• Informacje na temat:

  kinga i piotrek

Artykuły na temat: kinga i piotrek
 • ​"M jak miłość": Dramat Kingi. Będzie pewna, że Piotrek ją zdradza!

  Kinga (Katarzyna Cichopek) przypadkiem odkryje, że Piotrek (Marcin Mroczek) w tajemnicy przed nią kupił kawalerkę. - Jestem prawie pewna, że on kogoś ma - wyzna Marii (Małgorzata Pieńkowska).

 • "M jak miłość": Prawda wyjdzie na jaw

  Marek wreszcie dowie się, co robi w Stanach jego ukochana Ewa, Madzia poprosi Pawła, by został ojcem jej dziecka, a Piotrek będzie miał poważne kłopoty w pracy przez zakochanego w Monice teścia! Oto co nas czeka w najbliższych odcinkach "M jak miłość".

 • ​"M jak miłość": Piotrek ostatni dowie się o ciąży Kingi!

  Choć Kinga podaruje Piotrkowi z wymownym napisem na plecach: "Po raz trzeci zostanę tatą", Zduński nie zorientuje się, że żona jest w upragnionej od dawna ciąży. - Cały dzień byłem cierpliwy, znosiłem fochy, dąsy, zasuwałem, naprawiałem dekoracje. Ale teraz już chcę wiedzieć - o co chodzi? Gdzie byłaś i po co? - zapyta wieczorem po powrocie do domu. Kinga spoważnieje i spojrzy mężowi...

 • "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Nad młodym małżeństwem Ali i Pawła zebrały się czarne chmury, a powodem tej burzy jest jak zwykle Madzia. Natomiast ojciec Kingi znowu poczuł się młody, atrakcyjny i zakochany! Kim jest wybranka jego serca?

 • "M jak miłość": Kinga zdradzi Piotrka?!

  ...się w potencjalnego adoratora Zduńskiej i największego rywala Piotrka. Nie ma też informacji, czy Kinga ulegnie nowemu uczuciu czy pozostanie wierna mężowi. Przypominamy, że zdrady w życiu Piotrka i Kingi miały już miejsce. Ostatnio Bohaterka Katarzyny Cichopek zadurzyła się w Robercie Lubińskim (Tomasz Borkowski). I choć doszło między nimi jedynie do niewinnego pocałunku, Piotrek podejrzewał...

 • Katarzyna Cichopek: Duże zmiany!

  Żyje na pełnych obrotach - serial, dom, dwójka dzieci. Teraz Katarzyna Cichopek, gwiazda "M jak miłość", będzie prowadzić nowy program w TV Puls, ma także własne projekty.

 • "M jak miłość": Bliźniaczki dadzą nieźle popalić Kindze i Piotrkowi!

  Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) będą wykończeni opieką nad swymi dwiema maleńkimi córeczkami. Ciągły płacz bliźniaczek niemal do szaleństwa doprowadzi też Lenkę (Marysia Głowacka) i Miśka (Aleksander Bożyk).

 • "M jak miłość": Dużo zmian

  W nowym roku bohaterów serialu "M jak miłość" czeka dużo zmian. Nie obędzie się bez uczuciowych kryzysów, nieporozumień i prawdziwych rodzinnych rewolucji. Jesteście ciekawi, co się wydarzy?

 • "M jak miłość": Piotrek zostaje zawieszony

  .... Tymczasem Kinga cały czas będzie wspierać męża. Piotrek, który oceni, że straci prawo do wykonywania zawodu prawnika, złoży wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

 • Agata Nizińska: Nowy film i płyta

  Agata Nizińska, wnuczka znanego aktora Wojciecha Pokory, pracuje nad materiałem na swoją debiutancką płytę, na którą napisze część tekstów. Wokalistka nie zapomina też o aktorstwie, w grudniu rozpoczęła pracę na planie filmu "Job 2", w którym zagra główną postać kobiecą.

Zdjęcia na temat: kinga i piotrek
 • Kinga i Piotrek z "M jak miłość"
Wideo na temat: kinga i piotrek
 • "M jak miłość": Piotrek wprasza się do Kingi

  Piotrek wprasza się do Kingi na komputer.

 • Król Lew 3D

  Simba jest bardzo ciekawym świata lwiątkiem a zarazem następcą Mufasy, władcy Lwiej Ziemi. Królem pragnie jednak za wszelką cenę zostać Skaza, brat Mufasy. Nienawiść do bratanka popycha go do uknucia podłej intrygi. W jej wyniku Mufasa ginie, a Simba w poczuciu winy opuszcza Lwią Ziemię. Wycieńczonego lwa odnajduje dwójka wesołych przyjaciół - surykatka Timon i guziec Pumba. Przekazują młodemu lwu swą wielką życiową mądrość: hakuna matata - czyli "nie martw się". Simba wiedzie z Timonem i...

 • Rusin i Kraśko miażdżą Frytkę w "Dzień Dobry TVN"!

  O tym wywiadzie jest głośno. Kinga i Piotrek przesadzili? Zobaczcie sami!

 • Dom zły

  Trzymający w napięciu, doskonale skonstruowany thriller twórcy kultowego "Wesela". Nagrodzony na tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za reżyserię, scenariusz i montaż. Wydarzenia okryte mroczną tajemnicą, wciągająca fabuła trzymająca do końca w niebywałym napięciu, brawurowy popis aktorski i zakończenie, jakiego nie było w kinie od czasu "Wściekłych psów" i "Podejrzanych". Tajemnica, zagadka, śledztwo. "Dom zły" został okrzyknięty polskim "Fargo", a reżyser filmu...

Dyskusje na temat: kinga i piotrek