołnierzyk" w bardzo drogim garniturze korzysta z toalety w przerwie w procesie sądowym. Wpada na niego wzburzony prokurator, którego adwokat przypadkiem obsikuje. Taka zabawa dorosłych "chłopców", hardych przeciwników; próba wyprowadzenia z równowagi drugiej strony sporu to pierwsza scena filmu "Sędzia" Davida Dobkina, w którym celebryci adwokatury są zmuszeni powrócić do rodzinnej

 • "M jak miłość": Siostrzana próba sił

  ...w najbliższym czasie ułożą się relacje Natalii i Uli? Niedługo ich siostrzane uczucie zostanie wystawione na próbę... - W życiu Natalii pojawił się Franek, leśniczy, którego niedawno poznali(...) z "M jak miłość" początkowo nie zrobił na Natalii dobrego wrażenia, ale z czasem jej nastawienie się zmieni. Czeka ją siostrzana próba sił, ponieważ Franek wpadnie w oko Uli (Iga Krefft - przyp. aut...

 • "TOTART, czyli odzyskiwanie rozumu" : Szukając Zbigniewa Sajnóga

  interesującą próbą naszkicowania portretu lidera TOTART-owej zawieruchy - poety i performera Zbigniewa Sajnóga.

 • "M jak miłość": Oświadczyny, gorące romanse i próba morderstwa!

  Nowi bohaterowie, oświadczyny, dwa gorące romanse i próba morderstwa. Ale przede wszystkim: narodziny małej Hani... kolejnej Mostowiaczki! W ciągu kilku pierwszych tygodni do obsady dołączą nowe gwiazdy - z Tomaszem Ciachorowskim na czele.

 • "Gottland" : Milczenie jest Czechem

  Zrealizowany przez szóstkę czeskich filmowców "Gottland" to próba filmowej adaptacji bestsellerowych reportaży Mariusza Szczygła. Ambitnym reżyserom brakuje poczucia humoru, a ich historii lekkości narracyjnej, ale mimo wszystko udało im się zrealizować nowoczesny dokument, w którym elementy fikcji są kreatywnie wykorzystywane w celu opowiadania o cieniach przeszłości i urokach teraźniejszości.

Zdjęcia na temat: kilka prób
Dyskusje na temat: kilka prób
 • Re: "O mnie się nie martw": Joanna Kulig zostanie w Hollywood?

  .. kilka lat bezskutecznych prób załapania się, statystowanie albo pół zdania w jakimś filmie, odtrąbione w mediach jako wielki sukces (Figura w Pret a Porter) i powrót do domu, bo "nie może żyć bez tych

 • Re: Wygrali walkę z nałogiem

  każdy ma swój indywidualny prób wytrzymałości. Najlepiej, abyś się wtedy przeraził, odsunął na bok, przemyślał sprawę i zaczął się ratować, bo powrót do picia to już bliska śmierć. U mnie to pękło w 41 roku życia i chociaż zdarza mi się kilka razy w roku ulec pokusie, to myśl co mnie czeka dodaje mi sił, aby z uporem Syzyfa dalej toczyć kulę w górę, a nie patrzeć w euforii jak się stacza.

 • Re: Stop telephoning me, House!

  mniej zrobienie takiego klipu zajmuje niekiedy nawet kilka dni, polecam zobaczyć sobie kanał MysteryGuitarMan'a i jego vid MiniConcero, tudzież inne produkcje, czesto wyjaśnia i robi on making offy własnych filmików, widac ile to kosztuje pracy i prób/błędów. Pozdrawiam.

 • Re: Wygrały wizytę na planie "Majki"!

  jestem dziewczynką, żeby zazdrościć komuś wizyty na planie tego akurat serialu. Znam znacznie ciekawsze miejsca i sympatyczniejszych ludzi. A że przeczytałam w życiu kilka książek, potrafię odróżnić tekst dobry od nieudolnych prób poetyckich. Przecież można było napisać panegiryk prozą. Też byłoby dużo wazeliny, ale efekt może mniej rażący poczucie dobrego smaku.