• Informacje na temat:

  kim wychodzi za mąż

Artykuły na temat: kim wychodzi za mąż
 • Dagmara Kaźmierska wychodzi za mąż! Trzymała wszystko w sekrecie?!

  ...chce jednak zdradzić, kim jest jej wybranek, ani jak bardzo zaawansowane są przygotowania do ślubu.  W komentarzach pod wpisem Fanki Dagmary typują, że może jednak chodzić o Jacka, lecz celebrytka milczy jak zaklęta.  Może niedługo zechce wyjawić, kim jest ukochany, a nam nie pozostaje nic innego, jak dołączyć się do gratulacji!  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • "Difret": 14-latka porwana, zamknięta i zgwałcona

  wyjść za mąż. Wystarczy, że straci dziewictwo i będzie musiała zostać jego żoną. Zostaje więc porwana, zamknięta, zgwałcona. Straci godność, zyska męża. "Tradycja telefy ma tysiące lat, ale nie jest wyłącznie afrykańskim problemem" - tłumaczy etiopski reżyser, Zeresenay Mehari.

 • Alicja Bachleda-Curuś wychodzi za mąż. Kim jest nowy narzeczony?

  U boku Alicji Bachledy-Curuś (36 l.) pojawił się nowy mężczyzna, a na jej palcu pierścionek zaręczynowy. Znana aktorka przygotowuje się do ślubu.

 • Agnieszka Warchulska: Nie dajmy się zwariować

  Przed kamerami czuje się jak ryba w wodzie, a na salony chodzi tylko, gdy musi. Wolny czas najchętniej spędza z mężem i dwoma synami. Niedawno dołączyła do obsady serialu "Na Wspólnej", w którym wciela się w postać przebojowej doktor Lis.

 • Iwona Guzowska wychodzi za mąż!

  Ta informacja dla wielu może być sporym zaskoczeniem. Okazuje się bowiem, że mistrzyni świata i Europy w boksie i kick-boxingu, a obecnie posłanka, właśnie szykuje się do ślubu, Ceremonia ma odbyć się latem jeszcze tego roku. Kim jest jej wybranek? "Mój narzeczony jest żołnierzem, poznałam go przed czterema laty w Pałacu Prezydenckim, w Dniu Wojska Polskiego" – wyznała w "Twoim Imperium...

 • Małgorzata Braunek i Andrzej Żuławski: Miłość przechodzi przez palce jak woda

  Andrzej Żuławski miał być mężczyzną jej życia, ale zostawiła go dla innego. Małgorzata Braunek zawsze była mu jednak wdzięczna za syna.

 • Okupnik wychodzi za mąż!

  Tatiana Okupnik (35 l.) szykuje się do ślubu. Wiemy, kim jest jej wybranek!

 • Katarzyna Zielińska wychodzi za mąż!

  Katarzyna Zielińska czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", ma przed sobą najpiękniejsze lato w życiu... Dlaczego? Jak dowiedział się jeden z tygodników, w sierpniu Kasia wreszcie wyjdzie za mąż!

 • Ilona Ostrowska wyjdzie za mąż?!

  Wydawało się, że nie będzie w stanie zaufać żadnemu mężczyźnie, a już na pewno wyjść za mąż. Tymczasem wiele wskazuje na to, że Ilona Ostrowska (44 l.), czyli Lucy z serialu "Ranczo", planuje w swoim życiu bardzo poważne zmiany!

 • Tatiana Okupnik wychodzi z mąż?

  35-letnia Tatiana Okupnik szykuje się do ślubu - twierdzi "Fakt".

Zdjęcia na temat: kim wychodzi za mąż
Dyskusje na temat: kim wychodzi za mąż
 • Re: "M jak miłość": Kasia Grabowska wychodzi za mąż!

  A ja nie widzę żeby kobiety tak czytały te czasopisma tzw. kobiece. Te czasopisma mocno zalegają na półkach! Kobiety już bardzo się zmieniły pod tym względem a ty śpisz. I kto - kim jest ?

 • Re: Kwaśniakowa wychodzi za mąż!

  Kogo to obchodzi kto się z kim hajta kto z kim będzie miał dziecko same pierdoły pociskacie w tych durnych serialach . Jak to ma być misja TVP to ja przestaje płacić abonament !!!

 • Re: To już pewne! Anna Guzik wychodzi za mąż!

  Kim jest pani Guzik zwana przez media wielką aktorką, gwiazda, celebrytka itp.? Ponoc zarabia w naszym kraju miliony, lecz nikt poza opłotkami o niej nie slyszał? Zarabiaj też.

 • Re: To już pewne! Anna Guzik wychodzi za mąż!

  Kim jest pani Guzik zwana przez media wielką aktorką, gwiazda, celebrytka itp.? Ponoc zarabia w naszym kraju miliony, lecz nikt poza opłotkami o niej nie slyszał?

 • Re: "Piotr zdradza mnie ze swoim szefem"!

  kim jesteś zwykły oszustem który wychodzi z założenia że jak żona nie pyta to jest to pozwolenia na zdradę. Zastanawiam się - czy taki będziesz wesoły w momencie gdy żoneczka znajdzie sobie innego :D Czego życzę ci z całego serca - bo skoro nie szanujesz przysięgi to znaczy że jesteś - hmm nikim. Pozdrawiam serdecznie Natomiast co do niepewności czy mąż jest bi czy nie warto pogadać - rozmowa to