• Informacje na temat:

  kim bez makijażu

Artykuły na temat: kim bez makijażu
 • Kim Kardashian robi sobie makijaż... biustu!

  Kim Kardashian (34 l.) za wszelką cenę chce wyglądać perfekcyjnie.

 • "Bez litości" : Stary człowiek i giwera

  Robert McCall (Denzel Washington) jest szefem działu w markecie budowlanym. Teri (Chloë Grace Moretz) to młoda prostytutka, której nie układa się z rosyjskim alfonsem. Kiedy Slavi podnosi na nią rękę o jeden raz za dużo, Robert wkracza do akcji. Kim jest zabójca, który w akcie spontanicznej filantropii i dla dobra niedawno poznanej kobiety zadziera z międzynarodową organizacją przestępczą?

 • Jessica Simpson nie do poznania bez makijażu!

  .... Jessica Simpson zamieściła zdjęcie, na którym możemy ją podziwiać bez makijażu. Chyba nie zdawała sobie sprawy, jakie poruszenie może wywołać fotografia. Oprócz pochwał, pojawiło się wiele głosów, że... trudno ją w ogóle rozpoznać! Co ciekawe, w ostatnim czasie publikowanie zdjęć bez makijażu stało się swoistą modą. Ulegli jej już m.in. Kim Kardashian, Lady Gaga czy Edyta Górniak. Też...

 • Ewa Kasprzyk nie traci wigoru

  Znakomita aktorka i odważna, młoda duchem, wolna od kompleksów kobieta. Ewa Kasprzyk ma dobrą passę! Oby trwała jak najdłużej...

 • Kim Kardashian znów na okładce "Vogue'a"!

  Kim Kardashian (34 l.) po raz kolejny zagościła na okładce „biblii mody”.

 • "Dziennik panny służącej" : Erotyczne ekscesy w eleganckich domach

  Célestine, paryska służąca znudzona wielkomiejskim życiem, trafia na prowincję. Wiejska rezydencja, symbol niewinności i oaza spokoju, okazuje się być miejscem, w którym człowiek żyje w zgodzie z naturą - czyli kieruje się instynktem, bezkarnie daje upust seksualnym żądzom i oddaje się pielęgnacji tego, co mroczne i w swoim zepsuciu rozkoszne.

 • Płacze na zawołanie

  Prostolinijna i szczera. Nie udaje kogoś, kim nie jest. Właśnie za te cechy widzowie "Barw szczęścia" tak lubią bohaterkę Eleny Leszczyńskiej.

 • Elle Fanning: Śmiać się i płakać jednocześnie

  Elle Fanning, jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia, zagrała jedną z głównych ról w "Czarownicy" - będącej wariacją na temat animowanej "Śpiącej królewny". Film, który w kinach zarobił ponad 750 milionów dolarów, 24 października zadebiutował na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • Czterdzieści lat minęło

  Małgorzata Kożuchowska kończy dziś 40 lat! Przeczytaj, kim chciała zostać w dzieciństwie i dlaczego nigdy nie myślała o zrobieniu kariery w Hollywood?

 • Ona się nie starzeje!

  Zapewne wielu pamięta takie filmy, jak "Śmiertelne zauroczenie", "Orbitowanie bez cukru" czy "Przerwana lekcja muzyki". Obserwując na przestrzeni lat Winonę Ryder, można zadać pytanie: jak to jest, że czas płynie, a ona pozostaje niezmienna?

Zdjęcia na temat: kim bez makijażu
Dyskusje na temat: kim bez makijażu
 • Re: Gwiazdy bez makijażu

  z takich wejść zaczął mówić o wrażeniach z planu na którym nagrywano odcinki jakiegoś serialu. Opowiadał, że widział bardzo znane aktorki których nie poznał, gdy były pozbawione makijażu i zapewniał " iż Państwo również widząc to co on nie wiedzieliby kim są ". Mówiąc to słychać było poruszenie w jego głosie. Zapewne przeżył traumę, co mnie nie dziwi.