• Informacje na temat:

  kilka ról

Artykuły na temat: kilka ról
 • Maja Wodecka-Zagajewska: Reżyserzy proponowali role i zapraszali do łóżek

  ...jeszcze zapłacić. Przez trzy noce dobrze się bawiłam, bo miałam świetnego partnera do tańca - mówi. Jej epizodyczna rola w filmie "Jowita" została dostrzeżona i kilka miesięcy po premierze Maja(...) postać, którą ma się grać. Zaczęła mi się podobać możliwość życia pod różnymi postaciami - mówi. Podczas próbnych zdjęć z Olgierdem Łukaszewiczem czekało ją kilka niespodzianek. - Musiałam w trakcie...

 • Angelina Jolie: Jeszcze tylko kilka ról

  "Nigdy nie czułam się dobrze i komfortowo przed kamerą" - wyznała Angelina Jolie. Tymi słowami gwiazda zapowiedziała, że powoli żegna się z aktorstwem na rzecz reżyserii.

 • "Ranczo": Elżbieta Romanowska nigdy nie musiała schudnąć dla roli

  ...miesięcy sałatą i szpinakiem, by zrzucić kilka kilogramów, a przez następne dwa tygodnie waga i tak wracała - mówi. Elżbieta Romanowska twierdzi, że to, kim jesteśmy, nie zależy od tego, jak(...) tego, czy zostanie zwyciężczynią show, czy stanie na podium na drugim miejscu - nie musi się martwić o pracę, bo ostatnio została wprost zasypana propozycjami nowych ról (jak zdradził jeden z magazynów...

 • Zdzisław Maklakiewicz: Nie wyszła mu rola ojca

  - Maklakowi wszystkie role się udawały. Nie udała mu się tylko rola męża i ojca. Miałam przez to w sercu wiele żalu i smutku - opowiada córka Zdzisława Maklakiewicza, Marta. Własnie ukazała się jej wspomnieniowa książka "Maklak. Oczami córki".

 • "Komisarz Alex": Cezary Łukaszewicz chce być znany z dobrych ról

  Cezary Łukaszewicz, którego wkrótce zobaczymy jako Bruno Stępniaka w finałowym odcinku 11. serii "Komisarza Aleksa", twierdzi, że w ogóle nie interesuje go popularność... bankietowa. - Chciałbym być znany z dobrych ról, a nie z pokazywania się na imprezach - mówi.

 • Chloë Grace Moretz: 17 lat i 50 ról na koncie

  Ma dopiero 17 lat i wszyscy wróżą jej zawrotną karierę. Chloë Grace Moretz dla roli jest w stanie zamknąć się na kilka tygodni w ośrodku odwykowym dla narkomanów, nauczyć się podstaw gry na wiolonczeli albo przyjeżdżać o 4 rano na plan filmowy, by poddać się wielogodzinnej charakteryzacji.

 • "Zbrodnia": "Lubię role, które są dwuznaczne"

  ...w swojej nadmorskiej daczy - wychodzi na prostą. A jako aktor też mam trochę więcej czasu na odpoczynek, bo na planie pojawiło się kilka nowych postaci. W związku z tym mam do zagrania mniej scen i mogę(...) albo gangsterów. Pojawiały się kolejne propozycje takich ról, ale nie chciałam dalej w to brnąć. Urok aktorstwa polega na tym, że można grać bardzo różne role. Ale oczywiście może zdarzyć się tak, że...

 • W podwójnej roli

  Latami pracował na swoją mistrzowską pozycję. Wyniesiony na sportowy piedestał, równie szybko stał się w środowisku persona non grata. Spektakl Teatru Telewizji przypomni niejednoznaczną historię Jerzego Pawłowskiego.

 • "Nielegalni": Grzegorz Damięcki zrezygnował z głównej roli w popularnym serialu TVN

  Grzegorz Damięcki, którego od 21 października oglądać będziemy w niedzielne wieczory jako Konrada Wolskiego w nowym serialu szpiegowskim Canal+ "Nielegalni", nie kryje, że nigdy nie zależało mu na tzw. masowej popularności i dlatego nie przyjmuje wszystkich ról, jakie proponują mu producenci seriali.

 • Agnieszka Mandat: Pierwsza główna rola

  Agnieszka Mandat powiedziała w jednym z niedawnych wywiadów, że rolę życia ma ciągle jeszcze przed sobą. Być może jest ona bliżej, niż aktorka sądziła.

Zdjęcia na temat: kilka ról
Wideo na temat: kilka ról
 • "Singielka": Anna Oberc o roli w serialu

  Anna Oberc, grająca rolę Moniki w serialu "Singielka", zdradziła kilka szczegółów dotyczących jej ekranowej postaci. Aktorka wyznała, że w życiu prywatnym bardzo rzadko zdarzało się jej bywać singielką.

 • Chylińska bardzo przeżywa jurorowanie w "Mam talent"! "Odchorowuję to kilka dni"

  Agnieszka Chylińska od kilku lat świetnie zarabia dzięki TVN, które angażuje ją do roli jurorek w swoich programach. Właśnie trwają zdjęcia do kolejnej edycji "Mam talent". Agnieszka podsumowała właśnie castingi do programu. Swoje wybory ponoć często odchorowuje nawet kilka dni! (Agencja TVN/x-news)

 • Edyta Herbuś: Joga pomaga mi w pracy aktorki

  Edyta Herbuś przyznała, że uprawianie jogi pomaga jej w pracy aktorskiej. Gwiazda czasem w ciągu jednego dnia gra kilka różnych ról i tylko odpowiednie ćwiczenia pozwalają jej wrócić do równowagi i wcielić się w kolejną postać. Tancerka niedawno została jedną z ambasadorek jogi w Polsce. – Joga pomaga mi w pracy, szczególnie kiedy przed premierą spektaklu „Diva”, gdzie gram dramatyczna rolę

Dyskusje na temat: kilka ról