• Informacje na temat:

  kim blondynką

Artykuły na temat: kim blondynką
 • Blondynka

  ...z drona pilotowanego przez Dino, Traczyk odkrywa miejsce, gdzie Potapczuk zawiózł Nataszę. Postanawia odbić dziewczynkę, ale bez przemocy. Traczyk mówi Nataszy, że do niej należy decyzja z kim zostanie...

 • Maciej Stuhr czarującą blondynką

  W "Obywatelu" Maciej Stuhr daje się poznać od zupełnie nowej strony - między innymi jako ... atrakcyjna blondynka o uwodzicielskim spojrzeniu. Dlaczego tak wygląda i z kim flirtuje, tego dowiecie się już 7 listopada w kinach. Już teraz możemy jednak zdradzić, że w filmie wyreżyserowanym przez swojego ojca aktor eksperymentuje nie tylko z damskim przebraniem.

 • Mikołaj Roznerski przyłapany na randce z atrakcyjną blondynką! Wiemy, kim ona jest!

  Paparazzi przyłapali Mikołaja Roznerskiego (32 l.), gdy spędzał romantyczny wieczór z atrakcyjną blondynką. Kim jest ta kobieta? Jeden z tygodników dotarł do zaskakujących informacji!

 • Karolina Kominek: Tajemnicza blondynka z "Prawa Agaty"

  W serialu "Prawo Agaty" wychowuje małego Franka, syna Bartka. W realnym życiu też niedawno została mamą. Nam Karolina Kominek zdradza, jak godzi aktorstwo z opieką nad córką i co czeka jej bohaterkę.

 • Wojciech "Łozo" Łozowski pojawił się na salonach z piękną blondynką! Kim ona jest?

  Wojciech "Łozo" Łozowski (31 l.) zadebiutował ostatnio na dużym ekranie. Muzyk zespołu Afromental zagrał bowiem w "Planecie Singli", w którym występuje również m.in. Maciej Stuhr oraz Weronika Książkiewicz. Łozo na premierę filmu zabrał ze sobą swoją piękną mamę. Mimo wszystko dociekliwa Agnieszka Jastrzębska nie byłaby sobą, gdyby nie spytała o jego życie prywatne. Czy Łozo znalazł już swoją drugą połówkę?

 • Monika Mielnik: Nowa piękność w polskim kinie

  "Kim jest ta dziewczyna?" - szeptali goście na premierze "Warsaw by Night". Ich uwagę zwróciła młoda blondynka o posągowej urodzie, która znalazła się w obsadzie filmu. Tajemniczą aktorką jest Monika Mielnik. Czy to przyszła gwiazda polskiego kina?

 • Paweł Wilczak i blondynka na premierze filmu "Kler" wywołali sensację! To koniec związku z Brodzik?

  ...z Joanną, a tajemniczą blondynką.  Cóż, wiadomo było, że premiera filmu Smarzowskiego odbije się szerokim echem w mediach, więc chyba każdy celebryta zdawał sobie sprawę, że na oficjalnej premierze będzie czekał tłum fotoreporterów.  Pojawienie się z inną kobietą nie było raczej przypadkowe. Kim zatem jest ta tajemnicza blondynka? Tabloidy już węszą, choć na razie niewiele udało się ustalić...

 • Reese Witherspoon odkrywa dzikość serca

  Reese Witherspoon zagrała w ponad 30 filmach, pracowała z największymi reżyserami w Hollywood i zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki. Ma 38 lat, trójkę dzieci i stałe, bezpieczne miejsce na liście najbardziej pożądanych nazwisk w branży. Można by sądzić, że osiągnęła już wszystko. Tymczasem niedawno aktorka dopisała do listy swoich sukcesów jeszcze jeden powód do radości.

 • "Na sygnale": Finał należy do blondynek

  Przede wszystkim: w serialu pojawi się nowa bohaterka! W najbliższą środę do ratowników z Leśnej Góry dołączy doktor Gabriela Morawska (w tej roli Marcelina Zawadzka – aktorka, prezenterka telewizyjna, zdobywczyni Telekamery 2017 i tytułu Miss Polonia 2011).

 • "Loft": Pozamałżeńskie romanse, ukryte fantazje i krwawa zbrodnia

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. Oto punkt wyjścia filmu "Loft", który 20 lutego wchodzi na ekrany polskich kin.

Wideo na temat: kim blondynką
 • Wojciech 'Łozo' Łozowski szczerze o swojej popularności!

  Wojciech "Łozo" Łozowski (31 l.), jest znanym muzykiem z zespołu Afromental. Opowiedział w "Dzień Dobry TVN" o swoim życiu prywatnym. Czy ma powodzenie u fanek? Muzyk zdradził również, czy jest singlem. Kim jest dla niego blondynka, z którą pojawił się na premierze "Planety Singli"? (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: kim blondynką
 • Re: Książkiewicz nie jest przysłowiową "blondynką"

  nic nie ma w tej telewizji,zadnego dobrego filmu tylko seriale non stop wszystko przez tłumoków którzy zamiast sport uprawiac czy zająć sie czymś innym to seriale,dlatego kręcą dla tych prymitywów tasiemce po 500 odcinków,kogo to obchodzi kto z kim po co i dlaczego a czemu tylko w polsce tak jest prymitywy sie interesują czyimis sprawami,a dziewuchy oglądaja te dziadostwa a potem chodzą na boki.

 • Re: Anna Prus i Radosław Majdan

  przynajmniej nie jest glupia blondynką:)nie wiem kim ona jest ale ładnie razem wygladają