• Informacje na temat:

  kinga robert

Artykuły na temat: kinga robert
 • "Na Wspólnej": Kinga ma zwolnić Tymona

  Kinga przekonuje męża, że nie ma romansu z Tymonem. Błaga, żeby - ze względu na syna - Michał nie skreślał ich małżeństwa. Brzozowski ma jeden warunek - Kinga ma zwolnić Tymona! Tymczasem Domagała(...) jej syn przyznał się i opowiedział jak próbowała zatuszować sprawę. Robert daje szansę kobiecie - niech sama przyzna się do wszystkiego. Co zrobi pani prokurator? Niwirski jest zły na Martę...

 • Robert Więckiewicz nagrodzony na festiwalu w Tokio

  Robert Więckiewicz otrzymał nagrodę za najlepszą rolę męską na 27. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Tokio. Wyróżniono go za postać Jurusia w filmie Wojciecha Smarzowskigo "Pod Mocnym Aniołem" na podstawie powieści Jerzego Pilcha.

 • "Na Wspólnej": Michał ukryje raka przed Kingą!

  W trosce o spokój Kingi (Ilona Wrońska) Michał (Robert Kudelski) nie powie żonie, że ma guza mózgu i musi poddać się biopsji. Skłamie, że jedzie w delegację.

 • Robert Kudelski spełnia marzenie

  W "Na Wspólnej" zostaje piosenkarzem, a w życiu prywatnym Robert Kudelski chce się realizować jako reżyser musicali.

 • "M jak miłość": Artur ojcem dziecka... Kingi?!

  Na Instagramie Roberta Moskwy pojawiło się zdjęcie z dwuznacznym podpisem...

 • "Na Wspólnej" bez Kingi? Ilona Wrońska planuje podróż!

  - W końcu spełnimy swoje marzenia! - mówi z entuzjazmem Ilona Wrońska, która wraz z mężem Leszkiem Lichotą i dziećmi planuje długą podróż. Czy to oznacza również zmiany w życiu jej bohaterki Kingi z serialu "Na Wspólnej"?

 • "Na Wspólnej": Kinga walczy o swoje dobre imię

  Kinga walczy o swoje dobre imię! Ignaś jest przeszczęśliwy - rano zastaje rodziców razem w łóżku! Michał namawia Kingę, żeby walczyła o swoje dobre imię. Brzozowska zjawia się w firmie i - mimo protestów Romy - żąda rozmowy ze wspólnikiem. Czy przekona Maćka o swojej niewinności?! Robert musi walczyć o syna przez sądem? Robert przychodzi do byłej żony - drzwi otwiera mu jej siostra. Nina...

 • "M jak miłość": To tylko seks?

  Magda spędzi upojną noc w ramionach Olka, Maria zaś w końcu ulegnie Robertowi. To tylko chwilowe zauroczenia? A może obu parom uda się teraz zbudować trwałe związki?

 • "Na Wspólnej": Kinga i Michał przeżyją happy end!

  Prawdziwa miłość zwycięży wszelkie przeszkody! Dowód? Kinga (Ilona Wrońska) i Michał (Robert Kudelski) – ku radości swojego synka Ignasia (Bartek Kaszuba) - znów będą razem!

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

Zdjęcia na temat: kinga robert
Wideo na temat: kinga robert
 • Michał i zazdrość

  Choć Brzozowski nie zawsze był świętoszkiem, Robert Kudelski broni swojego bohatera. Aktor uważa, że Kinga zachowała się o wiele gorzej niż Michał, kłamiąc mężowi w żywe oczy zapewniając o swojej miłości, a jednocześnie go zdradzając.

 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1741.

  . Zaniepokojony brakiem kontaktu z bratem, Hubert chce lecieć do niego do Finlandii. Wieści o Wojtku przynosi Pyrkom Marek. Angela i Robert spierają się na tle pomysłu dziewczyny z zajściem w ciążę. W szkole Eryk i Kajtek zauważają, że Milewiczem interesuje się młoda nauczycielka biologii, Kinga Brzeska.

 • Król Lew 3D

  Simba jest bardzo ciekawym świata lwiątkiem a zarazem następcą Mufasy, władcy Lwiej Ziemi. Królem pragnie jednak za wszelką cenę zostać Skaza, brat Mufasy. Nienawiść do bratanka popycha go do uknucia podłej intrygi. W jej wyniku Mufasa ginie, a Simba w poczuciu winy opuszcza Lwią Ziemię. Wycieńczonego lwa odnajduje dwójka wesołych przyjaciół - surykatka Timon i guziec Pumba. Przekazują młodemu lwu swą wielką życiową mądrość: hakuna matata - czyli "nie martw się". Simba wiedzie z Timonem i...

Dyskusje na temat: kinga robert