• Informacje na temat:

  kim porter

Artykuły na temat: kim porter
 • John Porter przedstawił Anicie Lipnickiej nową partnerkę. Kim jest?

  Od rozstania Anity Lipnickiej (42 l.) i Johna Portera (67 l.) minęły dwa lata. Ona wyszła za mąż, on ma nową partnerkę, ale nie chce zakładać rodziny...

 • Lipnicka & Porter: Piosenka usłyszana w radiu

  Najpopularniejszym od kilku tygodni albumem w Polsce jest wspólne dzieło Anity Lipnickiej i Johna Portera, "Nieprzyzwoite piosenki". W rozmowie z INTERIA.PL oboje twierdzą, że nie planowali z wyrachowaniem nagrania przebojowej płyty. Co ciekawe, jeszcze niedawno niewiele wiedzieli o swych wzajemnych wcześniejszych dokonianiach.

 • John Porter w śniadaniówce! Kim jest dla niego Alicja Domańska?

  John Porter (65 l.), po rozstaniu z Anitą Lipnicką (40 l.), nie pokazywał się nigdzie w towarzystwie żadnej innej kobiety. Jednak ostatnio artysta wystąpił wraz z Alicją Domańską w śniadaniówce, gdzie pokazali swój muzyczno-graficzny projekt. Tajemnicza brunetka jest bliską przyjaciółką Nergala. Czyżby miała zastąpić miejsce Lipnickiej u boku Portera? Przypomnijmy, że była wokalistka Varius Manx...

 • Raper rozstał się z modelką

  Sean "Diddy" Combs zakończył związek z wieloletnią przyjaciółką Kim Porter.

 • John Porter o nowym mężu Anity Lipnickiej: "To sympatyczny facet"

  Anita Lipnicka (41 l.) rozpoczęła nowy etap w życiu. Niedawno znów wyszła za mąż i wydaje się, że jest bardzo szczęśliwa. Z tego, że jej się układa, cieszy się John Porter (66 l.).

 • Diddy porzucony?

  Czyżby sprawdzały się pogłoski o tym, że hiphopowy magnat Sean "Diddy" Combs (37 l.) rozstał się ze swoją dziewczyną Kim Porter (37 l.)?

 • Anita Lipnicka: tabloid przekonuje, że już wiadomo, kim jest jej nowy mąż!

  Anita Lipnicka (41 l.) zaskoczyła wielu, gdy ogłosiła, że we wrześniu wzięła ślub. Przez długi czas trudno było o informacje, kim jest nowy mąż wokalistki. Jeden z tabloidów przekonuje, że wreszcie poznał tajemnicę!

 • Wrócił do byłej?

  Amerykański raper Sean Combs ("P. Diddy") był niedawno widziany w towarzystwie swojej byłej dziewczyny, Kim Porter, co tylko wzmogło pojawiające się od jakiegoś czasu pogłoski o pogodzeniu się pary.

 • Anita Lipnicka wzięła ślub! Ale zaskoczenie!

  Anita Lipnicka (41 l.) zaskoczyła wszystkich i ogłosiła na Facebooku, że... wyszła za mąż! Kto zastąpił Johna Portera (66 l.) u boku byłej wokalistki Varius Manx?

 • P Diddy: Brak uznania na Ibizie

  Wiele gwiazd muzyki pop i nie tylko zjawiło się w tym roku na Ibizie, która jak co roku w wakacje staje się muzyczną stolicą świata. W zeszłym tygodniu pojawili się tam m.in. Bono, Helena Christensen, Elle MacPherson i P Diddy ze swą byłą życiową partnerką Kim Porter. Jednak czarnoskóry raper opuści hiszpańską wyspę raczej mocno zawiedziony.