• Informacje na temat:

  king przyznał

Artykuły na temat: king przyznał
 • Kinga Rusin zganiła syna Chajzera!

  Kinga Rusin często porusza tematy społeczne, znana jest również z faktu, że walczy o prawa zwierząt. Kiedy zobaczyła na Instagramie post swojego kolegi, Filipa Chajzera, w którym pochwalił się zdjęciem z małpką na smyczy i napisał: "Dziabnęła mnie małpa jedna (...) komu komu kapucynkę na chatę", nie wytrzymała. Dziennikarka skrytykowała przedmiotowe traktowanie zwierząt, którego to zachowanie...

 • "You Can Dance": Kinga Rusin jest od... męskiego seksu!

  Trwa nowa edycja popularnego programu "You Can Dance". Co wydarzy się w kolejnym odcinku show? Oto, co zobaczymy już w poniedziałek, 30 marca, wieczorem w TVN.

 • "Na Wspólnej": Gdzie jest Kinga?

  Niebawem szef przedstawi Robertowi (Dariusz Wnuk) młodą policjantkę, która ma mu pomagać przy śledztwie w sprawie zaginięcia Kingi (Ilona Wrońska). Iga (Lidia Sadowa) przyzna, że dopiero co(...) z synem i nie ma nic wspólnego z jej zaginięciem. Tadeusiak da mu do zrozumienia, że nie podejrzewa go o uprowadzenie żony. Zapyta, co działo się między Kingą a Romą Lenarską (Julia Kamińska).

 • "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Nad młodym małżeństwem Ali i Pawła zebrały się czarne chmury, a powodem tej burzy jest jak zwykle Madzia. Natomiast ojciec Kingi znowu poczuł się młody, atrakcyjny i zakochany! Kim jest wybranka jego serca?

 • Kinga Rusin boi się zwolnienia przez TVN? Zaskakujące słowa!

  Po głośnym zwolnieniu Moniki Zamachowskiej (47 l.) z "Pytania na śniadanie” oraz kilku innych gwiazd z produkcji TVP, zaczęto zastanawiać się, czy przypadkiem inne stacje również nie zamierzają dokonać przesiewu pracowników. Głos w tej sprawie zabrała Kinga Rusin (48 l.). Zobaczcie, co powiedziała!

 • "Bogowie": Opowieść o sprawach najważniejszych

  Dramat "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, uhonorowany główną nagrodą na festiwalu w Gdyni, trafi w piątek, 10 października, do kin. To film o zespole, który przeprowadził pierwszą w Polsce udaną transplantację serca. W obsadzie są: Tomasz Kot, Kinga Preis i Piotr Głowacki.

 • "Na Wspólnej": Kinga ma zwolnić Tymona

  Kinga przekonuje męża, że nie ma romansu z Tymonem. Błaga, żeby - ze względu na syna - Michał nie skreślał ich małżeństwa. Brzozowski ma jeden warunek - Kinga ma zwolnić Tymona! Tymczasem Domagała(...) jej syn przyznał się i opowiedział jak próbowała zatuszować sprawę. Robert daje szansę kobiecie - niech sama przyzna się do wszystkiego. Co zrobi pani prokurator? Niwirski jest zły na Martę...

 • "Na dobre i na złe": Desperacki krok

  Ma wiele wad i słabości, do których nie chce się przyznać. Grany przez Michała Żebrowskiego profesor Falkowicz z "Na dobre i na złe" nie umie pogodzić się ze swoją chorobą i bólem. Dlatego chce rozstać się z życiem...

 • Tomasz Lis stanął w obronie Kingi Dudy. Zaskakujący wpis

  Kiedyś zrobił jej wielką przykrość. Teraz stara się zachować jak należy. Tomasz Lis (53 l.) wziął Kingę Dudę (24 l.) w obronę i ujawnił prawdę o karierze córki prezydenta. Dla niektórych jego słowa mogą być sporym zaskoczeniem.

 • Radiohead pracuje nad nowym albumem

  Gitarzysta Johnny Greenwood w wywiadzie dla BBC zdradził, że Radiohead rozpoczęło prace nad nowym albumem.

Zdjęcia na temat: king przyznał
Wideo na temat: king przyznał
 • "Na Wspólnej": Odcinek 2706.

  ? Kinga jest pewna, że to Roma ją wrobiła. Brzozowska potrzebuje dowodu i prosi o pomoc Bartka. Zanim to zrobi dowiaduje się, że zajmie stanowisko Kingi. Kto stoi za jego awansem?

 • Król Lew 3D

  Simba jest bardzo ciekawym świata lwiątkiem a zarazem następcą Mufasy, władcy Lwiej Ziemi. Królem pragnie jednak za wszelką cenę zostać Skaza, brat Mufasy. Nienawiść do bratanka popycha go do uknucia podłej intrygi. W jej wyniku Mufasa ginie, a Simba w poczuciu winy opuszcza Lwią Ziemię. Wycieńczonego lwa odnajduje dwójka wesołych przyjaciół - surykatka Timon i guziec Pumba. Przekazują młodemu lwu swą wielką życiową mądrość: hakuna matata - czyli "nie martw się". Simba wiedzie z Timonem i...

 • Rusin nieźle zirytowała Górniak! Doszło do spięcia!

  Edyta Górniak pojawiła się w weekend w "Dzień Dobry TVN", aby promować nowy singiel. Kinga Rusin nie była tym jednak zbytnio zainteresowana i wolała ją wypytać o jej plany związane ze ślubem. Diwa nieźle się wkurzyła i pokazała byłej Tomka Lisa, kto tu jest większą gwiazdą. Trzeba przyznać, że Kinia minę miała nietęgą! (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Paddington

  Miś o imieniu Paddington mieszka w Peru wraz ze swoją ciocią. Pewnego dnia ich wspólny dom zostaje zniszczony, a niedźwiadek wyjeżdża do Anglii, aby tam szukać szczęścia. Po przybyciu do Londynu, okazuje się, że nie jest to miejsce przyjazne dla bezdomnych, pluszowych misiów. Paddington postanawia odszukać dawnego znajomego ciotki, który mieszka w Londynie. Na swojej drodze spotyka jednak Brownów, którzy oferują mu tymczasowy pobyt w swoim domu. Nie są oni świadomi jakie niebezpieczeństwa i...