• Informacje na temat:

  kim jest iwona węgrowska

Artykuły na temat: kim jest iwona węgrowska
 • Iwona Węgrowska jest w ciąży?!

  Pojawiły się doniesienia, że Iwona Węgrowska (32 l.) za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie mamą!

 • Iwona Węgrowska "oprócz wielkich piersi ma wielki głos"

  "Wszyscy muszą wiedzieć, że oprócz piersi wielkich ona ma 14 razy większy głos!" - mówi o Iwonie Węgrowskiej jej menedżer, Marian Lichtman, wokalista oraz perkusista grupy Trubadurzy.

 • Iwona Węgrowska przerywa milczenie! "Nie poddam się bez walki"

  Gdy po rozwodzie z Krzysztofem Madeyskim piosenkarka urodziła córeczkę Lilię, musiała zgodnie z polskim prawem zarejestrować dziecko w urzędzie stanu cywilnego. Zabrakło 10 dni, by dziewczynka mogła(...) i jeszcze ma siłę na to, by uspokajać mnie i moją mamę. Wiedziałam, że to ktoś, z kim mogę iść przez życie. Jak sobie dajesz radę? - Nie dam się sprowokować, ale jeśli trzeba, zawalczę. Jaka jest...

 • Eurowizja: Jest beznadziejnie?

  Błyskawiczna zmiana regulaminu i tylko 4 (słownie: cztery) wybrane utwory spośród 122 propozycji muzycznych! Czy i tym razem fakty mówią same za siebie, a poziom nadesłanych piosenek walczących o krajowy finał Eurowizji był tak skandalicznie niski?

 • Iwona Węgrowska tłumaczy się z miłości do nowego faceta

  Iwona Węgrowska (32 l.) od niedawna jest szaleńczo zakochana. Zapewnia jednak, że nie zależy jej na pieniądzach nowego ukochanego.

 • Wspaniała Brodka, fatalna TVP

  Powrót Edyty Bartosiewicz, rewelacyjna Monika Brodka, szał na punkcie Kamila Bednarka... Nazwisk, które błyszczały w mijających 12 miesiącach na polskiej scenie muzycznej, nie brakuje, ale jest też kilku antybohaterów. Przedstawiamy wzloty i upadki 2010 roku!

 • Poprzedniego sylwestra przepłakałam, tym razem będę się bawić - zapowiada Iwona Węgrowska (32 l.). Wokalistka nie wzniesie jednak noworocznego toastu, gdyż nie może chwilowo pić szampana.

 • Węgrowska popłakała się na wizji!

  Iwona Węgrowska postanowiła jeszcze raz skomentować wszystkie, rzekomo nieprawdziwe informacje na jej temat. Po słynnej konferencji prasowej, na której pojawiła się w żałobnym stroju, przyszedł czas(...), fajna impreza. Od rana do wieczora muzyka. Naprawdę było wesoło, było rozrywkowo. Poznałam tam naprawdę wielu ludzi. (...) Mi nikt wprost nie powiedział, że to jest tego typu impreza. Czegoś takiego...

 • Naukowiec, dyrygentka, choreograf. Wiemy, czym się zajmują partnerzy gwiazd!

  Na co dzień żyją w cieniu swoich bardziej znanych drugich połówek. Kim są i co robią partnerzy najbardziej znanych polskich celebrytów?

 • Oni zostali rodzicami w 2015 roku!

  ...założyła blog, gdzie zamieszcza specjalne porady i dzieli się swoimi doświadczeniami. Śledzicie jej stronę?  Czytaj dalej na następnej stronie Iwona Węgrowska (33 l.) była gotowa zrobić prawie(...), że jest babskim królem, a swoje kobiety traktuje jak księżniczki" - twierdzi jego znajoma. Mężczyzna bardzo chroni swoją prywatność, więc na próżno w mediach szukać szczegółowych informacji o jego...