• Informacje na temat:

  kin trafi

Artykuły na temat: kin trafi
 • ...zobaczymy niebawem w czesko-polsko-słowackim filmie "Ja, Olga Hepnarová", gdzie zagrała morderczynię skazaną na karę śmierci. Trafiła tam przez casting, na który pojechała chora, ledwo żywa, co było korzystne z tego względu, iż jej bohaterka znajdowała się w skrajnej depresji. "Film bardzo trudny, czarno-biały, psychologiczny, który zanim trafi do kin, objedzie różne festiwale filmowe...

 • Dokument o grupie artystycznej TOTART trafi do kin

  Dokument Bartosza Paducha "TOTART czyli odzyskiwanie rozumu" trafi 21 listopada na ekrany kin studyjnych w całej Polsce. Wcześniej obraz zaprezentowany zostanie premierowo na Warszawskim Festiwalu Filmowym.

 • "Sherlock" po raz pierwszy w kinach

  Fani Sherlocka będą mieli szansę uczestniczyć w specjalnym wydarzeniu. "Sherlock" po raz pierwszy trafi do kin, a zdobywcy nagród Emmy Benedict Cumberbatch i Martin Freeman zadebiutują w swoich kultowych rolach jako Sherlock Holmes i Dr Watson na dużym ekranie.

 • Dokument "Gottland" na podstawie cyklu reportaży Szczygła trafi do kin

  Nowelowy dokument "Gottland" na podstawie cyklu reportaży Mariusza Szczygła 7 listopada trafi na ekrany kin. Wcześniej obraz będzie można zobaczyć podczas Warszawskiego Festiwalu filmowego

 • "Złotopolscy": Jesienią do księgarń trafi książka o Annie Przybylskiej

  ...5 października miną trzy lata od śmierci Anny Przybylskiej, czyli niezapomnianej Marylki Baki ze "Złotopolskich". Kilka dni później do księgarń trafi książka Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego poświęcona uwielbianej przez widzów aktorce. Niewykluczone, że wkrótce zobaczymy też film o Ani. Jego realizację zapowiedział kilka miesięcy temu reżyser Radosław Piwowarski.

 • Heroina bohaterką kina

  Od najbliższego piątku, 12 czerwca, polscy widzowie będą mogli zobaczyć inspirowany prawdziwymi wydarzeniami thriller, który z francuskiej perspektywy pokazuje historię opisaną w słynnym "Francuskim łączniku". "Marsylski łącznik" to film ujawniający brutalne realia przemytu hurtowych ilości heroiny z wybrzeży Francji do USA. Co ciekawe, ten narkotyk od dawna stanowił inspirację dla twórców kina.

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Dziewczyna ze Lwowa trafi do... Hollywood?

  Anna Maria Buczek, czyli Swietłana z „Dziewczyn ze Lwowa”, ma szansę zrobić karierę w Hollywood! Film z jej udziałem - „11 minut” Jerzego Skolimowskiego – jest polskim kandydatem do Oscara 2016 i wkrótce trafi do amerykańskich kin...

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 13 lutego, w 29 wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

 • Cruz, Banderas i Almodóvar - legendy kina znowu razem!

  Niewątpliwie Penélope Cruz i Antonio Banderas to najsławniejsi Hiszpanie w Hollywood. Po latach spotykają się w najnowszym filmie Pedro Almodóvara pt. „Ból i blask”, który można zobaczyć w kinach od 30 sierpnia!

 • Widzowie kinowi: Reklamy kontra zwiastuny

  Polscy widzowie przyznają, że chodzą do kina po to, aby obejrzeć film na dużym ekranie, 80 proc. kinomaniaków uważa, że ceny biletów są zbyt wysokie, a jedna trzecia widzów choć toleruje reklamy, woli w kinie oglądać zwiastuny filmowe.

Zdjęcia na temat: kin trafi
Wideo na temat: kin trafi
 • Adamczyk i Opania wkręceni przez Domagałę!

  10 stycznia na ekrany kin w całej Polsce trafi komedia "Wkręceni", w której Paweł Domagała, serialowym widzom znany jako Arek z "Barw szczęścia", zaprezentuje nieprzeciętny talent komediowy.

 • Koterski i Karolak o wierności! "Jak kobieta będzie chciała, to puści się za drzwiami"

  Za kilka miesięcy do kin trafi film Ryszarda Zatorskiego "Porady na Zdrady". W rolach głównych zobaczymy m.in. Miśka Koterskiego i Tomka Karolaka. Aktorzy postanowili więc podzielić się swoimi przemyśleniami na temat zdrad. Tomek przyznał, że przed laty zdarzało mu się "testować", a z kolei Misiek uważa, że "jak kobieta będzie chciała, to się puści za drzwiami na twojej własnej imprezie

 • Zwiastun filmu "The Girl Is in Trouble" z Alicją Bachledą-Curuś. Będzie hit?

  Marzenia Alicji Bachledy-Curuś o amerykańskiej karierze w końcu mają szansę się ziścić. W kwietniu do kin za oceanem trafiła etiuda studencka Juliusa Onaha "The Girl is in Trouble", w której polska aktorka zagrała... zdesperowaną Szwedkę!

Dyskusje na temat: kin trafi
 • "Ojciec Mateusz" trafi do kin!

  Czekam z niecierpliwością na każdy nowy odcinek "Ojca Mateusza". Podoba mi się obsada jak i gra aktorów. Najwspanialsze postacie to Ojciec Mateusz / jestem fanką Artura Żmijewskiego/, Natalia i policjant Nocul. Super, że ukaże się fim fabularny oparty na przygodach księdza Mateusza. Zastanawiam się czy wezmą udział ci sami aktorzy.

 • Re: Ucieczka z szufladki

  William Fichtner (Alex Mahone) Nie musi martwić się o pracę, bo ma mocną pozycję w Hollywood. Od zakończenia "PB" wystąpił w sześciu produkcjach i udowodnił, że równie dobrze czuje się w dramacie ("Night and Day"), thrillerze ("The Big Bang") czy… komedii (serial "Ekipa"). Już w maju na ekrany polskich kin trafi komedia "Nocna randka" z Billem w roli prokuratora okręgowego Franka

 • Re: Ucieczka z szufladki

  William Fichtner (Alex Mahone) Nie musi martwić się o pracę, bo ma mocną pozycję w Hollywood. Od zakończenia "PB" wystąpił w sześciu produkcjach i udowodnił, że równie dobrze czuje się w dramacie ("Night and Day"), thrillerze ("The Big Bang") czy… komedii (serial "Ekipa"). Już w maju na ekrany polskich kin trafi komedia "Nocna randka" z Billem w roli prokuratora okręgowego Franka