• Informacje na temat:

  kilkanaście funtów

Artykuły na temat: kilkanaście funtów
 • Królowa Elżbieta II takie tajemnice skrywa w skarbcu! Co za bogactwo!

  .... W trakcie angielskiej wojny domowej (1649-1651) została sprzedana. Kupił ją za 16 szylingów, czyli niecałego funta, strażnik króla Karola I - pan Kynnersley. Kilkanaście lat później oddał ją Karolowi(...) koronacyjny płaszcz cesarski Jerzego IV, za uszycie którego w 1821 r. król zapłacił sporą wówczas cenę 24 funtów. Kiedy w 1910 r. tron przejmował Jerzy V, postanowił, że włoży go na swoją koronację.  Ale...

 • Madonna wyprzedana w minuty

  Bilety na brytyjską część trasy koncertowej Madonny sprzedały się w kilkanaście minut, a ich ceny na internetowych stronach aukcyjnych dochodzą nawet do 600 funtów!

 • Elżbieta II ocenia styl księżnej Kate! Nie jest zachwycona!

  Światowe media przez kilkanaście dni przeżywały wizytę Kate, Williama i małego Georga na Antypodach. Największą uwagę poświęcono oczywiście kreacjom księżnej, na które wydała prawdziwą fortunę! Jak podają zagraniczne serwisy, na wszystkie sukienki i dodatki Middleton wydała blisko 50 tysięcy funtów, czyli prawie ćwierć miliona złotych! Okazuje się jednak, że nie wszystkim jej stylizacje...

 • Nie dożyją 2010 roku?

  Ulubieńcy brytyjskich tabloidów, Amy Winehouse i Pete Doherty, mają przed sobą jedynie kilkanaście miesięcy życia.

 • Tatiana Okupnik pobiła Dodę!

  ...". Singiel ten, wydany w Wielkiej Brytanii, ma być początkiem międzynarodowej kariery polskiej wokalistki. Obrazek do niego kosztował 75 tys. funtów, a więc niemal 350 tys. zł! - donosi "Takie jest(...). - Kiedy zobaczyłam gotowy teledysk, pomyślałam: nie jest źle! I obejrzałam go kilkanaście razy z rzędu - wspomina wokalistka, a jej agent dumnie prezentuje teledysk brytyjskim mediom. 12 marca...

 • Jolie i Pitt: Fortuna za willę w Londynie

  "Whornes Place" - tak nazywa się nowa willa kupiona przez jedną z najpopularniejszych par Hollywood Angelinę Jolie i Brada Pitta w Richmond w zachodnim Londynie. Za nowy dom para zapłaciła 10 milionów funtów.

 • Szwedzkie koncerty Phila Lynotta na płycie

  Dwa solowe koncerty Phila Lynotta ze Szwecji zostaną za kilkanaście dni wydane na podwójnej płycie dzięki mało znanej wytwórni Zoom Club Records. Z zamówieniami należy się pospieszyć, gdyż nakład albumu - zatytułowanego "Phil Lynott: Live in Sweden 1983" - jest limitowany do tysiąca egzemplarzy. Zapotrzebowanie można składać na stronie internetowej wytwórni.

 • Rekordowe zarobki One Direction

  Brytyjski boysband One Direction w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy zarobi fortunę!

 • Suknia ślubna Elizabeth Taylor sprzedana

  Satynowa suknia zdobiona perłami, w której ikona Hollywood Elizabeth Taylor poślubiła w 1950 roku dziedzica imperium hotelowego Conrada Hiltona Jr. została sprzedana na aukcji w Londynie. Nabywca zapłacił za kreację ponad sto tysięcy funtów.

 • Harry Potter i loteria fantowa

  Kilkanaście przedmiotów, które pojawiły się w filmie "Harry Potter i kamień filozoficzny" zostało przekazanych jako fanty na charytatywną loterię, z której dochód zasili konta brytyjskiego hospicjum Iain Rennie Hospice at Home zapewniającego opiekę w domu ludziom przewlekle i śmiertelnie chorym.