• Informacje na temat:

  kim wilde

Artykuły na temat: kim wilde
 • "Vinyl": Tajemnice Devon Finestry

  Fabuła serialu "Vinyl" osnuta jest wokół historii prezesa wytwórni muzycznej, Richiego Finestry, który ze wszystkich sił stara się uchronić swoją firmę od upadku. O serialu opowiada nam Olivia Wilde, która wciela się w postać Devon.

 • Katie Melua i Kim Wilde wystąpią w Atlas Arenie w Łodzi

  Katie Melua będzie jedną z gwiazd drugiej polskiej edycji koncertu z cyklu Classic meets Pop, który 21 marca 2015 r. odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie - poinformowali we wtorek (16 grudnia) organizatorzy.

 • Muzyczne wspomnienia z lat 80. zdominują tegoroczny Sopot Festival. Na scenie Opery Leśnej pojawią się gwiazdy muzyki pop z tamtych czasów: Samantha Fox, Kim Wilde, Limahl i Kajagoogoo, Shakin' Stevens, oraz Tomas Anders z Modern Talking.

 • Jean Dujardin w thrillerze "Marsylski łącznik"

  12 czerwca na ekrany kin trafi inspirowany prawdziwymi wydarzeniami thriller, który z francuskiej perspektywy pokazuje historię opisaną w słynnym "Francuskim łączniku".

 • Gwiazda bardzo przeżywa rozwód

  Aktorka Olivia Wilde nadal nie przyzwyczaiła się do życia w samotności. Gwiazda serialu "Dr House" przyznaje, że wciąż czuje smutek po rozstaniu z mężem, włoskim filmowcem i muzykiem Tao Ruspolim.

 • Kim Wilde przerabia

  "Snapshots" to tytuł nowej płyty Kim Wilde, na której gwiazda lat 80. prezentuje swoje wersje piosenek innych wykonawców, które były dla niej ważne na różnych etapach życia.

 • Wciąż jest jej ciężko

  Aktorka Olivia Wilde nadal nie przyzwyczaiła się do życia w samotności. Gwiazda serialu "Dr House" przyznaje, że wciąż czuje smutek po rozstaniu z mężem, włoskim filmowcem i muzykiem Tao Ruspolim.

 • Kim Wilde, piosenkarka popularna w latach 80-tych, urodziła 14 stycznia swe drugie dziecko.

 • Kim Wilde: Ogolone głowy, odjechane tatuaże

  "It's Alright" zespołu East 17 to jeden z największych przebojów początku lat 90. Teledysk do nagranej przez Kim Wilde nowej wersji błyskawicznie znalazł się na szczycie najczęściej odtwarzanych klipów na stronach INTERIA.PL.

 • Kim Wilde zaśpiewała na pokładzie samolotu i pobiła rekord

  Popularna w latach 80. wokalistka Kim Wilde zaśpiewała w niedzielę (10 marca) na pokładzie samolotu lecącego 13 tys. metrów ponad ziemią. Wyczyn został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa.

Wideo na temat: kim wilde
 • Who Am I. Możesz być kim chcesz

  Utrzymany w klimacie kultowych filmów "Sala samobójców" i "Biegnij Lola, biegnij" film opowiada historię młodego nieudacznika, zafascynowanego technologiami komputerowymi, który dołącza do grupy idealistów włamujących się do serwerów korporacji czy grup stosujących sprzeczne z normami moralnymi chwyty (zebranie skinheadów, serwer firmy kosmetycznej przeprowadzającej doświadczenia na zwierzętach). Po kilku udanych akcjach pragną oni uznania legendy hakerów, człowieka ukrywającego się pod...

 • Doonby. Każdy jest kimś

  Sam Doonby, tajemniczy i przystojny włóczęga, pojawia się znikąd w małym miasteczku w Teksasie. Jego nagłe przybycie wywołuje falę niezwykłych zdarzeń i zmienia życie wielu ludzi. Kiedy równie niespodziewanie jak się pojawił, nagle znika, mieszkańcy miasteczka zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, jak wielkie znaczenie może mieć obecność, lub brak jednej osoby. Współczesna historia Sama Doonby'ego przeplata się z opowieścią sprzed 40 lat o jego matce, która zachodzi w niechcianą ciążę. W...

 • Arirang

  "Arirang" Kim Ki-duka, koreańskiego mistrza kina metafizycznego, nagrodzony Un Certain Regard Award na tegorocznym festiwalu w Cannes, to - jak piszą krytycy - piękna i frustrująca, do bólu szczera, filmowa psychoterapia. Po wypadku na planie poprzedniego filmu Sen Kim Ki-duk spędza dwa lata na dobrowolnym wygnaniu, w nieogrzewanej chacie na koreańskiej prowincji. Żyje jak pustelnik, bez bieżącej wody i ogrzewania, pośród walających się pamiątek po dawnych sukcesach. W dialogu ze sobą z...

Dyskusje na temat: kim wilde