• Informacje na temat:

  kim są rodzice katarzyny

Artykuły na temat: kim są rodzice katarzyny
 • Kto jest kim w "Leśniczówce"

  Leśniczówka to miejsce, do którego po nagłej śmierci ukochanego dziadka Antoniego (Marian Dziędziel), leśniczego postrzelonego w tajemniczych okolicznościach, przenosi się rodzina Katarzyny Ruszczyc (Jolanta Fraszyńska).

 • "Opowieść o "Żegocie": Ostatni film z udziałem prof. Bartoszewskiego

  Film dokumentalny Zofii Kunert "Opowieść o "Żegocie" zostanie zaprezentowany premierowo w TVP1w paśmie "Oto historia". Ostatni film z udziałem prof. Władysława Bartoszewskiego zostanie wyemitowany w dniu jego pogrzebu 4 maja, o godz. 22.10.

 • Małgorzata Foremniak spotyka się z bratem Katarzyny Dowbor!

  Od kilku miesięcy media donoszą, że jurorka "Mam talent" spotyka się z niejakim Tomaszem Kokocińskim, bogatym biznesmenem z USA. Para poznała się na jednej z imprez w Chicago, organizowanej przez(...) książce "Mężczyźni mojego życia". Kim więc dokładnie jest nowy facet Foremniak? "Tomek mieszka w Chicago, gdzie całkiem dobrze sobie radzi. Jest specjalistą od rehabilitacji dłoni. W Stanach zrobił...

 • Cichopek: Historia prawdziwa

  Zawsze chciała grać i to główne role. Rodzice postawili warunek: musi przykładać się do nauki. Ale dali jej też dużo swobody. Jak wyglądało dzieciństwo Katarzyny Cichopek?

 • Cała prawda o mężu Figury

  Kim naprawdę jest Kai Schoenhals?

 • Berlinale 2014: Nowy punkt widzenia

  Mało mówi się w tym roku o polskich filmach, które mają festiwalowe pokazy na 64. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie. To tymczasem jedne z ciekawszych produkcji, które pokazują, w jakie strony skręca - jeśli nie idzie - polskie kino.

 • Zielińska: Zaręczyny w święta?

  Wizyta Katarzyny Zielińskiej w rodzinnym domu może przynieść wiele niespodzianek. Na co czekają bliscy aktorki?

 • Moje życie jest słodkie

  Sting na początku października ukończył 58 lat, co uczcił powrotem do aktywnej działalności z kilkoma niespodziankami. Po pierwsze, zapuścił brodę, po drugie - nagrał dość dziwny album, poświęcony... zimie.

 • Katarzyna Zielińska w "Ojcu Mateuszu"

  ...nagłym zniknięciem, zgłosi się na komendę, by zgłosić zaginięcie Strockiej. Unieruchomiony w wózku inwalidzkim Norbert Kowacz (w tej roli Mateusz Janicki) zezna, że Maja obiecała mu, iż po powrocie(...) byłą pracownicę? Wyjdzie też na jaw, że Maja miała konto na portalu randkowym i mogła po prostu paść ofiarą kogoś, z kim umówiła się za pośrednictwem internetu. Znający dobrze Strocką ksiądz...

 • Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki: tygodnik opisuje ich spotkanie na plaży

  ...wodny, który przecinał morskie fale. Nasz paparazzo, który obserwował całą sytuację, od razu dostrzegł, kim jest osoba sterująca pojazdem. Był to... Marcin Dubieniecki.  Były mąż prezydenckiej córki po(...), aby zaprezentować dziewczynce, jak obsługuje się taką maszynę. Marta i Martynka z wielkim zainteresowaniem oglądały jego popisy. Potem przyszła kolej córki.  - Niemal rzuciła się z radości tacie na...