• Informacje na temat:

  kim jest cezary pazura

Artykuły na temat: kim jest cezary pazura
 • Cezary Pazura wspomina początki znajomości z Edytką: Gdy powiedziała, że ma 19 lat, uśmiałem się

  Cezary Pazura (55 l.) po latach nieudanych związków szczęście znalazł u boku młodziutkiej krakowianki Edyty (29 l.). Para poznała się w pociągu jadącym z Krakowa do Gdyni. W swojej biografii "Byłbym zapomniał" aktor wspomina początki znajomości, zdradzając kilka dotąd nieznanych szczegółów.

 • Radosław Pazura: Zazdrośnik z poczuciem humoru

  W pierwszym polskim serialu stacji AXN "Zbrodnia" gra "babskiego boksera". Dostał tę rolę, bo na castingu rozśmieszył komisję.

 • "Ślepnąc od świateł": Nowy serial HBO z Pazurą i Więckiewiczem

  ...i Krzysztofa Skoniecznego. Jak podaj portal Wirtualnemedia.pl, w głównej roli mamy zobaczyć Roberta Więckiewicza. Serwis Naekranie.pl informuje natomiast, że w serialu wystąpi również Cezary Pazura(...) jedyną ucieczką z tej pustki jest przyznanie się przed samym sobą, kim jest się naprawdę. *** Zobacz też:

 • Radosław Pazura: Wiara czyni mnie lepszym

  Radosława Pazurę niebawem będzie można oglądać w nowym serialu kryminalnym zatytułowanym "Zbrodnia". Na ekranie jest bardzo nieprzyjemnym i gwałtownym typem. Jednak prywatnie aktor głęboko wierzy, że wszyscy jesteśmy dobrzy.

 • Kto jest kim w serialu "Powiedz TAK!"

  Basia (Katarzyna Zawadzka) Z wykształcenia prawnik, wedding plannerka z potrzeby chwili. Spełnia marzenia nowożeńców, a sama ma wiecznie złamane serce. Przyjaciółka Justyny. Największy pechowiec na świecie. Ambitna, choć uznawana za czarną owcę w rodzinie. Oddana przyjaciółka. Nigdy się nie poddaje. Podnosi się do życia z uśmiechem i wiarą w ludzi. Oskar (Cezary Pazura) Właściciel...

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • "Aż po sufit!": Kto jest kim w sadze rodu Domirskich?

  ...optymistką. Andrzej Domirski (Cezary Pazura) Ojciec trójki dorosłych dzieci. Rodzina jest dla niego najważniejsza. Sam nie miał łatwego dzieciństwa - jako dziecko został oddany do adopcji. Nie boi(...)Główni bohaterowie - Joanna (Edyta Olszówka) i Andrzej Domirscy (Cezary Pazura) - to małżeństwo z 25-letnim stażem i  trójką dorosłych dzieci, które najpierw wyfruwają z rodzinnego gniazda, by...

 • Cezary Pazura: Głos wariata

  Cezary Pazura użycza głosu jednemu z głównych bohaterów bajki "Na tropie Marsupilami". - Nie podkładam głosu pod "normalnych" ludzi - aktor charakteryzuje swoich bohaterów.

 • Pazura broni Marcinkiewicza

  Cezary Pazura (47 l.) stanął w obronie 50-letniego byłego premiera, który dla 28-letniej Isabel z Brwinowa zostawił żonę i dzieci. Aktor twierdzi, że Marcinkiewicz nie robi nikomu nic złego...

 • Z kim imprezuje Józefowicz?

  Pamiętacie imprezy z lat 80-tych? Natapirowane różowe pasemka, czystą pitą z musztardówki i gryzące opary z Popularnych? Już 20 stycznia w filmie "Sztos 2" Cezary Pazura, Borys Szyc i Janusz Józefowicz przypomną, czym wtedy wibrowały parkiety.

Dyskusje na temat: kim jest cezary pazura