• Informacje na temat:

  kim basinger zdjęcia

Artykuły na temat: kim basinger zdjęcia
 • Kim Basinger: Boję się, że nie ułatwiliśmy życia córce

  Niedawno świat obiegły zdjęcia roześmianej Kim Basinger (64 l.) z córką Ireland Baldwin (22 l.). Normalnie nie ma w tym nic dziwnego, relacja matka – córka jest najbliższa, jednak w ich przypadku nie zawsze było to oczywiste.

 • "Ptaki ciernistych krzewów": Serial wszech czasów

  "Ptaki ciernistych krzewów" - saga o uczuciu księdza do młodej dziewczyny - była przed laty telewizyjnym hitem. Teraz możemy przypomnieć sobie losy bohaterów serialu.

 • Kim Basinger przesadziła z botoksem?

  Na najnowszych zdjęciach twarz Kim Basinger (65 l.) wydaje się zadziwiająco gładka…

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Kim Basinger i Alec Baldwin muszą być z niej dumni! Ireland Baldwin to prawdziwa piękność!

  Ich córka wyrosła na prawdziwą piękność! Kim Basinger (62 l.) i Alec Baldwin (57 l.) muszą być z niej naprawdę dumni. Patrząc na jej zdjęcia na Instagramie nie możemy wyjść z podziwu! Nie ma wątpliwości, że Ireland Baldwin (20 l.) odziedziczyła swoją urodę po mamie. Czy uda jej się również zrobić równie dużą karierę?

 • Kim Basinger matką Eminema

  Kim Basinger, niezapomniana gwiazda takich produkcji jak "Dziewięć i pół tygodnia", "Tajemnice Los Angeles" czy "Batman" wystąpi w obrazie "The Untitled Detroit Project". Jej filmowym partnerem będzie nie kto inny jak amerykański raper Eminem, kóry zadebiutuje w roli aktora. 48-letnia Basinger wcieli się w matkę kontrowersyjnego muzyka.

 • ...-letniej Ireland z małżeństwa z Kim Basinger. Nieco ponad rok temu, kiedy Hilaria Baldwin urodziła Rafaela, zapowiedziała, że zamierza jak najszybciej wrócić do formy i przy okazji motywować inne kobiety, publikując zdjęcia ze swojej metamorfozy. Kiedy jednak udało jej się się zrzucić zbędne kilogramy, okazało się, że znów jest w ciąży. Żona aktora nie porzuciła jednak swojego pomysłu...

 • Kim Basinger na Riwierze

  Kim Basinger ( "8. Mila" ) najprawdopodobniej zagra w adaptacji słynnej sztuki Oscara Wilde'a "Wachlarz Lady Windermere". Film "A Good Woman" będzie osadzony w latach 30. dwudziestego wieku w Stanach Zjednoczonych i Francji. Film wyreżyseruje Mike Barker ( "Spisek doskonały" ).

 • Hilaria Baldwin wyjawiła smutną prawdę o swojej piątej ciąży

  Aktor i jego żona, którzy są małżeństwem od siedmiu lat, doczekali się czworga wspólnych dzieci - jednej córki i trzech synów. Alec Baldwin ma jeszcze dorosłą córkę Ireland z małżeństwa z Kim Basinger. Kiedy urodziło im się czwarte dziecko, oboje zapowiadali, że chcą mieć jeszcze więcej pociech, w co nie wszyscy wierzyli. Okazuje się, że mówili zupełnie poważnie. Hilaria Baldwin zaszła po raz...

 • Kim Basinger problemy z adopcją

  Kim Basinger gra główną rolę w nowym dramacie duńskiego reżysera Andersa Morgenthalera ("Księżniczka"), zatytułowanym "Petit".

Wideo na temat: kim basinger zdjęcia
 • " - napisała kobieta. Para ma już 8-miesięcznego synka i 2,5-letnią córeczkę. Alec ma też 20-letnią córkę z aktorką Kim Basinger. Gratulujemy! (Cover Video/x-news)