• Informacje na temat:

  king gwiazdka

Artykuły na temat: king gwiazdka
 • Kinga Korta urodziła! Na świecie jest już jej synek

  Kinga Korta (50 l.) urodziła! Na świecie jest już jej syn, Grayson. Okazuje się, że narodziny chłopca gwiazdka TVN-u ukrywała aż do teraz. "Nasz maluch urodził się w tym tygodniu" - wyjawiła.

 • Karolina Ferenstein-Kraśko chce założyć Fundację "Magiczna Gwiazdka"

  Karolina Ferenstein-Kraśko, żona popularnego dziennikarza i prezentera "Wiadomości", planuje założyć Fundację "Magiczna gwiazdka" w ciągu najbliższych miesięcy. Pod tym samym hasłem właścicielka stadniny koni od trzech lat organizuje przedświąteczną akcję pomocy dzieciom.

 • Kinga Korta pokazała synka! Rośnie jak na drożdżach!

  Kinga Korta (50 l.) pod koniec czerwca 2018 roku urodziła swoje pierwsze dziecka. Gwiazda „Żon Hollywood” pokazała swoją pociechę i widać, jak urósł od tego czasu!

 • King Krule "6 Feet Beneath the Moon": Nastoletni bard (recenzja)

  King Krule ma 19 lat i sposób bycia wrażliwego outsidera. Atmosfera jego muzyki przypomina jednak utwory wykonywane przez styranych życiem, leciwych pieśniarzy. Styl wokalny, a zwłaszcza dosadność, sytuują go natomiast w kręgu raperów. Bywa też DJ-em.

 • Kinga Korta szczerze o ciąży! Nie czuje się najlepiej

  Kinga Korta, gwiazda „Żon Hollywood” niedługo zostanie pierwszy raz mamą. Celebrytka postanowiła pod koniec ciąży podzielić się ze swoimi fanami szczerym wyznaniem.

 • Pierwsza gwiazdka w "Klanie"

  Wigilijne przedpołudnie to dla mieszkańców wielkich miast czas zakupów, stania w korkach i zdenerwowania, że nie uda się ze wszystkim zdążyć. To samo czeka bohaterów "Klanu".

 • Kinga Korta wyjawiła, ile zapłaciła za poród w USA! Kwota zwala z nóg!

  Kinga Korta (50 l.) niedawno została pierwszy raz mamą. Celebrytka bardzo przeżywała swoją długo wyczekiwaną ciążę i chwaliła się nią każdego dnia. Teraz, gdy jej synek jest już na świecie, wyjawiła ile musiała zapłacić za poród w amerykańskim szpitalu.

 • Naomi Watts ukochaną King Konga?

  Naomi Watts ( "Mulholland Drive" , "The Ring" ) otrzymała propozycję zagrania głównej roli żeńskiej w filmie "King Kong". Australijka miałaby wcielić się w Ann Darrow, aktorkę broadway'owską z epoki Wielkiego Kryzysu i obiekt uczuć olbrzymiego goryla. Reżyserem filmu będzie Peter Jackson ( "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" , "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" ).

 • Kinga "Żona Hollywood" Korta pokazała ogromny ciążowy brzuch! Kiedy rodzi?

  Kinga Korta, która zaistniała w show-biznesie dzięki programowi „Żony Hollywood”, już niedługo zostanie po raz pierwszy mamą. Ostatnio znów pochwaliła się ciążowym brzuszkiem, który jest już naprawdę pokaźny.

 • Nowy film Setha Gordona

  Seth Gordon będzie reżyserem filmu "King Dork", opartego na popularnej powieści dla młodzieży.

Zdjęcia na temat: king gwiazdka
Wideo na temat: king gwiazdka
 • Król Lew 3D

  Simba jest bardzo ciekawym świata lwiątkiem a zarazem następcą Mufasy, władcy Lwiej Ziemi. Królem pragnie jednak za wszelką cenę zostać Skaza, brat Mufasy. Nienawiść do bratanka popycha go do uknucia podłej intrygi. W jej wyniku Mufasa ginie, a Simba w poczuciu winy opuszcza Lwią Ziemię. Wycieńczonego lwa odnajduje dwójka wesołych przyjaciół - surykatka Timon i guziec Pumba. Przekazują młodemu lwu swą wielką życiową mądrość: hakuna matata - czyli "nie martw się". Simba wiedzie z Timonem i...

 • Gdzie jest Gwiazdka?

  Rezolutna dziewczynka wyrusza w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć Gwiazdę Bożego Narodzenia i w ten sposób uwolnić królestwo od klątwy, a także przywrócić do życia zaginioną królewnę. Próbują ją powstrzymać potężni wrogowie. Świąteczna, pełna przygód baśń dla całej rodziny, osadzona w magicznej zimowej scenerii. Dawno, dawno temu jedyna córka władcy niewielkiego królestwa, Złotowłosa, wybrała się do lasu w poszukiwaniu Gwiazdy Bożego Narodzenia i... słuch o niej zaginął. Królowa zmarła z...

 • Artur ratuje gwiazdkę 3D

  Artur Christmas zna odpowiedź na pytanie, które nurtuje wszystkie dzieci na świecie: jak Święty Mikołaj zdoła dostarczyć te wszystkie prezenty w jedna noc? Odpowiedź brzmi: Święty Mikołaj ma w swojej siedzibie za Kołem Podbiegunowym niezwykle skomplikowana maszynerię! Film opowiada historię zabawnej, czasami dysfunkcyjnej rodziny oraz wspaniałego bohatera, Artura. Jego niecierpiąca zwłoki misja musi zostać wypełniona przed Bożym Narodzeniem. W przeciwnym razie prezenty nie dotrą do domów na...