• Informacje na temat:

  kim jest kardynał dziwisz

Artykuły na temat: kim jest kardynał dziwisz
 • Halina Frąckowiak: Chciałabym to wymazać ze swojego życia. To straszne, co się stało!

  Jest pełna ciepła i dobroci, choć życie boleśnie ją doświadczyło. Halina Frąckowiak (69 l.) podjęła niełatwą decyzję: wraca do show-biznesu. Wydała właśnie nowy singiel i wystąpi podczas tegorocznego festiwalu polskiej piosenki w koncercie "Złote Opole". O tragedii jednak nadal nie może zapomnieć.

 • Robert Kubica pogodzi rodziców?

  ...boleśnie przeżył rozstanie rodziców. Pani Anna mieszka dziś w Krakowie, pan Artur w Katowicach. Tam działa jego firma zajmująca się organizacją wyjazdów na wyścigi Formuły 1 (jest obecnie jednym z najlepszych kierowców startujących w tych wyścigach) oraz handlem gadżetami. Kubica często podkreślał, że nie byłby tym, kim jest, gdyby nie pomoc rodziców. To oni bardzo wspierali jego karierę i nigdy nie...

 • "Jan Paweł II": Bez precedensu

  W piątek, 3 marca, na naszych ekranach debiutuje film "Jan Paweł II" Johna Kenta Harrisona z Jonem Voightem w tytułowej roli. To kolejny, po "Karolu - człowieku, który został Papieżem" filmowy portret Jana Pawła II. Tak uroczystego otwarcia w polskich kinach nie miał jednak od dawna żaden obraz. Czwartkowa potrójna premiera "Jana Pawła II" to wydarzenie bez precedensu.

 • Jestem dosyć sceptyczny

  Aktor filmowy i teatralny, reżyser, pisarz, autor scenariuszy, pedagog. Jerzy Stuhr ma wiele talentów, a największym z nich jest chyba ten, że bez względu na to, co zawodowo robi - widzowie go kochają. "Boję się jubileuszy. Uzmysławiają upływ czasu i to, że trzeba być w życiu skromnym człowiekiem" - powiedział niedawno.