• Informacje na temat:

  kilka wyjątkowych

Artykuły na temat: kilka wyjątkowych
 • Był niańką, pracował na śmieciarce. Teraz Jankes ma nową fuchę!

  Niewielu wie, że Krzysztof "Jankes" Jankowski (38 l.) to nie tylko popularny radiowiec, ale i... elektryk z wykształcenia. Teraz do swojego CV będzie mógł dopisać kolejne doświadczenie - ogarniacz imprez. 38-latek dołączył bowiem do jurora "The Voice of Poland" Tomasza "Tomsona" Lacha i w ramach konkursu "Projekt Klub" będzie poszukiwał ludzi do organizowania wyjątkowych i spektakularnych imprez...

 • Akurat świętuje 20-lecie

  W styczniu 2015 roku na pięciu koncertach swoje 20-lecie świętować będzie grupa Akurat. Nie zabraknie gości specjalnych.

 • Z wizytą na planie "Ojca Mateusza"

  Prace na planie "Ojca Mateusza" idą pełną parą. To już dziewiąta seria! Ksiądz-detektyw zdemaskuje kolejnych złodziei, oszustów i zabójców. A atrakcyjna policjantka skłoni Nocula do wyjątkowych wyrzeczeń.

 • "Strażnicy Galaktyki" na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

  "Strażnicy Galaktyki" - superprodukcja z uniwersum Marvela, a zarazem jeden z najlepiej przyjętych przez widzów i krytyków filmów roku - debiutuje 2 grudnia na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka na spacerze z córką i przyszłymi teściami

  Sebastian Karpiel-Bułecka (39 l.) na każdym krok powtarza, jak bardzo szczęśliwy jest z narodzin córki. Uwielbia zabierać małą Antosię na spacery. Podczas jednego z nich paparazzi zrobili mu kilka fotek.

 • Mojżesz, zapaśnik, morderca

  Widowisko historyczne "Exodus: Bogowie i królowie", dramat sportowy "Foxcatcher", trzecia część "Uprowadzonej" i thriller kryminalny "Fotograf" budzą największą uwagę spośród siedmiu tytułów, jakie zadebiutują na ekranach polskich kin 9 stycznia.

 • Zdawaliście sobie sprawę, że Piotr Kraśko (44 l.) pracuje w telewizji niemal od dziecka, a Karolina Ferenstein nie jest jego pierwszą żoną? Z okazji odejścia dziennikarza z TVP postanowiliśmy przybliżyć Wam kilka faktów z jego życia, o których mogliście nie słyszeć...

 • Kolekcja Stanleya Kubricka na DVD

  Stanley Kubrick to jeden z najwybitniejszych twórców w historii kina. Siedem najgłośniejszych filmów tego reżysera - w nowym kolekcjonerskim wydaniu - debiutuje w piątek, 13 marca, na płytach DVD.

 • Wypiją szampana na plaży

  Tegorocznego Sylwestra Anna Dereszowska, czyli Sandra Matuszewska z "M jak miłość" i jej ukochany Piotr Grabowski, czyli Borys Sacewicz z serialu "Barwy szczęścia", spędzą w bardzo wyjątkowych i oryginalnych okolicznościach...

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

Dyskusje na temat: kilka wyjątkowych
 • Re: "M jak miłość": Randki, pocałunki i… zdrada?

  Tak się zastanawiam czemu wszystkie seriale promują zdrady, zdrady, zdrady...Jakby nie było krytykowany przez wielu serial przyciąga spore ilości widzów. Może warto by pokazać chociaż kilka wyjątkowych par, które mimo licznych pokus, które i nad nami na co dzień czyhają, pozostają wobec siebie lojalne. Pokażmy młodym, że dobre związki też istnieją.