• Informacje na temat:

  kinga preis ojciec

Artykuły na temat: kinga preis ojciec
 • Kinga Preis: Czeka ją bardzo trudne zadanie

  Gdy Kinga Preis (47 l.) była dzieckiem, z jej życia zniknął tata. Teraz chce odnaleźć jego grób.

 • Magdalena Lamparska w "Ojcu Mateuszu"

  W jednym z pierwszych odcinków nowego sezonu "Ojca Mateusza" pojawi się dawno niewidziana na małym ekranie Magdalena Lamparska. Kogo zagra?

 • Kinga Preis staje murem za wolnością

  Kinga Preis (46 l.) nie chce nikogo pouczać, dawać złotych rad oraz narzucać innym swojego sposobu myślenia.

 • "Krew z krwi": Uciekając od przeszłości

  Carmen chciałaby zapomnieć o mafii. Nic z tego! Im bardziej stara się bowiem uciec od przeszłości, tym bardziej ta... depcze jej po piętach. W nowym sezonie serialu "Krew z krwi" życie dzielnej kobiety znów wisi na włosku!

 • Kinga Preis: Ta rana nie chce się zagoić

  Zapytana o tatę, urywa temat. - Mam jedno wspomnienie... Zostawmy. Więzy krwi nie powodują, że ktoś jest dla nas ważny - mówi z goryczą Kinga Preis (47 l.) w ostatnim wywiadzie dla "Zwierciadła(...) pasja i miłość. W 1971 roku na świecie pojawiła się Kinga. Kiedy miała trzy latka, ojciec wyjechał do NRD, by tam robić karierę. - Widzę go jak przez mgłę. Zostały mi pojedyncze obrazki, które...

 • "Wołyń": Nowy film Smarzowskiego

  Trwają zdjęcia do nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego. Tym razem twórca opowie o Wołyniu, a szczególnie o wydarzeniach, które wydarzyły się tam latem 1943 roku, określanych mianem "rzezi wołyńskiej". W rolach głównych Arkadiusz Jakubik, który do roli musiał zrzucić aż 15 kg oraz debiutująca na ekranie Michalina Łabacz.

 • "Ojciec Mateusz": Kinga Preis przekonała syna, by został... filmowcem

  Kinga Preis, czyli Natalia Borowik z "Ojca Mateusza", postanowiła kiedyś - gdy jej syn zastanawiał się nad wyborem zawodu - zrobić wszystko, by Antoni zainteresował się pracą przy produkcji filmów. I dopięła swego! Niedawno po raz pierwszy spotkała się z synem na planie...

 • Drugi sezon serialu "Krew z krwi" wiosną 2015 w TVP2

  TVP2 podjęła decyzję o kontynuacji losów bohaterów serialu sensacyjnego "Krew z krwi". 10-odcinkowa produkcja z Agatą Kuleszą w roli głównej na antenie TVP2 pojawi się wiosną 2015 r. Serial wyreżyseruje jeden z najbardziej wyrazistych twórców filmowych młodego pokolenia - Jan Komasa!

 • "Ojciec Mateusz": Kinga Preis klnie jak szewc!

  Kinga Preis, czyli Natalia Borowik z „Ojca Mateusza”, lubi polskie... przekleństwa. - Są takie soczyste – mówi i dodaje, że zdarza się jej kląć jak szewc!

 • "Krew z krwi": Agata Kulesza wraca jako Carmen

  Bezwzględna mafia, brudne interesy, intrygi i silna kobieta walcząca o rodzinę! To właśnie serial "Krew z krwi"! Już od 12 kwietnia w każdą niedzielę w TVP2, o godz. 21:10 widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki drugiego sezonu tego wyjątkowego serialu. Jak Carmen (w tej roli Agata Kulesza) poradzi sobie z powrotem do "normalnego życia" i czy uda się jej odciąć się od przeszłości?

Zdjęcia na temat: kinga preis ojciec
Wideo na temat: kinga preis ojciec
 • Nietypowa bajka z Kingą Preis

  W kwietniu ruszają w Teatrze Studio próby do spektaklu na podstawie bajki filozoficznej dla dzieci autorstwa Doroty Masłowskiej. Jedną z ról w sztuce zagra Kinga Preis, czyli Natalia Borowik z "Ojca Mateusza".

Dyskusje na temat: kinga preis ojciec