• Informacje na temat:

  kina bollywood

Artykuły na temat: kina bollywood
 • "Lekarze": Boczarska zostanie gwiazdą Bollywood?

  Magdalena Boczarska, czyli Olga Rojko z "Lekarzy", ma szansę zrobić wielką karierę w... Indiach. Podobno producenci z Bollywood bardzo chcą, by grała w ich filmach! Niewykluczone, że Magda - jeśli dostanie naprawdę interesującą propozycję - zdecyduje się na wyjazd do nazywanego filmową stolicą Indii Mumbaju.

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

 • Zaskakujące wieści o Annie Guzik! Kto by przypuszczał!

  ...bollywoodzkiego kina z dorobkiem ponad 420 filmów – Gulshanem Groverem. Czy chciałaby więcej? "Wydawało mi się niemożliwe, że znajdę się na planie tego filmu, a jestem. Skoro się udało, to kto wie… może(...) w świecie Bollywood. Jak wrażenia? "Zaskakuje mnie to, że film jest dubbingowany w trzech językach, w polskim, angielskim i hindi. I to, że w hinduskich produkcjach nie zdradza się całego scenariusza...

 • Bollywoodzka aktorka Aarthi Agarwal nie żyje

  Bollywoodzka aktorka Aarthi Agarwal zmarła w piątek, 5 czerwca, w wieku 31 lat. Miesiąc temu gwiazda poddała się zabiegowi liposukcji.

 • Sposób na tani relaks

  ...honoru", z czego się bardzo cieszę. Liczę, że już niedługo uda mi się zagrać w moim macierzystym Teatrze Współczesnym, za którym bardzo tęsknię. Niestety, życie to nie Bollywood. Ofert pracy nie ma(...) masującą do wanny. Liczę, że dzięki niej będę mogła się przyjemnie i taniej relaksować. Preferuję raczej przyziemne formy odpoczynku - uwielbiam spacerować z psem, czytam, chodzę do kina. - Relaksuje...

 • "Śmieć" : Zgodnie z tytułem

  Tego, że fascynacja egzotyką w połączeniu z wnikliwą obserwacją i świeżym spojrzeniem może dać znakomite efekty, dowiedli choćby Danny Boyle i Łukasz Palkowski. To od nich Stephen Daldry mógłby się uczyć, jak robić filmy, które nie wywołują niesmaku. Taki pozostaje po projekcji "Śmiecia".

 • Bollywood w Warszawie, zamknięty most

  W poniedziałek 21 kwietnia kierowcy nie będą mogli korzystać z Mostu Gdańskiego. Nie pojadą nim też autobusy, a tramwaje mogę być wstrzymywane. Powodem utrudnień jest realizacja indyjskiego filmu "Kick". Za zamknięcie mostu filmowcy z Bollywood zapłacą.

 • Bollywoodzkie gwiazdy u boku Helen Mirren

  Om Puri i Manish Dayal - dwa gorące nazwiska prosto z Bollywood - grają główne role w "Podróży na sto stóp", ekranizacji bestsellerowej powieści wyprodukowanej przez Oprah Winfrey i Stevena Spielberga.

 • Muzeum kina Bollywood

  Pierwsze muzeum kina indyjskiego wkrótce otworzy swe podwoje w Bombaju, sercu Bollywood. Po siedmiu latach przygotowań, muzeum, finansowane przez państwo, powstało nakładem 20 mln dolarów.

 • Tydzień Kina Indyjskiego: Nie tylko Bollywood

  Festiwal "Tydzień Kina Indyjskiego. 100-lecie kina w Indiach" odbędzie się w warszawskim kinie Kultura. Będzie to - jak zapewniają organizatorzy - szeroka panorama kinematografii Indii. - Nasze kino to nie tylko Bollywood - podkreśla ambasador Indii w Polsce.

Wideo na temat: kina bollywood
 • Avatar: Wersja specjalna

  Powrót na Pandorę: specjalna wersja najsłynniejszego filmu ostatnich lat i najbardziej kasowego filmu w dziejach kina, wzbogacona o ponad osiem minut nieoglądanych dotąd materiałów, które pozwoliły reżyserowi Jamesowi Cameronowi rozszerzyć film o nowe sceny, nowe postacie i nowe wątki. Film wyświetlany będzie w wybranych kinach, wyłącznie w cyfrowej wersji 3D.

 • Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

  Kontynuacja jednego z największych przebojów kina animowanego ostatnich lat, w której poznamy dalsze przygody leniwca Sida, mamuta Manny'ego, tygrysa szablozębego o imieniu Diego i Scrata - wiewiórki, która przyczyniła się do nadejścia epoki lodowcowej. W kinach, w których dostępna jest projekcja cyfrowa, film wyświetlany będzie w wersji trójwymiarowej.

 • Furia

  Mel Gibson powraca do kin w sensacyjnym filmie twórców "Casino Royale" i "Infiltracji". Gwiazda kultowych filmów akcji - "Okup", "Zabójcza broń", "Teoria spisku" - znowu rządzi w kinach. "Furia" to doskonale skonstruowany thriller, kino dla miłośników mocnych wrażeń. Gwiazdorska obsada, trzymająca w napięciu akcja i zrealizowane z rozmachem widowiskowe sceny są gwarancją kina na najwyższym poziomie. Film wejdzie na ekrany kin 16 kwietnia 2010 roku. Detektyw Thomas Craven prowadzi śledztwo w...

Dyskusje na temat: kina bollywood