• Informacje na temat:

  kilku jurorów

Artykuły na temat: kilku jurorów
 • Facet Piechowiak jurorem "X Factora"?

  Od kilku tygodni nie milkną spekulacje, kto dołączy do Kuby i Czesława w show TVN. Jak dowiedziało się "Na żywo", jednym z kandydatów jest podobno obecny facet Piechowiak, aktorki znanej z serialu "M jak miłość". "Niedawno w rozmowach z TVN radio zaproponowało nawet patronat medialny nad show w zamian za... fotel dla Rafała w jury!" - twierdzi informator pisma. Osoba z produkcji nie wierzy...

 • Michał Piróg: Juror i jego dzieci

  W "You Can Dance" często widzimy, jak roni łezkę. Wrażliwy człowiek, jakim jest Michał Piróg, nie wstydzi się okazywania emocji. Tancerz, choreograf i juror w popularnym show pragnie widzieć prawdziwe emocje każdego uczestnika.

 • ...49-letnia Małgorzata Foremniak w jesiennym sezonie znów przypomni o sobie widzom dzięki udziałowi w kolejnej edycji "Mam talent". Od kilku tygodni trwają nagrania do programu, które odbywają się w całej Polsce. Castingi muszą więc być pewnie bardzo dla jurorów męczące. Ostatnio jednak ekipa ma przerwę, bo jurorka Małgorzata wróciła do Warszawy i najwyraźniej szykuje się na jakąś ważną uroczystość...

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadł Brzozowski, Okupnik najlepsza [1. odcinek]

  Surfer Wojciech Brzozowski, któremu partnerowała debiutująca w programie Paulina Janicka, odpadli w pierwszym odcinku 3. sezonu "Tańca z Gwiazdami". Najwięcej punktów od jurorów uzyskał duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański.

 • Ida Nowakowska: Na ślubie pękła mi sukienka!

  Tancerka może śmiało przyznać, że ostatnie miesiące były jednymi z najszczęśliwszych w jej życiu. Nie dość, że dostała propozycję pracy w TVN od Edwarda Miszczaka, to jeszcze wzięła ślub ze swoim ukochanym. W rozmowie z "Gwiazdami" Ida zdradziła szczegóły z tej niezwykłej ceremonii, która odbyła się w Los Angeles, gdzie mieszka od kilku lat. "Ślub był w LA w polskiej parafii. Pochodzę...

 • "Taniec z Gwiazdami": Kamila Szczawińska już nie zatańczy [4. odcinek]

  Kamila Szczawińska i Robert Kochanek odpadli w czwartym odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Najlepsi na parkiecie - zarówno według widzów, jak i jurorów - byli tym razem Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Nie obyło się bez małego skandalu - Ewa Kasprzyk spoliczkowała Andrzeja Grabowskiego.

 • Dariusz Kordek: Żona stawia mnie do pionu

  ..., ale rzeczywiście, było ich mniej. Pracowałem w kilku miejscach: dla amerykańskiego koncernu finansowego, dla polskiej firmy marketingowej, a także dla telewizji satelitarnej. Byłem też ambasadorem...

 • Wojciech Modest Amaro: Mamy gigantyczny potencjał

  Już w środę, 26 listopada, zobaczymy finał show "Top Chef". Jego juror, Wojciech Modest Amaro - najbardziej utytułowany szef kuchni w Polsce, zdradza, co ceni u innych kucharzy i kto jest jego faworytem w wyścigu po 100 tys. zł oraz miano kulinarnego mistrza.

 • Piotr Rogucki zostanie ojcem!

  Piotr Rogucki od lat jest liderem zespołu "Coma", ale wiele osób poznało go także dzięki udziałowi w show "Must Be The Music", w którym jest jurorem. Zagrał też m.in. w filmie "Skrzydlate świnie" i kilku serialach. Piotr Rogucki nie należy do gwiazd, które chętnie opowiadają o swoim życiu osobistym, stąd niewiele o nim wiadomo. "Fakt Gwiazdy" informuje, że muzyk na co dzień jest dużo...

 • L.U.C.: Byłoby pięknie, gdyby Polacy sobie uświadomili, że jesteśmy wartościowym narodem (wywiad)

  Pod koniec roku ukazała się kolejna płyta rapera i producenta L.U.C. "Refleksje o miłości apdejtowanej selfie", na której rozlicza się on ze swoją przeszłością. W wywiadzie dla Interii L.U.C. opowiedział o swojej najnowszej produkcji, ciężkich chwilach po rozstaniu z żoną oraz o tym, dlaczego nie został jurorem "The Voice of Poland".

Wideo na temat: kilku jurorów
 • 7 dni w Hawanie

  Film rozgrywa się w ciągu tygodnia w stolicy Kuby. Energetyczny i eklektyczny portret miasta, widzianego oczami tubylców i zachwyconych przyjezdnych, których losy przewijają się w kilku barwnych epizodach. Każdy dzień stanowi segment reżyserowany przez innego twórcę.

 • Terminator Genisys

  Akcja filmu rozgrywać się będzie na kilku płaszczyznach czasowych. Poznamy w nim przygody zarówno młodej Sary Connor (którą gra znana z "Gry o tron" Emilia Clarke), jak i jej dorosłego syna Johna (Jason Clarke).

 • Obrońcy skarbów

  Lata II wojny światowej. Na polecenie Hitlera naziści grabią największe dzieła sztuki, wśród nich arcydzieła Michała Anioła i Leonarda da Vinci. Dekretem prezydenta Stanów Zjednoczonych kilku skromnych historyków musi przekształcić się w grupę agentów do zadań specjalnych i na własną rękę odnaleźć i ocalić zrabowane skarby kultury. Porzucają wszystko, czym do tej pory żyli i trafiają w wir działań wojennych.