• Informacje na temat:

  kim jest facet kasi

Artykuły na temat: kim jest facet kasi
 • "M jak miłość": Marcin stał się facetem. Rozmowa z Mikołajem Roznerskim

  ...z niego facet, dojrzał, ale wciąż jest wielkim egoistą, poświęcanie się synowi sprawia mu ogromny problem. A może Marcin potrzebuje kobiecego wsparcia? - Pomagają mu rodzice i znajomi, może(...). Świetna przygoda, tym bardziej, że nieraz w wywiadach mówiłeś o tym, że bardzo chcesz grać w filmach wojennych. - Jestem wdzięczny Krzyśkowi Łukaszewiczowi, z którym znamy się z planu "M jak...

 • Joanna Osyda: Mogę mówić nawet po chińsku

  Joanna Osyda ("Majka", "BrzydUla", "Czas honoru") była czarnym charakterem w serialu "M jak miłość", a teraz spłaca dług wobec Mostowiaków. Aktorka czeka na rolę w filmie, a nieliczne wolne chwile woli spędzać z przyjaciółmi.

 • "M jak miłość": ​Kasia odchodzi!

  Kasia wyprowadziła się od Marcina, ale oboje wciąż pracują w jednej firmie. A dziewczyna nie umie zapomnieć, że Chodakowski złamał jej serce. Jak zakończy się ich historia? Zapraszamy na 1033. odcinek "M jak miłość", a w nim...

 • The best of Sara May

  Sara May - wokalistka, która odkryła w sobie blogerkę. Przez cały rok raczyła nas kontrowersyjnymi, prowokującymi wypowiedziami na swoim blogu.

 • Faceci nieźle dali jej w kość!

  Anna Korcz, czyli Izabela Brzozowska z "Na Wspólnej", nigdy nie wątpiła, że po serii niepowodzeń w miłości, jakich doznała, w końcu ułoży sobie życie u boku mężczyzny, który da jej szczęście. Od kilku lat jej partnerem jest Paweł Pigoń. To on sprawił, że aktorka wreszcie czuje się naprawdę kochana!

 • Jestem dzieckiem szczęścia

  Nina Terentiew to kobieta instytucja. Całe jej życie zawodowe to praca w telewizji. Odkryła takie osobowości, jak Justyna Steczkowska, Maciej Maleńczuk, Agata Młynarska. Ludzie się jej boją, ale cenią wyjątkową intuicję oraz talent do kreowania gwiazd.

 • Jest szczęśliwa i planuje ślub!

  Katarzyna Bujakiewicz, którą już we wrześniu zobaczymy w nowym serialu "Lekarze", jest gotowa do zamążpójścia. Podobno jeszcze w tym roku zamierza poślubić ojca swojej córeczki Olgi, Piotra Maruszewskiego!

 • Marcin uratuje Kasię z opresji?

  Krystian (Philippe Tłokiński) pojawił się w życiu Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) w 994. odcinku "M jak miłość". Przystojny i uwodzicielski inżynier to w rzeczywistości syn groźnego przestępcy, który prześladował Kasię. Czy w powakacyjnych odcinkach posunie się dalej i będzie chciał zemsty?

 • Wreszcie zostanie... żoną!

  Katarzyna Zielińska czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", ma przed sobą najpiękniejsze lato w życiu... Dlaczego? Jak dowiedział się jeden z tygodników, w sierpniu Kasia wreszcie wyjdzie za mąż!

 • Katarzyna Glinka i Grzegorz Małecki: Łączy ich tylko praca?

  Gdy spotykali się na planie, trudno im było ukryć uśmiech. Ekipa nie miała wątpliwości: jest między nimi chemia. A może coś więcej?