• Informacje na temat:

  kilka ról

Artykuły na temat: kilka ról
 • Ostatnia rola Pawła Królikowskiego. Zagrał u boku syna

  ...30 października ubiegłego roku Paweł Królikowski po raz ostatni zjawił się na planie "Ojca Mateusza", by wcielić się w Pawła Winklera - ekscentrycznego kucharza i restauratora, który zawrócił w głowie Natalii (Kinga Preis). Wkrótce potem aktor trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację, po której już nigdy się nie obudził. Ostatni odcinek "Ojca Mateusza" z udziałem zmarłego 27 lutego aktora...

 • Angelina Jolie: Jeszcze tylko kilka ról

  "Nigdy nie czułam się dobrze i komfortowo przed kamerą" - wyznała Angelina Jolie. Tymi słowami gwiazda zapowiedziała, że powoli żegna się z aktorstwem na rzecz reżyserii.

 • "Sex Education": Powrót Gillian Anderson. Jedna z jej najlepszych ról?

  ...portret psychologiczny seryjnego mordercy. Widzowie byli zszokowani pewnym odwróceniem ról. W serialu to Stella miała przelotną przygodę z dopiero co poznanym mężczyzną - nie na odwrót. Rola(...) 'Dochodzenie', ale w filmie takich ról nie ma za dużo"- mówiła w wywiadzie dla angielskiego Vogue przy okazji promocji "Sex Education". W ostatnich latach Anderson wcieliła się także w Medię...

 • Zdzisław Maklakiewicz: Nie wyszła mu rola ojca

  - Maklakowi wszystkie role się udawały. Nie udała mu się tylko rola męża i ojca. Miałam przez to w sercu wiele żalu i smutku - opowiada córka Zdzisława Maklakiewicza, Marta. Własnie ukazała się jej wspomnieniowa książka "Maklak. Oczami córki".

 • ​Dzięki "Przyjaciołom" stali się sławni. Jak dostali swoje role?

  .... W książce "Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie" Kelsey Miller przybliża, jakie były kulisy zatrudnienia odtwórców głównych ról.

 • Chloë Grace Moretz: 17 lat i 50 ról na koncie

  Ma dopiero 17 lat i wszyscy wróżą jej zawrotną karierę. Chloë Grace Moretz dla roli jest w stanie zamknąć się na kilka tygodni w ośrodku odwykowym dla narkomanów, nauczyć się podstaw gry na wiolonczeli albo przyjeżdżać o 4 rano na plan filmowy, by poddać się wielogodzinnej charakteryzacji.

 • ​"Klan": Tomasz Stockinger trafił do szpitala! Co dalej z jego rolą w serialu?

  ..." zdecydowali, że doktor Lubicz, w którego Tomasz Stockinger wciela się już 23 lata, wyjedzie z Polski, by podjąć leczenie w jednej z zagranicznych klinik. U Pawła kilka sezonów temu zdiagnozowano(...) z odcinków "07 zgłoś się". Kinomanom kojarzy się natomiast przede wszystkim z ról w "Znachorze", "Szwadronie" i "Pestce".  Udział w "Klanie" uczynił go jednym z najpopularniejszych polskich aktorów...

 • W podwójnej roli

  Latami pracował na swoją mistrzowską pozycję. Wyniesiony na sportowy piedestał, równie szybko stał się w środowisku persona non grata. Spektakl Teatru Telewizji przypomni niejednoznaczną historię Jerzego Pawłowskiego.

 • "M jak miłość": Kolejna rola Martyny Kowalik. Ta dziewczyna idzie jak burza!

  Chodakowskiej, że jej siostra Justyna (Karolina Gibki) jest regularnie bita przez męża... Kilka godzin później Inka znów zjawi się u Magdy - tym razem w towarzystwie posiniaczonej Justyny. - Jej mąż to(...) Walach) zagrała jednak tylko w dwóch odcinkach "Emki", więc nie zapadła widzom głęboko w pamięć. Czy tym razem zagości w sadze rodu Mostowiaków na dłużej? Martyna Kowalik ma ostatnio szczęście do ról...

 • Agnieszka Mandat: Pierwsza główna rola

  Agnieszka Mandat powiedziała w jednym z niedawnych wywiadów, że rolę życia ma ciągle jeszcze przed sobą. Być może jest ona bliżej, niż aktorka sądziła.

Zdjęcia na temat: kilka ról
Wideo na temat: kilka ról
 • "Singielka": Anna Oberc o roli w serialu

  Anna Oberc, grająca rolę Moniki w serialu "Singielka", zdradziła kilka szczegółów dotyczących jej ekranowej postaci. Aktorka wyznała, że w życiu prywatnym bardzo rzadko zdarzało się jej bywać singielką.

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.

 • Chylińska bardzo przeżywa jurorowanie w "Mam talent"! "Odchorowuję to kilka dni"

  Agnieszka Chylińska od kilku lat świetnie zarabia dzięki TVN, które angażuje ją do roli jurorek w swoich programach. Właśnie trwają zdjęcia do kolejnej edycji "Mam talent". Agnieszka podsumowała właśnie castingi do programu. Swoje wybory ponoć często odchorowuje nawet kilka dni! (Agencja TVN/x-news)

 • Sils Maria

  Bohaterką filmu jest Maria Enders (Juliette Binoche), która mając 18 lat, brawurowo przebiła się do pierwszej ligi aktorskiej występem w sztuce "MalojaSnake", w której zagrała Sigrid, doprowadzającą Helenę do samobójstwa. 20 lat później Maria zostaje poproszona o wręczenie nagrody autorce sztuki, żyjącej na dobrowolnym wygnaniu w Sils Maria. Na kilka godzin przed ceremonią dramatopisarka umiera, a życie Marii Enders zacznie się komplikować. Modna reżyserka prosi ją o ponowne zagranie w...

Dyskusje na temat: kilka ról