• Informacje na temat:

  kim kardashian urodziła córke

Artykuły na temat: kim kardashian urodziła córke
 • Kim Kardashian urodzi chłopca?!

  Wiele wskazuje na to, że córka Kim Kardashian (34 l.) i Kanye Westa (38 l.) będzie miała braciszka!

 • Ciąża w finale "Z kamerą u Kardashianów"

  Największa gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" spodziewa się drugiego dziecka ze swoim mężem Kanye'em Westem. Po wielu miesiącach starań North West w końcu zostanie starszą siostrą. Odcinek show, w którym Kim ogłasza nowinę, obejrzymy już 14 czerwca o godz. 20 tylko na kanale E!

 • Kim Kardashian potwierdziła informację o czwartym dziecku!

  To już pewne! Kim Kardashian (38 l.) i Kanye West (41 l.) zostaną po raz czwarty rodzicami!

 • Kim Kardashian opublikowała kontrowersyjne zdjęcia! Znów szokuje!

  Kim Kardashian (37 l.) już niejednokrotnie się rozebrała i pochwaliła całemu światu swoją niecodzienną figurą. Gwiazdka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i tym razem uraczyła swoich fanów porcją gorących zdjęć.

 • Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się czwartego dziecka. Jakie imię wybrali?

  Bukmacherzy z londyńskiej firmy zastanawiają się, jakie imię wybierze dla swojego czwartego dziecka Kim Kardashian (38 l.) i Kanye West (41 l.). Jest kilka typów.

 • Kris Jenner opowiedziała o synku Kim Kardashian!

  Kim Kardashian na początku grudnia urodziła swoje drugie dziecko. Jak przystało na hollywoodzką celebrytkę, nadała mu oryginalne imię - Święty. Kardashianka od porodu z oczywistych względów nie udziela się w mediach. Od czego jednak ma się przedsiębiorczą mamę! Kris Jenner opowiedziała w wywiadzie o porodzie córki, który nie obył się bez komplikacji. "Kim była niesamowita. Ona jest...

 • Kim Kardashian już planuje drugie dziecko!

  Kim Kardashian (33 l.) chce wkrótce ponownie zajść w ciążę. Uważa, że między dziećmi nie powinno być dużej różnicy wieku.

 • Kendall Jenner: Nie tylko siostra Kim

  Modelka, aktorka, influencerka. Kendall Jenner, siostra Kim Kardashian, ma głowę na karku i wydaje się najspokojniejszą członkinią szalonego klanu.

 • Kim Kardashian urodzi bliźniaki?

  Plotki mówią, że Kim Kardashian (32 l.) i Kanye West (35 l.) mogą spodziewać nie jednego, a dwojga dzieci.

 • Christina Aguilera nazwała dziecko "Letni Deszcz"!

  ...np. Gwyneth Patrow, której córka nosi imię Apple (Jabłko), czy Kim Kardashian i Kanye West, którzy nazwali swoją pociechę North (Północ). Do tego grona dołączyła także Christina Aguilera. Gwiazda, która niedawno urodziła córeczkę, także postanowiła swojej pociesze dać oryginalne imię. O ile jej 6-letni synek nosi "normalne" imię - Max, o tyle córeczka będzie się z pewnością wyróżniać...

Wideo na temat: kim kardashian urodziła córke
 • Kim Kardashian West chce przejść operację macicy, by móc zajść w trzecią ciążę

  Kim Kardashian West planuje przejść operację rekonstrukcji macicy. Celebrytka chciałaby powiększyć rodzinę. Odrzuciła jednak wcześniejszy pomysł o wynajęciu surogatki. Mimo obaw lekarzy Kim pragnie sama urodzić trzecie dziecko. Jest to dosyć ryzykowne, gdyż jej poprzednia ciąża była zagrożona. Przypomnijmy, że razem z Kanye Westem mają już dwoje dzieci - córkę North i syna Sainta. (Cover Video