• Informacje na temat:

  kinga rusin mieszkania

Artykuły na temat: kinga rusin mieszkania
 • Kinga Rusin nie może w to uwierzyć! Wielkie zmiany w jej życiu!

  Już niedługo Kinga Rusin (48 l.) może zostać teściową. Do niedawna krążyły plotki o tym, że jej córka Iga (19 l.) się zaręczyła. Dziewczyna zdementowała te plotki, ale to nie przekreśla ślubnego kobierca w najbliższej przyszłości. Zamiast zaręczyn zrobiła mamie inną niespodziankę!

 • Kinga Rusin: Przez 6 dni w ogóle nie spałam

  W czasie sześciodniowego pobytu w Nowym Jorku Kinga Rusin niewiele spała. Starała się bowiem zrobić jak najwięcej ciekawych reportaży do "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka jest jednak dumna z przywiezionych materiałów oraz szczęśliwa, że mogła odwiedzić Amerykę. - Nowy Jork jest dla mnie natchnieniem. Jeżeli mogę jechać, to rzucam wszystko i jadę - mówi gwiazda. Zdradziła także, że wywiad z Marthą

 • Kinga Rusin wyjdzie po raz drugi za mąż?!

  Kinga Rusin (46 l.) wyjdzie po raz drugi za mąż? Jedna z gazet dowiedziała się, jak jest naprawdę!

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

 • Kinga Rusin przeżywa trudne chwile. Na szczęście ma wsparcie

  Nie tak miało być. Kinga Rusin (46 l.) nie przypuszczała, że jedną z jej córek spotka coś takiego. Ostatnio dziennikarka wyjawiła, że Pola dręczona jest przez stalkera. W tych trudnych chwilach była żona Tomasza Lisa może na szczęście liczyć na wsparcie.

 • Rodzinny sekret Kingi Rusin

  Trzy kobiety same w domu - taki model rodziny znała z dzieciństwa. Dziś jest podobnie - ona i dwie córki to wszystkie osoby mieszkające pod wspólnym dachem. Wygląda to na rodzinną tradycję - mężczyźni, którzy odchodzą... Ale w przypadku Kingi Rusin (39) historia nie do końca zatoczyła koło.

 • Kinga Rusin musi przygotować się na wielkie zmiany w życiu. Iga Lis wyprowadza się z domu

  U Kingi Rusin (47 l.) szykują się wielkie zmiany. Niebawem wyprowadzi się jej młodsza córka Iga i dziennikarka zostanie sama w mieszkaniu. Czy to dobry moment, aby na stałe zamieszkała z partnerem? Co prawda od lat pomieszkują razem, ale sporo czasu spędzają też w dwóch osobnych apartamentach.

 • Trudno mnie złamać

  Jest dziennikarką w programie "Dzień Dobry TVN", jurorką w "You Can Dance - po prostu tańcz!", laureatką "Tańca z gwiazdami", wydała książkę "Co z tym życiem?", ma dwie udane córki. Czego można chcieć więcej? - Jestem szczęściarą - mówi o sobie Kinga Rusin.

 • Kinga Rusin pierwszy raz tak szczerze o swoim związku! Wbiła szpilę byłemu mężowi!

  Kinga Rusin (46 l.) jest związana z prawnikiem Markiem Kujawą już od dobrych kilku lat. Dopiero teraz jednak zdecydowała się na naprawdę szczere wyznanie o tym, jaki jest jej partner i co mu zawdzięcza!

 • Kinga Rusin jest eko

  Kiedyś nie zadawała sobie pytania o to, czy prowadzi zdrowy styl życia. Aż musiała ratować swoje córki.