• Informacje na temat:

  kilka tajemnic

Artykuły na temat: kilka tajemnic
 • ​"Ranczo": Mroczne tajemnice Danuty Szaflarskiej wychodzą na jaw...

  Była jedną z najbardziej kochanych przez Polaków aktorek wszech czasów... Dopiero teraz - dwa i pół roku od dnia, w którym odeszła - na jaw wychodzą mroczne tajemnice z jej życia prywatnego! Jaka naprawdę była niezapomniana Danuta Szaflarska, czyli prababcia Lucy z "Rancza" i ciotka Weroniki z "Licencji na wychowanie"?

 • "Tajemnice lasu": Baśniowy musical

  Kopciuszek, Wilk, Roszpunka, Czerwony Kapturek i Czarownica to bohaterowie "Tajemnic lasu" Roba Marshalla - ekranizacji broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm.

 • "Pułapka": Serial objęty ścisłą tajemnicą

  ...w swoich kontraktach mają zastrzeżone, że nie mogą zdradzać żadnych szczegółów dotyczących serialu pod rygorem kary finansowej. Reporterom "Świata Seriali" udało się jednak odkryć kilka tajemnic. "'Pułapka' to wyjątkowy serial i dlatego wszystko objęte jest ścisłą tajemnicą. Zastosujemy tutaj szczególny rodzaj komunikacji. Nie będzie mowy o spoilerach. Widzowie będą dowiadywali się...

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

 • Emilia Krakowska skrywała tę tajemnicę ponad 70 lat! Teraz prawda wyszła na jaw

  ...ją za ramiona i powiedziała cicho, ale tak dobitnie, że aż ją dreszcz przeszedł: "Miluszku, zostaw. Za kilka lat zrozumiesz. To pamiątka".    Anastazja była w ciąży z Emilią, gdy 29 sierpnia 1939 r., w tajemnicy przed ukochanym Zygmuntem, napisała list do jego matki, zawiadamiając ją o dziecku, które nosiła pod sercem. Trzy dni później wybuchła wojna i nigdy nie doczekała się odpowiedzi. Jej...

 • "Tajemnice lasu" : Wszystkie baśnie są o pragnieniu

  "Shrek", "Nieustraszeni bracia Grimm", "Królewna Śnieżka i Łowca", "Czarownica" - to tylko kilka przykładów współczesnych filmów, które kompilują lub odświeżają wątki z baśni. "Tajemnice lasu" Roba Marshalla, oparte na musicalu Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, wyróżniają się w tym potopie fantastycznych produkcji. To obraz inteligentny, wnikliwy - i przewrotny.

 • Maja Sablewska pisze książkę. Zdradzi tajemnice Kukulskiej?

  Natalia Kukulska (40 l.) kilka dni temu urodziła córkę Laurę. Radość z ponownego macierzyństwa zmąciła zapowiedź dwóch książek o jej rodzinnym życiu.

 • Maja Hirsch: Mama jest Rosjanką, a tata Polakiem

  Silna, niezależna, a zarazem delikatna i wrażliwa. Jej bohaterka - Tamara z serialu "Na krawędzi" - skrywa także kilka tajemnic... To samo dotyczy aktorki. Mało kto wie, że Maja Hirsch również... śpiewa! A jakie są jej rodzinne korzenie?

 • Roksana Węgiel: Mama wyjawiła jej tajemnicę. Pożałuje tego?

  Roksana Węgiel (15 l.) ogłosiła klika dni temu krótką przerwę w karierze ze względu na zbliżający się poród mamy. Rodzicielka Roksany jest dumna z córki, chociaż ostatnio przesadziła i miała powiedzieć o kilka słów za dużo. Zdradziła bowiem pewną tajemnicę z życia piosenkarki.

 • Haker, celebryta, matematyk

  Komedia "Wkręceni 2", biograficzna "Gra tajemnic", thriller "Haker", dramat "Coś musi się stać", animacja "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" oraz familijna "Misja: Gwiazda" to sześć tytułów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 16 stycznia.

Zdjęcia na temat: kilka tajemnic
Wideo na temat: kilka tajemnic
 • "Tajemnice Laketop: China Girl": Zwiastun serialu Jane Campion

  Druga seria produkcji Jane Campion ("Fortepian", "Jaśniejsza od gwiazd") rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach przedstawionych w finale pierwszego sezonu. Tym razem Griffin musi rozwiązać zagadkę śmierci młodej dziewczyny, której ciało odnaleziono na jednej z plaż w Australii. W rolach głównych występują Elizabeth Moss (obecnie możemy oglądać ją w "Opowieści podręcznej"), Nicole Kidman (ostatnio

 • "Singielka": Paulina Chruściel o kulisach serialu

  Serial "Singielka" zyskał ogromną popularność. Z tej okazji zorganizowano spotkanie dla fanów. Co wydarzy się w życiu głównej bohaterki? Czy w końcu znajdzie miłość swojego życia? Aktorzy serialu zdradzili w "Dzień Dobry TVN" kilka tajemnic dotyczących kolejnych odcinków. Źródło: X-News/TVN

 • "M jak miłość": Tajemniczy sąsiad Asi

  -Szatan) oraz Wojtka (Feliks Matecki). I od razu zapunktował w oczach wdowy, ratując ją przed agresywnym hyclem. Mężczyzna z miejsca zaprzyjaźni się z Chodakowskimi, ale będzie ukrywał kilka sekretów. A mały Wojtek zrobi wszystko, by poznać jego tajemnice… Niestety, Chodakowska szybko straci zaufanie do Michała, bo przypadkiem zauważy w jego notesie podejrzaną notatkę... A gdy Wojtek zapyta go o pracę

Dyskusje na temat: kilka tajemnic
 • Re: "Bez tajemnic": Format - przepis na sukces

  Miałam okazję obejrzeć tylko kilka odcinków tego serialu i to co rzuciło mi się w oczy: matka grana przez M. Kożuchowską często wydziera się na swoich synów - to chyba niezbyt wychowawczy wzór.