• Informacje na temat:

  kinga burza

Artykuły na temat: kinga burza
 • Kinga Duda przeżyła trudne chwile!

  Kinga Duda (21 l.) ostatnio nie miała najlepszych dni, a raczej nocy w jednej z krakowskich dzielnic. Jej pupilka, kotka Cinka zaginęła!

 • "Pierwsza miłość": Do ołtarza z przeszkodami

  Już mi niosą suknię z welonem..." - chętnie zaśpiewałaby Sabina i Kinga. Niestety, na razie czeka je walka z zazdrosną Zośką i Igorem z piekła rodem!

 • Kinga Rusin nie odpuszcza! Znowu atakuje Małgorzatę Rozenek-Majdan!

  ..., która od lat walczy o prawa zwierząt, podobnie jak Joasia. Wówczas rozpętała się istna burza, bo żona Radka Majdana (46 l.) nie zamierzała milczeć i chciała obronić swoją decyzję. W udzielanym(...), dołączają się kolejne sławne osoby. Ciekawy też staje się język wymiany poglądów tych dwóch pań. Kinga w najnowszym wpisie przestała już bawić się w wypowiedzi ubrane w ładne słowa i wypomniała Gosi...

 • O fanach, emigrantach i nastolatkach

  Dramat "Rozdzieleni", komedia "Fanka", thriller "Gunman: Odkupienie" i horror "Oculus" - te tytuły budzą największe zainteresowanie spośród dziecięciu filmów, jakie zadebiutują na ekranach naszych kin 27 marca.

 • Kinga Preis nie wpuszcza nikogo do swojego domu!

  Kinga Preis (47 l.) przyznaje, że z mężem wykonali ciężką pracę, by być razem. Ale było warto. "Poszlibyśmy za sobą w ogień" – zapewnia aktorka.

 • Affleck wstydzi się filmu Kimmela

  Ben Affleck zaczyna żałować, że zgodził się na występ w filmiku "I'm F**king Ben Affleck", który święci triumfy w Internecie. Aktor obawia się, że w przyszłości ucierpi jego rodzicielski autorytet.

 • Hanna Lis zaskoczyła fanki tym zdjęciem! W tle widnieje Kinga Rusin?!

  Hanna Lis (47 l.) i Kinga Rusin (46 l.) od lat nie utrzymują już ze sobą kontaktu i unikają się jak ognia. Jednak jednym zdjęciem Hanka wywołała prawdziwą burzę w mediach.

 • "Abigail nie jest już dzieckiem"

  Wieść o każdym przedsięwzięciu w które zamieszany jest King Diamond elektryzuje fanów i dziennikarską brać muzyczną na całym świecie. Jednak poziom zainteresowania Królem wzrósł o wiele bardziej ponad normę, gdy blisko rok temu obwieścił, iż jego następnym posunięciem będzie kontynuacja historii o Abigail, która prawie 15 lat temu zachwyciła wszystkich jego miłośników. Mniejsza o powody, które kierowały nim, kiedy podejmował decyzję o napisaniu dalszego ciągu mrocznej opowieści sprzed lat....

 • Kinga Rusin szykuje się do ślubu?! Jej koleżanka wyjawiła prawdę!

  ...​Kinga Rusin (44 l.) miała ostatnio sporo stresu, a ukochany idealnie wyczuł moment i porwał ją do Paryża. Pojawiły się plotki, że właśnie tam chciał poprosić ją o rękę. Te przewidywania nie sprawdziły się.

 • Wygrał "You Can Dance"

  Dominik Olechowski został zwycięzcą 6. edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". W finale pokonał Paulinę Przestrzelską. W nagrodę otrzymał prestiżowe stypendium w szkole tańca na Broadwayu i sto tysięcy złotych.

Wideo na temat: kinga burza
 • Kraina burz

  Pochodzący z Węgier Szabolcs gra w niemieckim klubie piłkarskim. Nie jest tam szczęśliwy, dlatego po przegranym meczu i kłótni ze swoim przyjacielem Bernardem wraca do rodzinnej wioski. Tam poznaje Árona i stopniowo nawiązuje się między nimi coraz głębsza relacja. Jednak wszystko się zmienia, kiedy niespodziewanie przyjeżdża Bernard.

 • Król Lew 3D

  Simba jest bardzo ciekawym świata lwiątkiem a zarazem następcą Mufasy, władcy Lwiej Ziemi. Królem pragnie jednak za wszelką cenę zostać Skaza, brat Mufasy. Nienawiść do bratanka popycha go do uknucia podłej intrygi. W jej wyniku Mufasa ginie, a Simba w poczuciu winy opuszcza Lwią Ziemię. Wycieńczonego lwa odnajduje dwójka wesołych przyjaciół - surykatka Timon i guziec Pumba. Przekazują młodemu lwu swą wielką życiową mądrość: hakuna matata - czyli "nie martw się". Simba wiedzie z Timonem i...

 • Dom zły

  Trzymający w napięciu, doskonale skonstruowany thriller twórcy kultowego "Wesela". Nagrodzony na tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za reżyserię, scenariusz i montaż. Wydarzenia okryte mroczną tajemnicą, wciągająca fabuła trzymająca do końca w niebywałym napięciu, brawurowy popis aktorski i zakończenie, jakiego nie było w kinie od czasu "Wściekłych psów" i "Podejrzanych". Tajemnica, zagadka, śledztwo. "Dom zły" został okrzyknięty polskim "Fargo", a reżyser filmu...

Dyskusje na temat: kinga burza
 • Re: "Pierwsza miłość": Jowita ma białaczkę?!

  To jeszcze nikt nie zauważył to ja dam kilka faktów : 1. Problemy z alkoholem : Marta ( Na wspólnej), Marta (Barwy szczęścia), Kinga (Pierwsza miłość) 2. Problemy z kasą: Bartek (Barwy szczęścia(...): Burza (Na wspólnej), Rysiek (Pierwsza miłość)\ 5. Problemy ze zdrowiem: Zięba (na wspólnej), Jowita ( pierwsza miłość), Sara (Barwy szczęścia) 6. Nieznośni nastolatkowie: syn Smolnego (Na wspólnej