• Informacje na temat:

  kilka wskazówek

Artykuły na temat: kilka wskazówek
 • Niepotrzebne wykształcenie, ani dobre pochodzenie. Mile widziany spryt, a cel osiągniesz w mig! Jak zostać celebrytą? Oto kilka wskazówek...

 • Berlinale 2015: Christian Bale poszukuje sensu życia

  Największą sensacją pierwszego weekendu Berlinale okazała się wizyta Natalie Portman i Christiana Bale'a, którzy przyjechali do Niemiec promować najnowszy film Terrence'a Malicka, walczący o Złotego Niedźwiedzia "Knight of Cups". Fani aktorów koczowali przed czerwonym dywanem na kilka godzin przed oficjalną premierą filmu twórcy "Drzewa życia".

 • Tak księżna Kate "komentuje" plotki o rozwodzie z księciem Williamem?

  Kate (37 l.) i William (36 l.) rozwodzą się? Takie szokujące doniesienia obiegły ostatnio media. Pałac Buckingham ich nie skomentował, a czujni obserwatorzy dopatrują się wskazówek nawet w najmniejszych szczegółach. Jedną z nich znaleźli u księżnej.

 • Meghan Trainor "Dear Future Husband": Wokalistka testuje kandydatów na męża

  Znana z przeboju "All About That Bass" wokalistka Meghan Trainor opublikowała nowy teledysk do singla "Dear Future Husband". Wideo w ciągu niespełna trzech dni odtworzono ponad 2,6 mln razy.

 • "Fear the Walking Dead": W nocy śnią mi się zainfekowani - wywiad z Alycią Debnam-Carey

  Podczas wizyty w Meksyku nasza grupa miała okazję porozmawiać z odtwórczynią roli Alicii Clark, czyli Alycią Debnam-Carey ("The 100"). Aktorka opowiedziała nam o najnowszym sezonie serialu; zdradziła, która z jej bohaterek świetnie poradziłaby sobie w walce z zainfekowanymi oraz udzieliła nam wskazówek, jak przetrwać podczas apokalipsy. W pierwszym pytaniu "mały" spoiler z drugiego odcinka.

 • Wojciech Malajkat chroni swój świat

  Doskonały pedagog i świetny aktor. Nie boi się kontrowersyjnych ról. W serialu wystąpi jako gej walczący o spadek po zmarłym partnerze.

 • Pusykat

  Wigoń z Cznadlem odnajdują skrzynkę, w której znajduje się list z dalszymi wskazówkami w sprawie skarbu. Z pomocą w jego odczytaniu przychodzi im Tosia. Michał przez pomyłkę wypija alkohol. Tymczasem w pubie pojawia się kilka par podobnych osób i młody ksiądz myśli, że to z powodu pijaństwa widzi podwójnie. Podobny problem ma pan Roman. On jednak podejrzewa, że alkohol był skażony. Razem z synem...

 • Ostatni odcinek serialu "Wataha"

  W niedzielę, 16 listopada, zostanie wyemitowany ostatni odcinek serialu HBO "Wataha" o strażnikach granicznych w Bieszczadach. W tej obyczajowo-sensacyjnej produkcji HBO pojawia się wiele postaci drugoplanowych, a wraz z nimi nowe, intrygujące wątki. Na planie pojawili się m.in. Jacek Koman, Marian Dziędziel, Jacek Lenartowicz, Julia Pogrebińska, Dagmara Bąk oraz Maciej Mikołajczyk.

 • Patrycja Pająk chce zmienić wizerunek!

  Patrycja Pająk pracuje nad zmianą wizerunku, w związku z czym znika z mediów na kilka miesięcy.

 • Joanna Szczepkowska: Koniec komunizmu, nagie pośladki i homoseksualiści w teatrze

  "Proszę państwa, 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm". W 15. rocznicę słynnego telewizyjnego wystąpienia Joanny Szczepkowskiej przypominamy inne medialne afery z jej udziałem.

Zdjęcia na temat: kilka wskazówek