• Informacje na temat:

  kilka serialowych

Artykuły na temat: kilka serialowych
 • Serialowe nowości w TVN

  ...5 sierpnia stacja TVN zaprezentowała swoją jesienną ramówkę. Jakich nowych, serialowych bohaterów poznamy we wrześniu?

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • "Ranczo": Serialowe Wilkowyje istnieją naprawdę!

  Piotr Pręgowski, "ranczersi" to psychofani, a nawet turbo-psychofani, którzy o serialu wiedzą wszystko. Niektórzy z nich odwiedzili plan nawet po kilkadziesiąt razy. Ja byłam tylko czterokrotnie(...)". A oni odwdzięczali się lojalnością - nigdy z planu nie wyciekły poufne informacje, dotyczące serialowych wątków. Dodam tylko, że znam już zakończenie dziesiątej serii - jest zaskakujące - ale...

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

 • Serialowy przewodnik

  ...wiadomość - Lucjan nie żyje! Przygnębieni Barbara, Ewa i Marek kontaktują się z Marią, która dzwoni do Marty i pisze wiadomość do Małgosi. Gdy kilka godzin później seniorka dociera do szpitala, pielęgniarka(...) towarzyszy Artur. Rogowska odbywa poważną rozmowę z Pawłem, w czasie której syn wyznaje jej, iż Ala związała się z kimś innym i raczej już nigdy nie wróci do Polski. Kilka godzin później Barbara idzie na...

 • Tomasz Karolak i Daria Widawska: Podwójne małżeństwo

  Już dwukrotnie grali serialowe małżeństwo. Po raz pierwszy na planie produkcji TVN "39 i pół".

 • Serialowy przewodnik

  ...nadaje się na ojca, bo już kiedyś opieka społeczna chciała odebrać mu syna. Mimo ataku Artura, ostatecznie sędzia przychyla się do sugestii Marcina i zarządza wykonanie badań genetycznych. Kilka godzin(...) mieszkania. Kilka godzin później lekko wstawiona dziewczyna zjawia się u Marcina. Wyznaje mu, że jest wściekła na jego brata i zamierza się zemścić. Chodakowski nie traktuje jej słów zbyt serio i niebawem...

 • Anna Romantowska w serialu "Statyści"

  Rola prowincjonalnej księgowej, która zatrudnia się jako statystka w chińskim melodramacie, przyniosła Annie Romantowskiej nagrodę na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Teraz mamy szansę przypomnieć sobię tę opowieść w serialowej wersji.

 • Serialowy przewodnik

  ...zakończenie wspólnej podróży chłopak namiętnie całuję Ulę. Zaskoczona dziewczyna protestuje, ale... bez przekonania. Kilka godzin później okazuje się, że Bartek przyjechał do siedliska, by spędzić święta z bratem i Marzenką. Lisiecki szybko zauważa, że Ula wpadła juniorowi w oko. Kilka godzin później Janek zbiera się na odwagę, pada na kolana i prosi Mostowiakównę o rękę. Ona wprawdzie mówi "tak...

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz, seniorzy rodu Mostowiaków

  Seniorzy rodziny Mostowiaków, Barbara i Lucjan, to najsłynniejsze serialowe małżeństwo. Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz wcielają się w "M jak miłość" w tę sympatyczną parę już od 14 lat.

Zdjęcia na temat: kilka serialowych
Wideo na temat: kilka serialowych
 • To ona skradła serce Maćka Musiała!

  W 3. sezonie "Rodzinki.pl" widzowie będą obserwować, jak rozwija się związek Tomka Boskiego i jego dziewczyny, Magdy. Maciek Musiał i Olga Kalicka zdradzili nam kilka szczegółów dotyczących ich serialowej relacji.

 • Byzantium

  Dwie kobiety Clara (Gemma Arterton) i Eleanor (Saoirse Ronan), ścigane przez tajemniczego prześladowcę, znajdują schronienie w podupadłym kurorcie nad oceanem. Kiedy na jaw wychodzi ich skrzętnie skrywana tajemnica, staje się to początkiem serii dramatycznych wydarzeń, których geneza sięga kilka wieków wstecz.

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

Dyskusje na temat: kilka serialowych