• Informacje na temat:

  kinga preis syn

Artykuły na temat: kinga preis syn
 • Kinga Preis dostała pracę u syna!

  Kinga Preis (45 l.) nie może narzekać na brak pracy. Syn aktorki również postanowił ją zatrudnić!

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • Niepokojące wieści o związku Kingi Preis!

  Kinga Preis (46 l) przeprowadziła się z Wrocławia do Warszawy i intensywnie pracuje. Przyjaciele martwią się, że ucierpi na tym jej związek z ukochanym Piotrem.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Kinga Preis boi się o syna!

  Wychowała się w domu, gdzie dominowały kobiety: mama i babcia. Ojciec aktorki zmarł, gdy była dzieckiem. W rodzinie, którą Kinga Preis (46) sama założyła, przeważają mężczyźni. Zarówno Piotr Borowiec(...) – opowiadała. Chłopak jest wysportowany, przez lata grał w tenisa. Oprócz rajdów motocyklowych uprawia też kitesurfing i snowboard. Kiedyś Kinga w żartach powiedziała, że synowi była potrzebna tylko...

 • Kinga Preis: Niespodziewana zamiana ról

  Miłość uskrzydla! Brzmi jak zdanie z romansu? Ona wie, że to prawda.

 • Kinga Preis tęskni za synem. Żyje z dala od Polski

  ...19-letni Antek, syn Kingi Preis (46 l.), próbuje swego szczęścia w Australii. Aktorka szaleje z tęsknoty i niepokoju.

 • Mój syn potrafi mnie czasem rozbawić

  - Towarzyszę ludziom w sytuacjach domowych, więc myślą, że jestem swojska babka - śmieje się Kinga Preis. Jako serialowa mama w "Ja to mam szczęście!" wykazuje się sprytem i humorem. A jaka jest prywatnie dla swojego syna?

 • "Ojciec Mateusz": Kinga Preis przekonała syna, by został... filmowcem

  Kinga Preis, czyli Natalia Borowik z "Ojca Mateusza", postanowiła kiedyś - gdy jej syn zastanawiał się nad wyborem zawodu - zrobić wszystko, by Antoni zainteresował się pracą przy produkcji filmów. I dopięła swego! Niedawno po raz pierwszy spotkała się z synem na planie...

 • Sprzyjający czas

  - W życiu jestem bardzo złą aktorką, bo jeszcze nie udało mi się wyłgać z żadnego mandatu - żartuje Kinga Preis.

Wideo na temat: kinga preis syn
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...

Dyskusje na temat: kinga preis syn